Відкривши рахунок у гостях завдяки зусиллям Романа Дацюка “Любарт” все ж пропустив м’яч у відповідь і знову завершив свій поєдинок у нічию у групі “Захід” Першої ліги Чемпіонату України з футзалу сезону 2021/2022.

Звіт про матч з офіційної сторінки луцької команди у соцмережі:

У неділю, 20 лютого, “Любарт” втретє та востаннє в цьому сезоні зустрівся з львівським “In.IT”.

Перший матч завершився перемогою “айтішників” з рахунком 2:1. В другому князі взяли переконливий реванш, розбивши підопічних Андрія Федюка – 6:2! Зважаючи на вчорашню поразку “Славути”, три очки у місті Лева виводили б лучан на вершину групи “Захід”. Натомість для “In.IT” звитяга над “Любартом” була необхідна, аби фактично зарезервувати за собою місце у стадії плей-оф!

З перших хвилин князі заволоділи перевагою на майданчику. Хлопці перманентно тиснули, створюючи моменти та відбиваючи контратаки. На сьомій хвилині чергове володіння м’ячем завершилося фірмовим розворотом на «флопі» та результативним ударом Романа Дацюка. 0:1!

Пропустивши, айтішники почали грати більш гостро та змусили Станіслава Горніка виконати декілька карколомних сейвів. Наша команда відповіла постійним тиском та небезпечними випадами Піддубного, Романюка та Дацюка, але до перерви вболівальники голів більше не побачили.

А ось другий тайм розпочався зі швидкого пропущеного для наших гравців. Андрій Лютий прокинув флангом на Ярослава Михайлюньо і 23 номер нарешті зумів пробити Станіслава Горніка. 1:1! Загалом, львів‘яни після паузи повернулися дуже агресивними і якби не чудова реакція голкіпера князів, підопічні Андрія Федюка швидко б вирвалися вперед. Більше того, господарі не заспокоїлися та продовжили тримати «Любарт» в напрузі, повністю переписавши малюнок протистояння, який ми бачили в першій двадцятихвилинці. У «Любарта» теж були нагоди, проте жодна з команд свої моменти у цьому поєдинку більше не реалізувала.

1:1 – «Любарт» везе зі Львова один заліковий пункт та залишається на другому місці групи «Захід».