У матчі 12 туру на садівчан чекала виїзна гра проти передостанньої команди Чемпіонату області. Проте, не зважаючи на те, що ФК “Грем’яче” у всіх своїх попередніх поєдинках зумів здобути лише один заліковий пункт, протистояння в Острозі виявилося запеклим і вирвати перемогу гостям вдалося лише на останніх хвилинах матчу.

Відкрити рахунок у зітній зустрічі зуміли саме господарі. На 28-й хвилині Дмитро Гаврилюк дальнім пострілом зі штрафного застав зненацька Юрія Балаушка, якого, до того ж, дезорієнтували власні оборонці. Виправити ситуацію ФК “СОКІЛ” зумів на першій компенсованій до першого тайму хвилині. Масована атака садівчан почергово завершувалася ударами по воротами, аж доки Вадим Жак навісив м’яч на дальню стійку і його тезка – Вадим Лозян – головою спокійно переправив сферу до сітки за спиною кіпера ФК “Грем’яче”.

Майже відразу по перерві садівчани, здавалося, остаточно опанували ситуацію та взяли гру під свій контроль після того, як найкращий бомбардир команди Олександр Малиновський головою замкнув подачу Лозяна і вперше у грі вивів ФК “СОКІЛ” уперед. Матч поволі докочувався до чергової перемоги підопічних Володимира Новака, як раптом за 12 хвилин до завершення основного часу одна з нечастих атак господарів завершилася сум’яттям на лініх воріт гостей, де першим зорієнтувався Дмитро Монах і проштовхнув м’яч з близької відтсані за лицьову лінію – 2:2!

У такій ситуації гравцям ФК “СОКОЛ” не залишалося нічого іншого, як йти вперед. На 84-й хвилині господарі залишилися в меншості – через грубий фол Володимир Лесковець отримав пряму червоно картку. А ще за три повних оберти секундної стрілки садівчани, нарешті, забили переможний гол. Спочатку Вадим Лозян, здавалося, невдало викона подачу з кутового, м’яч знову відлетів до нього від Олександра Марченка і вже другий навіс у виконанні №11 Садового знайшов у карному майданчику Сергія Непомнящего. Удар головою колишнього форварда ФК “Грем’яче” по воротам екс-партнерів досягнув цілі – важлива перемога 3:2, яка стала для садівчан ювілейною десятою у поточному Чемпіонаті Рівненщини.

Ще в одному поєдинку 12 туру бугринська “Калина” вдома поступилася “Локомотиву” з результатом 1:3, що дозволило здолбунівській команді на незвичне високе четверте місце в турнірній таблиці. Єдиний м’яч гоподарів до свого активу записав Олександр Любар.