Долю вирішального поєдинку за звання чемпіона Рівненської області сезону 2021 року, котрий відбувся у Бугрині між ФК “СОКІЛ” та “Маяком”, вирішив єдиний гол, котрий провів на 22-й хвилині гравець сарненчан Анатолій Корнійчук. Наприкінці зустрічі садівчани залишилися в меншості, оскільки друге попередження отримав Володимир Хомончак. У підсумку, команда з Полісся втримала мінімальну перевагу в рахунку та стала переможцем у головній лізі Рівненщини у поточному році. А от представник Садового вдруге поспіль став володарем срібних нагород.

ПЕРЕГЛЯНУТИ ФОТО З МАТЧУ ФК “СОКІЛ” – “МАЯК”

На початку зустрічі обидва суперники обмінялися гострими моментами. Спочатку Марк Багінський перевірив пильність Юрія Балаушка ударом у ближній кут, але голкіпер ФК “СОКІЛ” виявився на місці. А через декілька хвилин Садове відповіло випадом, коли Олександр Малиновський скинув м’яч головою на Сергія Вишневського і той з гострого кута пробивав по цілі – Андрій Тимошицький зумів парирувати постріл.

Завершивши з розвідкою, номінальні гості забили в середині тайму. Ігор Хлібович кинув у прорив по правому флангу Юрія Шуляка, той уникнув офсайдної пастки, увірвався в карний майданчик і спромігся з-під Олександра Овсійчука віддати передачу на лінію воротарської зони. Якраз в цьому місці та в цей час перебував Анатолій Корнійчук, котрий впритул розстріляв Юрія Балаушка – 0:1!

Після цього “Маяк” особливою активністю аж до самісінької перерви не відзначався, більше думаючи про збереження рахунку. Натомість і гравці ФК “СОКІЛ” не надто прагнули йти вперед, щоб на оголити занадто рано тили. За такого перебігу подій на полі саме Сарни перед перервою змарнували чудову нагоду подвоїти перевагу. То й же таки Корнійчук обігрався у стінку з Хлібовичем, проте не зумів як слід прикластися до круглого, перебуваючи майже на одинадцятиметровій позначці.

У другій половині зустрічі характер гри суттєво не змінився. Гострі моменти поруч з воротами обох команд можна перелічити по пальцям та й особливо небезпечними вони не були. На 74-й хвилині у центрі поля Володимир Хомончак грубо “перевернув” Олега Василечка, відразу отримав другий “гірчичник” і вимушено пішов з поля, залишивши партнерів у меншості. Після цього “Маяк” отримав попереду більше простору, тим більше, що супернику потрібно було йти відігруватися. Декілька разів сарненська команда втікала у перспективні контратаки, проте до акцентованого удару справа все ніяк не доходила. Втім, і мінімальної переваги в рахунку вистачило представнику Полісся, щоб утримати перемогу в зустрічі та завоювати звання чемпіона Рівненської області 2021.

Щоправда, ще до завершення матчу стався прикрий епізод з Олександрм Марченком. Захисник ФК “СОКІЛ” з’явився на полі на 81-й хвилині, проте невдовзі в єдиноборстві з капітаном суперників Ігорем Носарєвим невдало приземлився на руку і зламав її… Довелося оборонцю надавати екстрену медичну допомогу і міняти менше, ніж за десять хвилин перебування на полі.

Отож, як і в єдиному подібному поєдинку в історії Чемпіонатів Рівненщини дев’ять років тому, матч завершився мінімальною перемогою 1:0 однієї з команд. Для “Маяка” це чемпіонство стало третім за останні сім років і загалом четвертим у XXI столітті.

4-6 “Сокіл” (Радивилів) 1 2001

Відзначимо, що відразу четверо гравців “Маяка” – Василечко Олег, Прокопчук Денис, Тимошицький Сергій, Якимчук Роман – в минулому сезоні виступали за ФК “САДОВЕ” та здобули разом з командою срібні нагороди Першої ліги.

Щодо ФК “СОКІЛ”, то представник колишнього Гощанського району удруге поспіль стає другим в елітній лізі Рівненської області та вперше – після повернення своєї історичної назви. До цього найвищим досягненням гощанських команд у новітній історії обласного футболу було три поспіль бронзи, котрі завойовував ФК “Гоща-АМАКО” у сезонах 2012-2014 роках. Нагадаємо, тоді за колектив з районного центру виступали двоє нинішніх гравці ФК “СОКІЛ” – Володимири Гайдук та Хомончак.

ФК “СОКІЛ” (Садове) – віце-чемпіон Рівненської області 2021
ПЕРЕГЛЯНУТИ ФОТО З МАТЧУ ФК “СОКІЛ” – “МАЯК” ВІД РОАФ

Технічні дані матчу.

ФК “СОКІЛ” (Садове) – “Маяк” (Сарни) – 0:1 (0:1)

14.11.2021. Золотий матч. Гра на нейтральному полі. Бугрин. Стадіон “Новий”. 1200 глядачів.

Головний арбітр: Фірсов Максим (Рівне)