У заключному турі Першої ліги ФК “СОКІЛ” вдома приймав головного фаворита турніру – оржівський ОДЕК. Для того, аби претендувати на місце вище третього садівчанам потрібна була лише перемога над колективом, який до цього взагалі жодного разу в Чемпіонаті Рівненщини на власному полі не обігрували. Проте у звітній зустрічі господарі вийшли на стільки зарядженими на результат, що першими відкрили рахунок у матчі, а згодом, навіть у меншості, втримали цю мінімальну перевагу!

ПЕРЕГЛЯНУТИ ФОТО З МАТЧУ ФК “СОКІЛ” – ОДЕК

Єдиний м’яч у зустрічі садівчани провели за десять хвилин до завершення першого тайму, скориставшись обрізкою в середині поля суперника. Олександр Малиновський перехопив передачу захисника та увірвався у карний майданчик. На зустріч йому викотився голкіпер ОДЕКа і форвард спіймав його на протиході, відправивши м’яч точнісінько поміж ніг – 1:0!

Майже відразу після цього Оржів зумів забити у відповідь, проте головний арбітр Андрій Кущевой вчасно відреагував на сигнал асистента Владислава Дрикіна про положення “поза грою” – в момент удару гощанця Віталія Богданова його партнер Микола Коляда перебував трішки ближче до воріт, аніж Володимир Хомончак та перекрив огляд Юрію Балаушку – та відмінив гол.

Минула година ігрового часу і герой першого тайму ледве не став антигероєм матчу. Олександр Малиновський у чужому штрафному майданчику пішов в невиправданий підкат ззаду та справедливо отримав другий гірчичник. Решту 30 хвилин основного часу плюс шість доданого його партнери відпрацьовували за себе і за того хлопця, проте все ж вистояли. Тим більше, що суперник перед гравцями ФК “СОКІЛ” аж особливо складних завдань не ставив, збившись на просту навалу.

Мінімальна перемога стала для садівчан лише другою у 14 матчах Чемпіонату області з ОДЕКом і першою з семи домашніх ігор. Більше того, зважаючи на результат у Сарнах, де “Коливань” вистояв у поєдинку проти “Маяка”, ФК “СОКІЛ” отримав шанс поборотися за перше місце в Першій лізі з сарненчанами. Доля золотих медалей тепер повинна вирішуватиметься у очному поєдинку цих двох команд.

Технічні дані матчів.

“Сокіл” (Садове) – ОДЕК (Оржів) – 1:0 (1:0)

07.11.2021. 18 тур. Садове. Стадіон “Садове-Арена”. 150 глядачів.

Головний арбітр: Кущевой Андрій (Рівне)

Гол:
Малиновський Олександр, 36 (1:0)

“Сокіл” (Садове): 27.Балаушко Юрій; 15.Хомончак Володимир; 22.Пархомчук Анатолій; 2.Тумко Сергій; 19.Овсійчук Олександр; 23.Козачок Владислав (6.Ситник Дмитро, 90+4); 3.Серховець Дмитро (17.Вишневський Сергій, 46); 21.Малиновський Олександр; 10.Непомнящий Сергій (5.Цвик Сергій, 52); 7.Гайдук Володимир (25.Шурпик Віктор, 88); 14.Жак Вадим (к) (16.Парфенюк Любомир, 90+2)
Запасні: 4.Марченко Олександр; 35.Горнік Станіслав.

Середній вік: 28,5 року.

Попередження: Малиновський Олександр, 2; Непомнящий Сергій, 43; Тумко Сергій, 52; Хомончак Володимир, 90+3; Ситник Дмитро, 90+5 – Богданов Віталій, 7; Мучак Іван, 23.
Вилучення: Малиновський Олександр, 61 (друге попередження).

“Маяк” (Сарни) – “Коливань” (Клевань) – 0:0

07.11.2021. 18 тур. Сарни. Стадіон “Мрія”. 100 глядачів.

Головний арбітр: Шевчук Андрій (Рівне)

Попередження: Баранов Дмитро, 51; Якимчук Роман, 61; Шуляк Юрій, 72 – Крищук Микола, 59; Кір’ях Віктор, 83; Сачук Вадим, 90+5

“Случ” (Березне) – ФК “Грем’яче” – 1:3 (0:2)

07.11.2021. 18 тур. Березне. Стадіон “Колос”. 50 глядачів.

Головний арбітр: Самков Віктор (Рівненський р-н)

Голи:
Українець Дмитро, 21 (0:1)
Українець Дмитро, 41 (0:2)
Базелюк Вадим, 63 (1:2)
Українець Дмитро, 89 (1:3)

Попередження: Трохимчук Валерій, 23 – Карпенко Богдан, 12; Пацаловський Ілля, 34; Гаврилюк Назар, 62; Лесковець Володимир, 76

18 тур, 07.11, неділя,

“СОКІЛ” (Садове) – ОДЕК (Оржів) 1:0 (юнаки 0:6) “Маяк” (Сарни) – “Коливань” (Клевань) 0:0 (6:0) “Случ” (Березне) – ФК “Грем’яче” 1:3 “Ізотоп-РАЕС” (Вараш) – “Калина” (Бугрин)

9. “Случ” (Березне) 0:3 1:3 0:3 0:2 1:3 1:2 0:1 1:3 -X-
3 коментар до “ФК “СОКІЛ” зіграє вирішальний матч за чемпіонство з сарненським “Маяком” + ФОТО + ВІДЕО”
  1. […] Відзначимо, що одним із асистентів арбітра у цій грі був рівненський суддя Андрій Приймачук, котрий за день до цього, 7 листопада, в якості лайнсмена обслуговував зустріч у Садовому між ФК “СОКІЛ” та ОДЕКом. […]