На спільній нараді представників команд-учасниць з членами Комітету з проведення змагань Рівненської обласної асоціації футболу відбулося жеребкування порядку проведення матчу за перше місце в Чемпіонаті Рівненщини. Згідно його результатів номінальним господарем буде ФК “СОКІЛ”.

Нагадаємо, вирішальна зустріч за перемогу в Першій лізі 2021 відбудеться на стадіоні “Новий” у селі Бугрин у неділю, 14 листопада. Початок запланований на 13:00. Якщо основний час поєдинку завершиться унічию, команди зіграють ще два тайми по 15 хвилин. Якщо й у додатковий час не вдасться визначити переможця, пробиватимуться пенальті.

Голкіпер “Маяка” Микола Фокін (ліворуч) і головний тренер сарненчан Олександр Полончук (по центру)
Головний тренер ФК “СОКІЛ” Володимир Новак та виконавчий директор РОАФ Олег Кучер

Крім того Комітет з проведення змагань РОАФ прийняв рішення зняти з футболістів команд дисциплінарні стягнення за дрібні порушення. Таким чином, за ФК “СОКІЛ” зможуть зіграти Олександр Малиновський (отримав вилучення в грі проти ОДЕКа) та Сергій Непомнящий (заробив четверту жовтку картку в останній зустрічі), за “Маяк” – Юрій Шуляк (четвертий гірчичник).

ПЕРЕГЛЯНУТИ ІНДИВІДУАЛЬНУ СТАТИСТИКУ ГРАВЦІВ ФК “СОКІЛ”