У передостанньому турі Чемпіонату Рівненської області серед ветеранів 35+ мала остаточно вирішуватися доля першого та другого місць. Беззмінний лідер змагань із Рівного проводив свій заключний поєдинок у турнірі, граючи на виїзді проти “Ізотопа”. У випадку перемоги “Понеділок” “без варіантів” посідав перше місце і вперше в своїй історії виборював золоті нагороди найпрестижніших ветеранських змагань на теренах Рівненщини. А от будь-який інший результат де-факто залишав чемпіонами млинівський “Autoplus”.

Забігаючи наперед, можна стверджувати, що підсумковий результат поєдинку рівнян проти “атомників” став справжнім холодним душем. “Понеділок” упевнено почав матч, у притаманній йому манері контролював м’яч, примірявся відкрити рахунок, але натомість… пропустив гол у власні ворота. На 15-й хвилині господарі отримали право на дальній штрафний, Олег Мирончук відважився на удар, м’яч повторно відлетів до гравця у синій майці і той повторним пострілом точнісінько у нижній кут застав зненацька Олексія Дем’янця – 1:0!

Щоправда, майже відразу гості відігралися. Подача у штрафниц майданчик від Вадима Жака завершилася боротьбою у карній зоні, після якої Олег Костюк скинув сферу під удар Юрію Козлюку і той впритул розстріляв кіпера суперника – 1:1 на 17-й хвилині!

А от далі трапився ключовий епізод всього поєдинку. На 27-й хвилині в звичайний удар від воріт “Ізотопа” завершився серйозною кров’ю – захисник гостей Володимир Шокур пішов головою на верховий м’яч, де його на “другому поверсі” зустрів нападник господарів Василь Квачук. У результаті цього зіткнення обоє гравців залишилися лежати на газоні з розсіченням, довелося викликати карету швидкої допомоги та відправляти футболістів до лікарні. Крім того, Квачук отримав ще й червону картку від головного арбітра матчу Сергія Ротова і “атомники” залишилися догравати в меншості.

Втім, після цього до перерви рівняни чисельною більшістю так і не скористалися. Дивна іннертність в їх діях спостерігалася і в другому таймі, адже, діючи 35 хвилин в більшості, “Понеділок” не спромігся завдати жодного прицільного удару по воротам опонентів, обмежившись лише ліченими напівмоментами!

Господарі ж, у свою чергу, грамотно побудували гру від захисту, вдало гасячи всі атакуючі пориви візаві ще в самому зародку і, навіть, встигали при цьому гостро атакувати. Закономірно, що матч так і завершився нічийним результатом, який аж ніяк не влаштовував “Понеділок” і більш ніж порадував “Ізотоп”, котрий став єдиним колективом у ветеранському Чемпіонаті області, що в нинішньому сезоні зумів відібрати очки у двох головних лідерів з Млинова і Рівного!

Втім, як виявилося трішки пізніше, перепитії довкола останнього поєдинку “Понеділка” баталіями на футбольному полі не завершилися. Вже, здавалося, остаточно прогавлене чемпіонство виявилося не таким вже й втраченим.

У вівторок, 19 жовтня, відбулося засідання Контрольно-дисциплінарного комітету РОАФ. На ньому було прийняте рішення зарахувати технічну поразку ветеранській команді “Ізотоп” у матчі проти рівненського “Понеділка”, оскільки за господарів відіграв футболіст, не внесений до заявки на матч – ним виявився саме Василь Квачук, вилучений у першому таймі після кривавого зіткнення у середині поля.

Ця технічна перемога дозволяє “Понеділку” достроково фінішувати на першому місці в турнірні таблиці та вперше у своїй історії здобути золото Чемпіонату Рівненської області серед ветеранів 35 років і старше!

Щоправда, у Вараша ще залишається 10 днів на подання апеляції на таке рішення КДК обласної асоціації, тому офіційне визнання “Понеділка” переможцем Чемпіонату доведеться чекати як мінімум до кінця цього терміну.

17 тур, 16.10, субота,
ФК “Здолбунів” – Енергія” (Володимирець) +:- “Ізотоп” (Вараш) – “Понеділок” (Рівне) -:+ “Динамо” (Березне) – “Полісся” (Рокитне) 3:0 “Маяк” (Сарни) – “Ветеран” (Бугрин/Гоща) +:-

Турнірна таблиця Чемпіонату Рівненської області серед ветеранів 2021 після 17 туру