У поєдинку п’ятого туру Першої ліги “Любарт” здійснив невдалий вояж на Хмельниччину. Луцька команда нічого не зуміла протиставити ФК “Славута”, пропустивши у кожному таймі по два “сухих” м’ячі.

Звіт про матч від прес-служби “Любарта”:

У суботу, 27 листопада, «Любарт» поїхав до Славути, щоб в рамках п’ятого туру Першої ліги зіграти проти однойменної команди з Хмельницької області.

Відповідно до турнірних розкладів, князі прибули в гості до підопічних Івана Скіцка у ранзі аутсайдерів. Тоді як господарі зустрічали нас, перебуваючи на вершині змагальної таблиці.

Так, після невдалого старту, наші хлопці почали знаходити свою гру і до битви зі «Славутою» підійшли на серії з трьох перемог. Тож і сьогодні втрачати очки команда Назара Бугайчука аж ніяк не планувала. Щоправда, теж саме можна сказати і про суперника.

Протистояння розпочалося доволі рівно з акцентом на в’язку боротьбу в центрі поля без великої кількості по-справжньому гострих моментів. Ближче до екватору першого тайму «Славута» почала потроху перехиляти рівновагу «терезів» на свою сторону. Декілька разів лучан врятував Андрій Янчук, але з потужним пострілом під штангу від Віталія Рябоконя він не справився.

Після пропущеного голу «Любарт» спробував швидко перехопити ініціативу та великими силами пішов уперед. Зрівняти рахунок міг Дацюк, але натомість ми пропустили вдруге: забив добре знайомий нам ексгравець МФК «Хорів» та ФК «Городенка» Віталій Кушецький.

Своєю чергою Роман знову майже заніс м‘яча у «роздягальню», але для успіху не вистачило зовсім трохи. Тож на перерву команди пішли, коли табло показувало 2:0.

В другій частині матчу «Любарт» без додаткової розкачки кинувся вперед, створивши дві гострі нагоди. Спершу Дацюк пробив поряд зі стійкою, а далі вже Богдан Мізюк опинився на ударній позиції, після скидки все того ж Дацюка.

Після короткої паузи на шикарний сейв ногою від Янчука, князі знову були близькі до голу (чудово атакував Піддубний) але несподівано пропустили втретє. “Select” у нашу сітку відправив Павло Концеба. Через кілька хвилин «Любарт» пропустив вчетверте. Господарі розіграли аут і круглястий рикошетом від когось із наших потрапив у ворота.

Підопічні Назара Бугайчука намагалися переламати хід протистояння та пішли в атаку з п‘ятим польовим, проте свого голу наші хлопці сьогодні забити так і не змогли. У підсумку 4:0 на користь «Славути».

Забуваємо цю поразку, оскільки вже 4 грудня «Любарт» продовжить боротьбу в Кубку України. Нашим суперником буде дніпровський “Human”. Перший матч проведемо на виїзді!