Перша ліга – сезон 2021 року

Турнірна таблиця Першої ліги Чемпіонату Рівненської області 2021 на 26 вересня
м команда І В Н П Мз Мп Різн О
1 ФК “СОКІЛ” (Садове) 11 10 0 1 30 13 +17 30
2 “Маяк” (Сарни) 10 8 0 2 30 5 +25 24
3 ОДЕК (Оржів) 7 7 0 0 28 2 +26 21
4 “Локомотив” (Здолбунів) 11 4 2 5 16 27 -11 14
5 “Коливань” (Клевань) 10 4 1 5 13 22 -9 13
6 “Ізотоп-РАЕС” (Вараш) 9 4 1 4 18 21 -3 13
7 “Калина” (Бугрин) 9 1 1 7 10 27 -17 4
8 ФК “Грем’яче” 8 0 1 7 11 27 -16 1
9 “Случ” (Березне) 7 0 0 7 2 14 -12 0
Шахматка Першої ліги Чемпіонату Рівненської області 2021 на 26 вересня
команда 1 2 3 4 5 6 7 8 9
1. “Сокіл” (Садове) -X- 0:2 1:0 5:1 4:3 5:2 4:1
2. “Маяк” (Сарни) 1:2 -X- 0:1 2:0 4:2 2:0
3. ОДЕК (Оржів) -X- 5:1 2:1 8:0 3:0
4. “Локомотив” (Здолбунів) 0:5 0:3 -X- 2:1 2:2 2:1
5. “Коливань” (Клевань) 0:2 0:6 1:1 -X- 2:0 4:3 1:0
6. “Ізотоп-РАЕС” (Вараш) 0:3 4:1 -X- 3:0
7. “Калина” (Бугрин) 0:1 0:6 1:3 1:4 -X-
8. ФК “Грем’яче” 2:3 0:5 3:4 1:2 2:2 -X-
9. “Случ” (Березне) 1:3 0:2 0:1 -X-

КАЛЕНДАР МАТЧІВ ПЕРШОГО КОЛА

1 тур

09.05.2021

1. ФК Грем’яче – Ізотоп-РАЕС (Вараш) 2:2

08.05.2021

2. Маяк (Сарни) – Калина (Бугрин) 2:0 (юнаки – 2:0)

3. ФК СОКІЛ (Садове) – Коливань (Клевань) 5:1 (1:3)

10.05.2021

4. Локомотив (Здолбунів) – ОДЕК (Оржів) 0:3 (0:0)

2 тур

16.05.2021

5. Коливань (Клевань) – Локомотив (Здолбунів) 1:1 (2:0)

6. Калина (Бугрин) – ФК СОКІЛ (Садове) 0:1 (1:1)

7. ФК Грем’яче – Маяк (Сарни) 0:5 (0:9)

8. Случ (Березне) – Ізотоп-РАЕС (Вараш) 0:2 (1:1)

3 тур

23.05.2021

9. Маяк (Сарни) – Случ (Березне) 2:0 (5:1)

10. ФК СОКІЛ (Садове) – ФК Грем’яче 4:1 (6:2)

11. Локомотив (Здолбунів) – Калина (Бугрин) 2:2 (1:2)

03.07.2021

12. ОДЕК (Оржів) – Коливань (Клевань) 2:1 (3:0)

4 тур

16. Ізотоп-РАЕС (Вараш) – Маяк (Сарни) – перенесено

30.05.2021

14. ФК Грем’яче – Локомотив (Здолбунів) 3:4

15. Случ (Березне) – ФК СОКІЛ (Садове) 1:3

04.07

13. Калина (Бугрин) – ОДЕК (Оржів) 0:6 (1:4)

5 тур

06.06.2021

17. ФК СОКІЛ (Садове) – Ізотоп-РАЕС (Вараш) 4:3 (2:5)

18. Локомотив (Здолбунів) – Случ (Березне) 2:1 (1:0)

20. Коливань (Клевань) – Калина (Бугрин) 4:3 (4:0)

09.06

19. ОДЕК (Оржів) – ФК Грем’яче +:-

6 тур

13.06.2021

21. ФК Грем’яче – Коливань (Клевань) 1:2 (0:4)

22. Случ (Березне) – ОДЕК (Оржів) перенесено

23. Ізотоп-РАЕС (Вараш) – Локомотив (Здолбунів) 4:1 (2:0)

24. Маяк (Сарни) – ФК СОКІЛ (Садове) 1:2 (10:0)

7 тур

20.06.2021

25. Локомотив (Здолбунів) – Маяк (Сарни) 0:5 (1:0)

26. ОДЕК (Оржів) – Ізотоп-РАЕС (Вараш) 8:0 (2:2)

27. Коливань (Клевань) – Случ (Березне) 1:0 (3:0)

28. Калина (Бугрин) – ФК Грем’яче – перенесено

8 тур

27.06.2021

29. Случ (Березне) – Калина (Бугрин) 0:1

30. Коливань (Клевань) – Ізотоп-РАЕС (Вараш) 2:0 (0:2)

31. Маяк (Сарни) – ОДЕК (Оржів) 0:1 (2:1)

32. ФК СОКІЛ (Садове) – Локомотив (Здолбунів) 1:0 (1:8)

9 тур

29.08.2021

33. ОДЕК (Оржів) – ФК СОКІЛ (Садове) (9:0)

34. Коливань (Клевань) – Маяк (Сарни) 0:6 (1:7)

35. Калина (Бугрин) – Ізотоп-РАЕС (Вараш) 1:4 (0:1)

36. ФК Грем’яче – Случ (Березне)

11 тур

19.09

ФК “СОКІЛ” (Садове) – “Калина” (Бугрин) 5:2 (0:1)

“Локомотив” (Здолбунів) – “Коливань” (Клевань) 2:1 (1:3)

“Ізотоп-РАЕС” (Вараш) – “Случ” (Березне) +:- (+:-)

22.09, середа,

“Маяк” (Сарни) – ФК “Грем’яче” 4:2 (+:-)