Рівненський “Понеділок”, за який виступає капітан ФК “СОКІЛ” Вадим Жак, хай і не без труднощів, проте все ж зумів зберегти двохочковий відрив від млинівського “Autoplus” за три тури до завершення змагань. У непростому виїзному поєдинку 2 жовтня проти “Динамо” рівняни відсвяткували мінімальну перемогу завдяки голу Віктора Газицького.

Перший тайм поєдинку в Березному навряд чи можна занести до активу гостей. До справді небезпечних моментів біля воріт Юрія Шамича справа майже не доходила, а от декілька гострих епізодів у володіннях Олексія Дем’янця цілком могли перетворитися у гол, проте підстрахували спочатку штанга, а потім – поперечина.

Провести вирішальний гол рівняни зуміли на початку другого тайму. Вадим Жак розіграв кутовий з Віктором Газицьким, останній змістився до кута штрафного майданчика і вистрілив по воротам. Вже у карній зоні на м’яч пішов Юрій Козлюк, намагаючись зіграти головою. Це дещо дезорієнтувало Шамича і голкіпер вже із запізненням стрибнув під дальню стійку, проте не дотягнувся до сфери – 0:1!

У подальшому “Понеділок” почав грати за результатом і особливо не ризикував, проте і цього було цілком достатньо, аби збільшити свою перевагу. Проте більше гравцям із Рівного забити не судилося, тоді як у господарів, котрі грали взагалі без замін і без пари ключових гравців (Сергія Переходька та Івана Поповича), просто не вистачило сил бодай на один м’яч у відповідь.

У свою чергу, “Autoplus” у Сарнах легко обіграв місцевий “Маяк” з крупним рахунком і продовжив переслідування конкурентів з Рівного. Обидва колективи у трьох заключних турах Чемпіонату мають провести по два матчі і саме за їх підсумком визначиться остаточний переможець. Млинову потрібно надіятися хоча б на одну нічию “Понеділка” у його поєдинках проти “Маяка” та “Ізотопа”, тоді як рівнянам тільки 100% результат у цих зустрічах гарантує золоті медалі.

А от доля бронзових нагород, швидше всього, вже визначилася. “Ветеран” з Гощанщини здобув важливу перемогу в гостях у Рокитному (дуплетом вистрілив Юрій Кухар, провівши голи на 17 та 30 хвилинах після передач Олега Буркальця). Тільки ха три хвилини до фінального свистка господарі спромоглися відквитати один м’яч з пенальті, проте більше Степан Форманюк у цій зустрічі не пропускав. Відзначимо, що гості прибули на матч з серйозними кадровими проблемами і на їх лаві запасних був лише один гравець!

Знаково, що саме з “Поліссям” минулого сезону гощанці вели боротьбу за третє місце, спочатку у регулярному Чемпіонаті вдома їм поступившись, а згодом обігравши рокитнівський колектив на нейтральному полі в Оржеві в матчі за третє місце.

Гравці “Ветерана” – Степан Форманюк та Микола Ємець

Цінний подарунок “Ветерану” зробив ФК “Здолбунів”, котрий, програючи 0:1 у Вараші, завдяки голам Власюка і Гриценка здобув вольову перемогу над головним конкурентом гощанців – “Ізотопом”. Тепер, аби гарантувати собі третю сходинку в Чемпіонаті 2021, представнику Гощанщини в наступній домашній грі достатньо обіграти “Динамо”. А зважаючи на те, що вараська команда буде зустрічатися з млинівською та ще й на виїзді, то будь-яка втрата очок “Ізотопом” зробить нереальною мрію наздогнати гощанський колектив.

15 тур, 02.10, субота,
“Полісся” (Рокитне) – “Ветеран” (Бугрин/Гоща) 1:2 “Ізотоп” (Вараш) – ФК “Здолбунів” 1:2 “Маяк” (Сарни) – “Autoplus” (Млинів) 1:6 “Динамо” (Березне) – “Понеділок” (Рівне) 0:1

Турнірна таблиця Чемпіонату Рівненської області серед ветеранів 2021 після 15 туру