Зігравшив в суху нічию в першому таймі, рівняни вели з рахунком 3:0 у другому, проте дозволили супернику майже наздогнати себе і взагалі могли пропустити фатальний третій м’яч на останніх секундах.

“Кардинал Рівнестандарт” – “Енергія” – 3:2 (0:0)

чемпіонат України з футзалу, PariMatch Екстра-ліга, 11 тур
13 листопада 2021 року, Рівне, ДЮСШ #4

“Кардинал Рівнестандарт”: Дяченко – Волянюк, Горпинич, Бондар, Фетько – Малиновський, Кручок, Новак, Кравчук – Скибчик, Рибіцький, Басич. Запасний: Бакінський.
Головний тренер: Олександр Бондар.

“Енергія”: Войтович (Пітуля, 30) – Кузь, Ковальчук, Марциняк, Пелех – Гасюк, Легендзевич, Когут, Тєряєв – Ременець, Струк, Майовецький. Запасний: Морикишка.
Головний тренер: Валерій Легчанов.

Голи: Горпинич (21, 21, 30) – Тєряєв (30), Когут (38).
Попередження: Войтович (8), Когут (12), Пітуля (22).

ПЕРЕГЛЯНУТИ ФОТО З МАТЧУ “КАРДИНАЛ-РІВНЕСТАНДАРТ” – “ЕНЕРГІЯ”

Звіт про матч від прес-служби ФК “Енергія”:

Перша половина зустрічі завершилась без забитих м’ячів, при цьому перевага за моментами була в енергетиків.

На стартових хвилинах можна відзначити удари Тараса Кузя, Ігоря Марциняка, Олега Гасюка, Мар’яна Пелеха. Серед найкращих шансів — простріл Тараса Кузя, який замикав Ігор Марциняк, однак у ворота не влучив. Окрім цього, після розіграшу аута пробив Юрій Когут — м’яч потрапив у стійку і вилетів на майданчик.

Господарі відповіли ударами Олександра Бондаря, Дмитра Скибчика та Максима Малиновського, які парирував голкіпер “Енергії” Назарій Войтович.

Згодом вже воротар “Кардиналу-Рівнестандарту” Дмитро Дяченко врятував свою команду після пострілів Андрія Теряєва та Юрія Когута, який неодноразово пробивав по воротах суперників. Були ще небезпечні удари Тараса Кузя і Мар’яна Пелеха.

Натомість на останніх секундах першого тайму могли забивати рівняни — Михайло Волянюк виходив практично сам на сам з воротарем, однак переможцем у цій дуелі вийшов Назарій Войтович.

А після перерви львів’яни потрапили під “холодний душ”. На 21 хвилині Роман Горпинич спершу влучно пробив після кутового, а згодом вдало завершив контратаку — рівняни отримали перевагу у два м’ячі.

Після цього Назарій Войтович почав підключатись до атак команди. Проте на 30 хвилині ситуація ще більше ускладнилась: той же Роман Горпинич влучно замкнув передачу від Михайла Волянюка.

Енергетики зуміли швидко відновити інтригу в матчі. На 30 хвилині Андрій Теряєв пробив здалеку і після рикошету м’яч опинився у сітці воріт.

“Зелено-білі” продовжували наступати, на вістрі атаки були Тарас Кузь, Юрій Когут, Мар’ян Пелех.

Починаючи з 35 хвилини Валерій Легчанов почав випускати на майданчик Олега Легендзевича у ролі п’ятого польового і енергетики скоротили відставання до мінімуму. На 38 хвилині Юрій Когут обіграв суперника та влучно пробив з лінії штрафного майданчика, автором гольової передачі став Андрій Теряєв.

А на останніх секундах поєдинку “Енергія” могла відігратися, однак після удару Юрія Когута господарів знову врятувала стійка.