Луцький “Любарт” переконливо відіграв у першій зустрічі другого попереднього раунду Кубку України з футзалу 2021/2022. На власному паркеті він розгромив “Автомобіліст-Бульвар” із Житомира, а перший м’яч у поєдинку провів Владислав Козачок, котрий у Чемпіонаті Рівненської області захищає кольори ФК “СОКІЛ”.

ПЕРЕГЛЯНУТИ ФОТО З МАТЧУ “ЛЮБАРТ” – “АВТОМОБІЛІСТ-БУЛЬВАР”

Звіт про матч від прес-служби господарів:

У п’ятницю, 5 листопада, “Любарт” розпочав свої виступи в рамках Parimatch Кубку України. Суперником князів став “Автомобіліст-Бульвар” із Житомира!

Після пропуску двох матчів підряд, у склад лучан повернувся досвідчений Сергій Степанюк. Разом із цим інший костопільчанин Роман Дацюк вперше вийшов за “Любарт” на домашньому паркеті. Тиждень тому, у дебютному матчі, він відзначився дублем у ворота “драконів”, тож і сьогодні від нього очікували багато.

З перших секунд господарі почали загострювати і вже на другій хвилині, після удару Степанюка, гостей врятувала стійка. Князі продовжили тиснути на автомобілістів і після кількох невдалих спроб, розкатали оборону суперника в три паси. Комбінація завершилася результативним замиканням Владислава Козачка – 1:0!

Забитий м‘яч не зупинив «Любарт». Підопічні Бугайчука продовжили домінувати та створювати моменти. Як наслідок – удар Володимира Баденчука Вова Баденчук зрикошетив прямісінько у сітку 2:0.

У хлопців було чимало нагод, щоб в кілька разів збільшити свою перевагу, проте до перерви голів глядачі більше не побачили.

Старт другого тайму став відзеркаленням першого. Знову шалений пресинг Степанюка змушував захист гостей помилятися та відкривати зони для моментів нашої команди. Які, щоправда, не поспішали трансформуватися у взяття воріт.

Чим далі, тим більше гра нагадувала тренування, в якому сильніша п‘ятірка «возить» слабшу. Житомир фактично не ходив в атаку, а «Любарт» повинен був забивати, щонайменше, п‘ять разів.

Аж на 31 хвилині Сергію Степанюку нарешті вдалося перервати тимчасову засуху, засвітивши на табло 3:0.
Ще більшою перевагу господарів зробив Дмитро Романюк. «Клінс», отримавши передачу з кутового, технічним ударом з відстані «поховав» голкіпера автомобілістів. 4:0.

Автором п‘ятого голу став Назар Сеник. Молодий універсал вдало увійшов у гру, опинившись в потрібному місці та в потрібний час. 5:0.

В останні хвилини гості встигли забити гол «престижу», але й пропустили вшосте. Автором останнього взяття став Роман Дацюк.

Тож святкуємо першу перемогу в цьому сезоні та готуємося до матчу-відповіді у Житомирі!