У поєдинку 14 туру Першої ліги ФК “СОКІЛ” гостював у Вараші та вдруге у сезоні втратив очки, вперше у поточному Чемпіонаті області розписавши мирову. Вже у дебюті поєдинку Анатолій Пархомчук, виконуючи штрафний, дальнім ударом метрів з тридцяти застав зненацька голкіпера суперників і м’яч від стійки воріт відлетів у сітку – 0:1! Проте за декілька хвилин до завершення першого тайму Ярослав Похила відновив рівновагу в рахунку, “пробивши” з гострого кута Юрія Балаушка.

Результат 1:1, як виявилося пізніше, став у цій зустрічі остаточним. Хоча в кінцівці матчу господарі змарнували чудову нагоду завершити матч перемогою, коли Назар Степанюк з одинадцятиметрової позначки не зумів переграти голкіпера ФК “СОКІЛ”.

ІНФОРМАЦІЯ ДОПОВНЮЄТЬСЯ!!!

Знову не зуміла порадувати своїх глядачів «Калина», котра в Бугрині поступилася «в суху» клеванському «Коливаню» і залишилася на невисокому сьомому місці в турнірній таблиці, тоді відставання від шостого щабля зросло вже до 10 залікових пунктів.

А от здолбунівський «Локомотив» після багаторічних невдач почав перемагати, цього разу обігравши в Березному місцевий «Случ», який переживає не найкращі часи. Щоправда, ні «залізничники», ні клеванці на жодні медалі вже не зазіхають – зрозуміло, що три комплекти обласних нагород цього року між собою розділять ФК «Сокіл», ОДЕК та «Маяк».

14 тур, 10.10, неділя,
“Ізотоп-РАЕС” (Вараш) – ФК “СОКІЛ” (Садове) 1:1 “Калина” (Бугрин) – “Коливань” (Клевань) 0:2 (юнаки 0:4) “Случ” (Березне) – “Локомотив” (Здолбунів) 1:2 (2:0)