У святковий вікенд 8-9 січня у Львові, а саме у Палаці спорті “Галичина”, відбувся XVIII Всеукраїнський турнір з футзалу серед аматорських колективів “LVIV OPEN CUP 2022”. Його переможцем став єдиний у цих змаганнях представник Рівненщини – ФК “Малинськ”, а голкіпера команди – Назара Лазарського – визнали найкращим стражем воріт.

• GRIFON (Київ)

Змагання відбувалися у два етапи – відбірковий та матчі play-off за їх результатами у трьох дивізіонах GOLD, SILVER та BRONZE. ФК “Малинськ” у своїй групі посів друге місце, двічі перемігши та два рази зігравши внічию і здобувши право поборотися за абсолютну перемогу в даному турнірі.

У півфіналі ФК “Малинськ” зумів обіграти гостомельську “Десну” з рахунком 2:0, після чого вже у вирішальному поєдинку здобути перемогу над столичним клубом “Сервіт” з результатом 2:1! Бронзовим призером турніру стала львівська “Галицька здоба” під керівництвом граючого тренера з Рівненщини Сергія Тригубця.

Задля справедливості варто зауважити, що за ФК “Малинськ” на львівському паркеті з рівненських футболістів зіграли лише Анатолій Онищук (в сезоні 2019 року в складі малинського клубу здобув звання чемпіона області), Едуард Примоченко (кращий бомбардир Першої ліги Чемпіонату Рівненщини 2021) та партнери останнього по клеванському “Коливаню” Валентин Харчук і Максим Холод. Основу ж команди склали львівські футзалісти і футболісти, з-поміж яких добре відомий рівненським уболівальникам за виступами у МФК “Кардинал-Рівне” Віталій Танський.