Чемпіонат області серед ветеранів – 2021

Турнірна таблиця Чемпіонату Рівненської області серед ветеранів 2021 після 14 туру

м команда І В Н П Мз Мп Різн О
1 “Понеділок” (Рівне) 13 11 2 0 39 7 +32 35
2 “Autoplus” (Млинів) 13 10 3 0 42 10 +32 33
3 “Ветеран” (Бугрин-Гоща) 12 7 1 4 33 16 +17 22
4 “Ізотоп” (Вараш) 12 5 3 4 23 17 +6 18
5 ФК “Здолбунів” 13 4 3 6 19 32 -13 15
6 “Динамо” (Березне) 11 3 2 6 9 14 -5 11
7 МФК “Енергія” (Володимирець) 13 2 3 8 15 35 -20 9
8 “Маяк” (Сарни) 12 2 2 8 9 33 -24 8
9 “Полісся” (Рокитне) 11 0 3 8 10 35 -25 3

Шахматка Чемпіонату Рівненської області серед ветеранів 2021 року після 14 туру

 команда 1 2 3 4 5 6 7 8 9
1. “Понеділок” (Рівне) -X- 1:1 2:1 5:0 8:2 1:0 4:0 3:0
2. “Autoplus” (Млинів) 1:1 -X- 3:1 3:0 3:0 4:0 4:0
3. “Ветеран” (Бугрин-Гоща) 0:4 1:3 -X- 3:0 3:0 10:1 3:0
4. “Ізотоп” (Вараш) 1:1 2:2 -X- 1:0 3:0 4:0 6:1
5. ФК “Здолбунів” 0:2 1:4 0:5 2:2 -X- 2:2 3:0 2:0
6. “Динамо” (Березне) 1:2 1:2 1:0 1:0 -X- 1:1 1:2
7. МФК “Енергія” (Володимирець) 1:4 1:6 0:2 3:1 3:4 -X- 1:1
8. “Маяк” (Сарни) 0:2 1:0 2:3 0:1 0:2 -X- 2:2
9. “Полісся” (Рокитне) 1:2 2:7 1:3 0:0 3:3 -X-

КАЛЕНДАР МАТЧІВ ПЕРШОГО КОЛА

I тур
Господар Гості Дата Час
1 ФК «Здолбунів» «Понеділок» 08.05 0:2
2 «Ветеран» «Колос» 07.05 1:0 (анульовано)
3 «Полісся» «Ізотоп» 08.05 1:3
4 «Динамо» «Маяк» 07.05 1:2
5 «Autoplus» МФК «Енергія» 08.05 3:0
II тур
Господар Гості Дата Час
6 «Ізотоп» «Динамо» 15.05 1:0
7 «Колос» «Полісся» 15.05 3:3 (анульовано)
8 ФК «Здолбунів» «Ветеран» 15.05 0:5
9 «Autoplus» «Понеділок» 15.05 1:1
10 МФК «Енергія» «Маяк» 15.05 1:1
III тур
Господар Гості Дата Час
11 «Ветеран» «Autoplus» 22.05 1:3
12 «Полісся» ФК «Здолбунів» 22.05 0:0
13 «Динамо» «Колос» 22.05 2:0 (анульовано)
14 «Маяк» «Ізотоп» 22.05 1:0
15 «Понеділок» МФК «Енергія» 22.05 4:0
IV тур
Господар Гості Дата Час
16 «Колос» «Маяк» 29.05 0:3 (анульовано)
17 ФК «Здолбунів» «Динамо» 29.05 2:2
18 «Autoplus» «Полісся» 29.05 4:0
19 «Понеділок» «Ветеран» 29.05 1:2
20 МФК «Енергія» «Ізотоп» 29.05 3:1
V тур
Господар Гості Дата Час
21 «Полісся» «Понеділок» 05.06 1:2
22 «Динамо» «Autoplus» 28.06 1:2
23 «Маяк» ФК «Здолбунів» 05.06 2:3
24 «Ізотоп» «Колос» 05.06 3:2 (анульовано)
25 «Ветеран» МФК «Енергія» 05.06 3:0
VI тур
Господар Гості Дата Час
26 ФК «Здолбунів» «Ізотоп» 12.06 2:2
27 «Autoplus» «Маяк» 12.06 4:0
28 «Понеділок» «Динамо» 12.06 1:0
29 «Ветеран» «Полісся» 12.06 3:0
30 МФК «Енергія» «Колос» 12.06 2:1 (анульовано)
VII тур
Господар Гості Дата Час
31 «Динамо» «Ветеран» 19.06 1:2
32 «Маяк» «Понеділок» 19.06 0:2
33 «Ізотоп» «Autoplus» 19.06 1:1
34 «Колос» ФК «Здолбунів» 19.06 4:4 (анульовано)
35 «Полісся» МФК «Енергія» 19.06 3:3
VIII тур
Господар Гості Дата Час
36 «Autoplus» «Колос» (анульовано) 16:00
37 «Понеділок» «Ізотоп» 26.06 5:0
38 «Ветеран» «Маяк» 26.06 10:1
39 «Полісся» «Динамо» перен 16:00
40 МФК «Енергія» ФК «Здолбунів» 26.06 3:4
IX тур
Господар Гості Дата Час
41 «Маяк» «Полісся» 03.07 2:2
42 «Ізотоп» «Ветеран» 03.07 2:2
43 «Колос» «Понеділок» 03.07 0:3 (анульовано)
44 ФК «Здолбунів» «Autoplus» 03.07 1:4
45 «Динамо» МФК «Енергія» 10.07 1:1