Поєдинок 14 туру Першої ліги Чемпіонату Рівненської області 2021 ФК “СОКІЛ” (Садове) зіграє у неділю, 10 жовтня у Вараші з місцевими “атомниками”.

Зустріч “Ізотоп-РАЕС” (Вараш) – ФК “СОКІЛ” (Садове) обслуговуватиме суддівська бригада в такому складі: головний арбітр – Андрій Шевчук (Рівне), асистенти – Володимир Остимчук та Сергій Свірідов (обидва – Рівне), четвертий рефері – Сергій Печончик (Вараш), спостерігач арбітражу – Юрій Сось (Дубно).

У нинішньому сезоні Шевчук судив уже чотри матчі за участю ФК “СОКІЛ” – гру 3 туру в Садовому проти ФК “Грем’яче”, котрий господарі виграли з рахунком 4:1, зустріч 6 туру в Сарнах проти “Маяка”, в якому гості перемогли 2:1, 27 червня домашній поєдинок 8 туру проти “Локомотива” (1:0) і 5 вересня матч у Клевані проти “Коливаня” (перемога садівчан 2:0) . У цих зустрічах головний рефері показав сім “гірчичників” гравцям з Садового і десять – їх суперникам.

Статистика арбітра Андрія Шевчука у Першій лізі сезону 2020

Всі призначення на матчі 14 туру Першої ліги.

Також у суботу – неділю, 9 і 10 жовтня, відбудуться заключні матчі Другої ліги Чемпіонату Рівненщини 2021.

У суботу 9 жовтня пройдуть ігри 16 туру Чемпіонату Рівненщини 2021 серед ветеранів.

ПРИЗНАЧЕННЯ АРБІТРІВ на матчі 16 туру Чемпіонату (вища ліга) та матчів 17 туру (перша, друга ліги) Рівненського району з футболу

ВИЩА ЛІГА
9 жовтня (субота)
ХФК «Надія» (Рівне) – «Продторгобладнання» (Забороль) – 16.00.
Арбітр: С. Швидун, асистенти: І. Коломис, О. Степанюк.
10 жовтня (неділя)
«Єдність» (Квасилів) – «Горинь» (Кустин) – 11.00.
Арбітр: М. Буднік, асистенти: О. Степанюк, І. Конончук.
«Інтеркарс» (Бармаки) – «Славія» (В.Омеляна) – 11.00.
Арбітр: В. Присяжнюк, асистенти: Т. Гаврильчик, М. Таргонський.
РОКО (Городок) – «Оріон» (Грабів) – 11.00.
Арбітр: С. Яремчук, асистенти: С. Бородавкін, І. Серветник.
«Вікторія-Агро» (Кустин) – «ГолДар» (Голишів) – 11.00.
Арбітр: Я. Рабштина, асистенти: І. Коломис, І. Українець.
ПЕРША ЛІГА
10 жовтня (неділя)
ФК «Шубків» (Шубків) – ФК «Новожуків» (Новожуків) – 11.00.
Арбітр: В. Левчик, асистенти: А. Каліш, Ю. Остаповець.
ФК «Шпанів» (Шпанів) – ФК «Обарів» (Обарів) – 14.00.
Арбітр: О. Беденко, асистенти: О. Оверчук, С. Кральковський.
«Переможець» (Грушвиця) – «Рівес» (В.Олексин) – 14.00.
Арбітр: М. Рудика, асистенти: Н. Повар, Ю. Кукса.
«Олімпік»(Олександрія) – ФК «Корнин» (Корнин) – 14.00.
Арбітр: Я. Рабштина, асистенти: І. Коломис, І. Українець.
«Стандарт» (Тайкури) – «Альянс» (Б.Криниця) – 15.00.
Арбітр: О. Степанюк, асистенти: М. Буднік, І. Конончук.
ДРУГА ЛІГА
10 жовтня (неділя)
ФК «Клевань» (Клевань) – «Злагода» (М. Шпаків) – 11.00.
Арбітр: О. Оверчук, асистенти: О. Беденко, С. Кральковський.
ФК «Верхівськ» (Верхівськ) – ФК «Кунів-Вельбівно» (Вельбівно) – 11.00.
Арбітр: М. Рудика, асистенти: Н. Повар, Ю. Кукса.
ФК «Понебель» (Понебель) – «Фаворит» (Колоденка) – 14.00.
Арбітр: С. Яремчук, асистенти: С. Бородавкін, І. Серветник.
«Зірка» (В. Житин) – «Омелянець» (В. Омеляна) – 14.00.
Арбітр: М. Таргонський, асистенти: Т. Гаврильчик, В. Присяжнюк.
«Чайка» (Малинівка) – АГАТ (Симонів) – 14.00.
Арбітр: В. Левчик, асистенти: А. Каліш, Ю. Остаповець.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *