Із чотирьох запланованих поєдинків 14 туру Чемпіонату Рівненської області серед ветеранів, котрі мали пройти протягом 24-25 вересня, відбувся лише один матч у Володимирці, де зустрічалися місцева “Енергія” та “Ветеран” (Бугрин/Гоща). У трьох інших гості – команди Рокиного, Березного та Сарн – проігнорували обов’язок прибути на матч, подарувавши, таким чином, технічні перемоги своїм суперникам.

Щодо перебігу подій у єдиному матчі туру, то гості з Гощанщини на правах фаворита намагалися грати першим номером, не зважаючи на коротку лаву запасних та відсутність у складі номінальних нападаючих. Така тактика принесла успіх в середині першого тайму. Спочатку прохід Юрія Кухаря на лінії карного майданчика лише з порушенням правил зупинив оборонець “Егнергії”. А вже за хвилини після цього Володимир Ткачук потужним ударом зі штрафного вразив кут воріт суперника, який мав прикривати голкіпер.

Той же Ткачук незабаром знову отримав нагоду відзначитися, проте зі зручної позиції пробивав незручною лівою ногою і не зумів влучити в ціль.

ПЕРЕГЛЯНУТИ ФОТО З МАТЧУ “ЕНЕРГІЯ” – “ВЕТЕРАН”

У другій половині зустрічі господарі почали діяти більш активніше і вже довелося в рамці серйозно попрацювати кіперу гощанців Степану Форманюку. Остудити запал гравців “Енергії” цілком міг Володимир Ніколайчук, проте він не реалізував вихід віч-на-віч з воротарем господарів, влучивши в голкіпера.

А зняти питання про переможця зустрічі судилося правому захиснику “Ветерана” Миколі Ємцю, котрий на останніх хвилинах промчав своїм флангом, вийшов на побачення зі стражем воріт “Енергії” та не роздумуючи пробив у ближній кут – 2:0!

Ця перемога дозволила представнику Гощанщини відновити відрив у чотири залікові пункти від “Ізотопа”, котрий йде четвертим і є наразі головним конкурентом “Ветерана” в боротьбі за бронзові нагороди Чемпіонату Рівненщини 2021. Щодо боротьби за золото турніру, то тут триває заочне протистояння “Понеділка” та “Автоплюса”. Рівнянам для дебютного тріумфу достатньо здобути перемоги у трьох матчах, що в них залишилися до завершення змагань, що виглядає цілком реальним завданням.

Турнірна таблиця Чемпіонату Рівненської області серед ветеранів 2021 після 14 туру