Після нічийного першого тайму “Кардинал Рівнестандарт” пропустив п’ять після перерви і поступився лідеру Чемпіонату, повідомляє прес-служба рівненського клубу.

“ХІТ” – “Кардинал Рівнестандарт” – 6:2 (1:1)

чемпіонат України з футзалу, PariMatch Екстраліга, 10 тур

5 листопада 2021 року, Київ, СК ЗСУ

“ХІТ”: Сухов – Боргун, Сірий, Лебідь, Жук – Школьний, Чернявський, Літвінов, Педяш, Поночовний, Кібиш, Ліфер, Журба. Запасні: Сіріцький, Лисенко.

Головний тренер: Олег Лук’яненко.

“Кардинал Рівнестандарт”: Бакінський (Дяченко, 38) – Волянюк, Горпинич, Фетько, Скибчик – Новак, Кручок, Кравчук, Малиновський, Бондар, Рибіцький, Панкратій, Мартиненко.

Головний тренер: Олександр Бондар.

Голи: Чернявський (11), Лебідь (25), Жук (27), Педяш (29), Школьний (32, 37) – Скибчик (2), Горпинич (27).

Попередження: Сірий (8) – Рибіцький (40).

Рівняни, які до столиці приїхали у хорошому настрої після виїзної перемоги над “Соколом” – першими відкрили рахунок у матчі. Дмитро Скибчик, який вже завтра у Броварах візьме участь у тренувальному зборі збірної України U19, перехопив м’яча у Ярослава Лебедя і, не зближуючись із голкіпером, пробив у дальній кут – 0:1.

Господарі змогли відігратися лише на екваторі тайму. Богдан Новак дозволив пробити Ігорю Чернявському і той не схибив – 1:1.

Рівна гра точилася і по перерві. На гол Ярослава Лебедя рівняни відповіли своїм точним ударом: красива триходівка Гопинич – Волянюк – Скибчик – Горпинич завершилася точним ударом в дотик від останнього – 2:2.

Переломним у матчі став третій гол киян. Господарям знадобилося менше хвилини часу, щоб знову вийти вперед. Відігратися після цього команда Олександра Бондаря вже не зуміла. У “ХІТа” натомість гра пішла.

За рахунку – 5:2 на користь киян Михайло Волянюк почав грати роль п’ятого польового. Реалізувати чисельну перевагу рівняни не зуміли. Натомість, пропустили вшосте.

Ця поразка стала для “Кардинала Рівнестандарта” четвертою у чемпіонаті.