У неділю, 10 жовтня, клуби VBet ліги “Верес” та ФК “Львів”, користуючись міжнародною паузою у Чемпіонаті України, зіграли товариський матч. Забивши два голи наприкінці зустрічі, перемогу святкували господарі, повідомляє Інформаційна служба рівнян.

Львів – Верес – 2:0 (0:0)

товариський матч

10 жовтня 2021 року, Львів, стадіон Сокіл

Верес: Кичак – С.Шестаков (Солдат, 46), Дані, на перегляді (Мірошник, 68) Гончаренко, Нємчанінов, Дахновський (Є.Пасіч, 46), Кучеров (Полюлях, 46), Мартіч, на перегляді (Петько, 68), Г. Пасіч (Тимофієнко, 46), Гегедош, М.Шестаков (Сергійчук, 46).

Головний тренер: Юрій Вірт.

Попередження: С.Шестаков (11).

Вилучення: Тимофієнко (77).

Як і у грі чемпіонату, у сьогоднішньому товариському поєдинку команди створили обмаль гольових нагод. До перерви ближчим до забитого голу був Верес. Роман Гончаренко головою пробив повз ворота. А удар Геннадія Пасіча після швидкої контратаки рівнян парирував голкіпер Львова.

По перерві на полі продовжилася силова боротьба. Її апогеєм стало обопільне вилучення наприкінці поєдинку.

І саме після цього Львів зумів забити двічі.

Додамо також, що у цьому матчі за Верес зіграли футболісти, які перебувають у таборі команди на оглядинах. Це захисник Даніель Камі та опорний півзихисник Мануель Мартіч.

Наступного дня, в понеділок, 11 жовтня, на стадіоні “Водник” у Рівному основа народного клубу зіграла з командою U19 (два тайми по 40 хвилин). Підопічні Юрія Вірта обіграли юнаків Богдана Самардака – 4:1.

ПЕРЕГЛЯНУТИ ФОТО З МАТЧУ “ВЕРЕС” – “ВЕРЕС” U-19

Голи у складі основної команди забивали Віталій Дахновський, Михайло Шестаков, Віталій Тимофієнко і Сергій Петько.

За юнацьку команду голом відзначився Ігор Гук, який реалізував штрафний удар після фолу останньої надії з боку Богдана Когута.

Нагадаємо, найближчий матч Чемпіонату Верес зіграє 18-го жовтня в Одесі проти Чорноморця.

Головний тренер рівненського Вереса Юрій Вірт підсумував виступи підопічних у контрольних матчах із Львовом та командою U19. А також розповів про імовірність підписання новачків.

Найголовніше – повернення Сергія Шестакова, який пропустив три з половиною місяці через травму. Це радує.

Заплановані на час міжнародної паузи в чемпіонаті спаринги ми провели на належному рівні. Гравці отримали необхідну ігрову практику.

Так, були помилки. Особливо, у вчорашній грі, де пропустили двічі. Але добре, що ці помилки ми зробили у контрольних матчах. Вже проаналізували їх. І сподіваюся, що більше їх не допустимо. Сьогодні було легше. Тому більше працювали з м’ячем. З хорошим настроєм починаємо підготовку до Чорноморця.

Зараз ще не прийняли рішення щодо гравців, які перебувають на перегляді. Будемо думати. Задоволені їх діями, але все залежить від того, як пройдуть перемовини.