Протягом суботи-понеділка, 15-17 січня, на паркеті ДЮШ №4 відбулися перенесені поєдинки 6 та 7 турів міських футзальних змагань сезону 2021/2022 років. За їх підсумками визначилася п’ятірка команд, котра побореться за медалі Чемпіонату Рівне з футзалу 2021/2022. Зокрема, “Освіта”, практично, втратила шанс втрутитися в розподіл призових місць, точніше посісти третє місце, оскільки поступилася одному з найближчих конкурентів – команді “Хімік-Танчик”.

Рівновага у рахунку і грі між “хіміками” та “освітянами” тривала понад три чверті ігрового часу. Лише після 32-ї хвилини гол капітана ФК “СОКІЛ” Вадима Жака остаточно зламав спротив “Освіти” і в підсумку “Хімік-Танчик” здобув переконливу перемогу. Один з голів у цій зустрічі до свого активу записав ще один представник ФК “СОКІЛ” – Володимир Хомончак відзначився головою після передачі Жака з кутового.

Особливою інтригою відзначився поєдинок між “Базікало” та “Вікінгом”. Перша команда перед початком очного протистояння вважалася фаворитом і досить швидко повела у рахунку, на 15-й хвилині перемагаючи з рахунком 4:0! Проте “вікінгам” вистачило двох хвилин у кінцівці першого тайму і трьх хвилин на початку другої половини, щоб скоротити відрив лише до одного гола!! Під завісу зустрічі завдяки автоголу “Базікало”, здавалося, все ж забезпечив собі спокійне завершення поєдинку, проте гол голкіпера “Вікінга” на 39-й хвилині знову повернув нервозність на майданчик, проте матч так і закінчився з мінімальною перевагою команди, котра розташувалася вище у турнірній таблиці.

Технічні дані матчів 15-17 січня

“Освіта” (Городок) – “Сокіл” (Городище) – 6:2 (2:2)

Маринич Роман, 40 (6:2)

“Освіта” (Городок): 35.Давидюк Дмитро; 10.Шевчук Андрій; 7.Маринич Роман; 8.Яремчук Сергій; 33.Рибак Олександр; 9.Полевік Андрій; 1.Поляк Ярослав; 10.Ящук Вадим; 44.Гвоздь Сергій; 11.Пастушок Денис; 23.Красномовець Юрій
“Сокіл” (Городище): 9.Кравець Анатолій; 1.Кравець Дмитро; 4.Юфімчук Віталій; 3.Музичук Дмитро; 14.Бойко Володимир; 2.Бойко Роман; 8.Карпук Іван; 99.Підгорний Максим; 5.Томашук Василь

Попередження: Гвоздь Сергій, 13; Давидюк Дмитро, 16; Карпук Іван, 23; Ящук Вадим, 27; Бойко Володимир, 36

Ходак Мирослав, 37 (1:8)

ФК “Омеляна”: 1.Ясько Володимир; 8.Каранюк Андрій; 10.Ткачук Андрій; 11.Воробюк Олександр; 7.Теребійчук Василь; 3.Бондарчук Максим; 17.Редько Віктор; 5.Козелець Дмитро
“Реал”: 25.Христянович Антон; 3.Ходак Мирослав; 15.Овсійчук Олександр; 5.Ахіяров Олександр; 13.Гаврилюк Максим; 12.Козлюк Юрій; 7.Мартинчук Віталій; 6.Абрамович Андрій С.; 31.Матюк Олександр

Гресь Павло, 39 (4:5)

“Вікінг”: 1.Гресь Павло; 13.Грицюк Денис; 17.Стулов Вадим; 14.Герасимчук Сергій; 99.Січкар Владислав; 8.Дрикін Владислав; 31.Яковець Юрій; 7.Загнибіда Денис
“Базікало”: 1.Абрамович Андрій П.; 10.Оніщук Віктор; 16.Гриб Тарас; 15.Каращук Віктор; 7.Кот Віталій; 14.Юхименко Олег; 12.Март Олег; 14.Глущук Ярослав; 16.Таргоній Павло

Попередженя: Дрикін Владислав, 12

“Хімік-Танчик” – “Освіта” (Городок) – 7:4 (4:3)

Газицький Віктор, 40 (7:4)

“Хімік-Танчик”: 27.Газицький Дмитро; 7.Конюх Кирило; 21.Наумець Андрій; 10.Любар Олександр; 9.Хомончак Володимир; 8.Чикалюк Сергій; 20.Газицький Віктор; 14.Жак Вадим; 15.Шаюк Сергій
“Освіта” (Городок): 23.Грисюк Володимир; 35.Давидюк Дмитро; 10.Шевчук Андрій; 7.Маринич Роман; 8.Яремчук Сергій; 33.Рибак Олександр; 9.Полевік Андрій; 10.Ящук Вадим; 11.Пастушок Денис; 23.Красномовець Юрій; 15.Мартинюк Володимир
Запасные: 1.Поляк Ярослав

Попередженя: Наумець Андрій, 18

За результатами неповних семи турів на першому місці у рейтингу бомбардирів залишається Мирослав Ходак з “Реала”, котрий загалом провів 13 голів, у Романа Маринича з “Освіти” на два точних удари менше (переглянути повний рейтинг голеадорів). Серед “порушників спокою” найбільше “гірчичників” (три) в пасиві “реалівця” Олександра Ахіярова, ще у п’яти футболістів по два попредження (переглянути повний рейтинг грубіянів).