У гощанському дербі в рамках Другої ліги Чемпіонату Рівненського району, яке цього разу відбулося у Малинівці, знову сильнішими виявилися футболісти «Чайки», котрі раніше вже вигравали матч у Симонові 3:1.

Підопічні Юрія Демчука зуміли мінімально переграти команду Романа Крисюка (гол на 56-й хвилині провів Микола Кондратюк) і до останнього туру зберегли інтригу в боротьбі за п’яте місце, що в наступному році дає право на підвищення у класі. Відзначимо, що на 65-й хвилині господарі залишилися в меншості після вилучення їх голкіпера Дмитра Глущука (фол останньої надії). Гості реалізувати більшість в час, що лишився, не зуміли, а на шостій компенсованій хвилині “агатівець” Олександр Загривий також залишив поле, побачивши перед собою червоне світло.

ТЕХНІЧНІ ДАНІ МАТЧУ “ЧАЙКА” – “АГАТ”

Тепер в заключний ігровий день в заочній боротьбі «Чайці» треба набрати більше очок, ніж це вдасться великожитинській «Зірці». Суперниками в обох колективів будуть дві поки що найгірші команди дивізіону, проте, як показує досвід, кожна з них здатна на несподіваний результат, тому кінцівка змагань обіцяє бути цікавою.

09.10, субота,
ВИЩА ЛІГА
ХФК «Надія» (Рівне) – «Продторгобладнання» (Забороль) 1:2
10.10, неділя,
«Єдність» (Квасилів) – «Горинь» (Кустин) 3:0 «Інтеркарс» (Бармаки) – «Славія» (В.Омеляна) 0:0 РОКО (Городок) – «Оріон» (Грабів) 0:4 «Вікторія-Агро» (Кустин) – «ГолДар» (Голишів) 2:3
ПЕРША ЛІГА
ФК «Шубків» – ФК «Новожуків» 1:6 ФК «Шпанів» – ФК «Обарів» 5:0 «Переможець» (Грушвиця) – «Рівес» (В.Олексин) 1:2 «Олімпік» (Олександрія) – ФК «Корнин» 4:4 «Стандарт» (Тайкури) – «Альянс» (Б.Криниця) 3:3
ДРУГА ЛІГА
ФК «Клевань» – «Злагода» (М. Шпаків) 3:0 ФК «Верхівськ» – ФК «Кунів-Вельбівно» 0:8 ФК «Понебель» – «Фаворит» (Колоденка) 0:6 «Зірка» (В. Житин) – «Омелянець» (В. Омеляна) 1:4 «Чайка» (Малинівка) – «Агат» (Симонів) 1:0