Минулого вік-енду, 16 та 17 жовтня, стартував Чемпіонат України з футзалу серед команд Першої ліги у Західній зоні сезону 2021/2022 років. Обидві команди, за які виступають гравці ФК “СОКІЛ”, розпочали турнір невдало, поступившись у своїх поєдинках. Луцький “Любарт” поступився дублерам львівської “Енергії” вдома, а друга команда “Кардинал Рівнестандарт-2 ДЮСШ №4” у гостях мінімально програв  франківському “Урагану-2”.

Відзначимо, що єдиний м’яч луцького клубу у стартовій грі провів Владислав Сизик, а потім він же та його тезка Козачок протягом однієї хвилини не зуміли реалізувати по десятиметровому!

Звіт про гру в Луцьку від ФК “Любарт”:

У неділю, 17 жовтня, на території «Адреналіну сіті» було вкрай людно. З одного боку спортивної арени четвертий день підряд змагалися юні танцюристи, з іншого тривали запеклі баталії в рамках Ярмарки футзалу.

Проте головною подією того вечора став дебютний матч «Любарта» у цьогорічному чемпіонаті України серед команд Першої ліги. «Любарт» повернувся у велику гру в протистоянні з добре знайомим суперником – КІВС «Енергією-2». Проти львів’ян червоно-чорні грали у минулому сезоні та двічі перемогли: 2:1 та 5:2.
“Ми зустрічаємося із діючим чемпіоном. У Луцьку, де особлива атмосфера. Це старт нового чемпіонату і я очікую, що буде повна арена глядачів. Сподіваюся, що ніщо не завадить людям прийти цього вечора. Очікую свята футзалу та хорошої гри від обох команд”, – зазначив наставник енергетиків до матчу та влучив прямісінько в ціль.

Ведучий Олександр Львовський та чирлідери «Black Fox» запалили глядачів ще до свистка. А коли ж пролунав сигнал про початок, спортсмени одразу підхопили естафету та влаштували видовище тривалістю у півтори години.

Князі розпочали впевнено та за декілька хвилин перебування на паркеті заволоділи ініціативою. У відповідь гості запропонували господарям доволі потужний опір у захисті та гострі переходи в атаку. Один із таких завершився небезпечним ударом у стійку. Ще кілька разів вдало у рамці зіграв Станіслав Горнік.
Разом із цим підопічні Станкевича чимало порушували правила і за 4 хвилини до перерви Сергій Степанюк заробив на собі п’ятий фол для суперників. У футзалі в такому разі пробивається вільний десятиметровий удар. Традиційно, виконувати пішов капітан Владислав Козачок. Проте не забив, сильно вдаривши по центру. Зовсім скоро Степанюк виманив опонента на ще одне порушення. Цього разу до м’ячу підійшов Влад Сизик. І теж пробив в руки воротарю.

Відпочивати команди пішли з нулями на табло. Поки вони переводили подих, чирлидери та ведучий розважали вболівальників, розіграли декілька подарунків. Коли ж 15 хвилинна пауза минула, настав час радості від голів.

Ветеран Сергій Піддубний вирішив довго не розкачуватися й одразу кинувся «розривати» лівий фланг суперника. Спершу він прорвався та пробив на техніку, не влучивши зовсім трохи.

В наступному епізоді граючий спортивний директор накрутив на лінії кількох опонентів, відпасував Степанюку, а досвідчений «стовп» зряче перевів на Сизика, який вгатив «Select» у сітку. От тільки раділи господарі недовго. Вже за хвилину Ярослав Квасній потужним ударом пробив Горніка, засвітивши на табло 1:1.

Трибуни підганяли і князі рвалися вперед, створивши чимало шикарних моментів. Нажаль для прихильників місцевої команди, жоден із них не був трансформований у гол. Натомість львів’яни за короткий проміжок часу змогли відзначитися двічі і забрали гру собі в актив. Господарі намагалися відігратися за рахунок п’ятого польового, але не змогли. У підсумку – перемога «Енергії-2» 1:3.

ПЕРЕГЛЯНУТИ ФОТО З МАТЧУ ФК “ЛЮБАРТ” – КІВС “ЕНЕРГІЯ-2”

Результати 1 туру.

16 жовтня.

«In.IT» (Львів) – «Славута» (Славута) – 0:2
Голи:
Самойлюк (14), Кушецький (40)
Попередження: Багряк (13) – Тихонець (15)

«Ураган-2-КФВ» (Івано-Франківськ) – «Кардинал-Рівнестандарт-2-ДЮСШ № 4» (Рівне) – 2:0