У Вищій та Першій лігах ДЮФЛУ рівненські, костопільські, березнівські, вараські та смизькі команди юнаків відіграли свої чергові поєдинки. Матчі 11 туру стали останніми в цьому році для представників Рівненської області.

ФА Прикарпаття (Івано-Франківськ) – КОЛІФКС (Костопіль) 2:1/3:0

(ПЕРЕГЛЯНУТИ ВІДЕО МАТЧІВ – НА КАНАЛІ КОСТОПІЛЬ-ЛІЦЕЙ)

КДЮСШ ППО ХАЕС (Нетішин) – “Єврошпон-Смига” 1:0/3:0

(ПЕРЕГЛЯНУТИ ВІДЕО МАТЧІВ – НА КАНАЛІ FC EUROSHPON-SMYGA)

Звіт про поєдинки ДЮСШ “Верес” з офіційної сторінки школи у соцмережі:

В матчах 11 туру, які пройшли у минулу неділю, юні рівненські футболісти змагались зі столичними КДЮСШ-15 та Чемпіоном. Перемогою в рідних стінах завершили осінній період чемпіонату гравці ДЮСШ Верес U14, натомість на виїзді наші 17-річні вихованці були за крок до перемоги. Після цього туру у загальному заліку ДЮСШ Верес займає 8 місце в групі 1 Вищої ліги чемпіонату України серед команд ДЮФЛ, маючи в клубній скарбничці 50 очок.

Чемпіон Київ U17 – ДЮСШ Верес U17 – 2:2

Суперники підійшли до поєдинку у бойовому настрої. Адже перша гра між цими командами завершилася з рахунком 4:1 на користь рівнян. Саме червоно-чорним і вдалося відкрити рахунок у звітному матчі – після розіграшу кутового відзначився Максим Миронюк. Невдовзі кияни двічі забили у наші ворота. Кінцівка матчу була за гостями: після однієї з атак Василь Солощук вдало замкнув простріл з флангу. А на заключних хвилинах підопічні Олександра Ніколайчука забили переможний гол, проте іншої думки були судді цієї зустрічі… Після 11 турів наша команда з 15-ма пунктами посідає 6 місце.

Чемпіон Київ U15 – ДЮСШ Верес U15 – 4:0

Крупною поразкою завершився матч в Києві для 15-річних гравців. Нашим візаві вдалось реалізувати свої моменти, а от юні рівняни не змогли жодного разу засмутити суперників. Перед весняною частиною турніру у своїй віковій групі команда Миколи Волкова перебуває на 8 місці (11 очок).

ДЮСШ Верес U16 – КДЮСШ-15 Київ U16 – 2:4

Драматичною за сюжетом видалась гра в Рівному. В першій половині зустрічі рівняни відкрили рахунок (Андрій Борисов результативно перевірив пильність голкіпера киян ударом з середньої відстані), а після двох пропущених голів змогли вирівняти ситуацію (зусиллями Олександра Семеновича). Шкода, але в другому таймі гості змогли двома влучними пострілами перехилити шальки терезів на власний бік.

ДЮСШ Верес U14 – КДЮСШ-15 Київ U14 – 2:0

Єдину перемогу з наших команд у цьому ігровому дні здобули наймолодші гравці. Вихованці Вячеслава Шекеля протягом матчу впевнено контролювали хід гри, що вилилось у два забиті голи Івана Григорука та Максима Сасюка. Саме ця команда ДЮСШ Верес здобула в клубну скарбничку найбільшу кількість пунктів (19) і перед весняною частиною чемпіонату ділить 4-6 місця у своїй віковій категорії та зберігає непогані шанси на покращення власного турнірного становища.