Найближчий виїзний поєдинок ФК “СОКІЛ” на Острожчині проти ФК “Грем’яче” відбудеться у неділю, 26 вересня на стадіоні села Вельбівне.

Матч 12 туру Першої ліги Рівненщини ФК “Грем’яче” – ФК “СОКІЛ” (Садове) обслуговуватиме суддівська бригада в такому складі: головний арбітр – Віктор Самков (Кустин, Рівненський район), асистенти – Владислав Дрикін та Сергій Швидун (обидва – Рівне), четвертий рефері – І. Конончук, спостерігач арбітражу – Олександр Григорович (Рівне).

У минулом сезоні Самков відпрацював на шести поєдинках Першої ліги Чемпіонату Рівненської області, двічі – за участю ФК “САДОВЕ” (домашній матчі проти “Калини” 16 серпня і виїзний з клеванським “Коливанем” 20 вересня, в якому садівчани, відповідно, зіграли унічию 1:1 і перемогли 1:0).

Статистика Віктора Самкова в Першій лізі сезону 2020 року

У сезоні 2021 року Самков вже обслуговував одну гру за участю ФК “СОКІЛ”. Тиждень тому в Садовому арбітр судив домашній матч садівчан проти бугринськоої “Калини”, в якому господарі перемогли 5:2. Рефері у цій зустрічі показав три “гірчичника”, два з них – гостям.

Крім поєдинку в Вельбівному в турі відбудеться ще одна гра. У Бугрині “Калина” прийматиме здолбунівський “Локомотив”. Матч обслуговуватиме суддівська бригада в складі: головний рефері Володимир Дзюра, асистенти – Сергій Свірідов та Володимир Остимчук, четвертий арбітр Дмитро Шекель, спостерігач арбітражу – Володимир Чикрков (усі – з Рівного).

У суботу та неділю, 25 і 26 вересня пройдтуь матчі 8 туру Другої ліги Чемпіонату Рівненщини 2021.

Дата/ Час Матч Арбітр Асистент  Асистент
25.09.2021 16:00 «Олімп» (Сарни) «Моноліт» (Вараш) А.Шевчук

(Рівне)

О.Беденко

(Рівне)

М.Полукеєв

(Здолбунів)

26.09.2021 15:00 «Граніт»  (Рокитне) «Енергія»

(Володимирець)

С.Ротов

(Березне)

П.Галагуз

(Березне)

А.Іванов (Березне)
26.09.2021 16:00 «Атака»

(Шпанівська ТГ)

ФК «Гоща»   А.Ганіченко

(Рівне)

А.Волинський

(Дубно)

О.Оліферук

(Рівне)

У п’ятницю-суботу, 24-25 вересня відбудуться ігри 14 туру Чемпіонату Рівненщини 2021 серед ветеранів 35+.

Дата/ Час Матч Арбітр Асистент Асистент
24.09.2021 17:00 «Autoplus»

(Млинів)

«Динамо»

(Березне)

Д.Шекель О.Колнер І.Серветник
25.09.2021 16:00 ФК «Здолбунів»

 

«Маяк»  (Сарни) О.Ганіченко І.Конончук Ю.Пархомчук
25.09.2021 16:00 МФК «Енергія» (Володимирець) «Ветеран»  (Бугрин) В.Штинь С.Ткачук В.Голодюк

ПРИЗНАЧЕННЯ АРБІТРІВ на матчі 14 туру чемпіонатів (вища ліга) та матчів 15 туру чемпіонатів (перша, друга ліги) Рівненського району з футболу
ВИЩА ЛІГА
26 вересня (неділя)
«Інтеркарс» (Бармаки) – «Оріон» (Грабів) – 11.00.
Арбітр: С. Швидун, асистенти: В. Стахнюк, І. Конончук.
«Горинь» (Кустин) – «Славія» (В.Омеляна) – 11.00.
Арбітр: В. Коздровський, асистенти: О. Степанюк, Т. Гаврильчик.
«Єдність» (Квасилів) – «Вікторія-Агро» (Кустин) – 11.00.
Арбітр: А. Менько, асистенти: Ю. Кукса, Р. Форсюк.
«ГолДар» (Голишів) – «Продторгобладнання» (Забороль) – 11.00.
Арбітр: В. Присяжнюк, асистенти: О. Беденко, І. Серветник.
ХФК «Надія» (Рівне) – РОКО (Городок) – 15.00.
Арбітр: М. Буднік, асистенти: Я. Рабштина, М. Степура.
ПЕРША ЛІГА
26 вересня (неділя)
ФК «Шубків» (Шубків) – «Рівес» (В.Олексин) – 11.00.
Арбітр: В. Карпюк, асистенти: О. Оверчук, А. Каліш.
ФК «Новожуків» (Новожуків) – ФК «Корнин» (Корнин) – 11.00.
Арбітр: С. Яремчук, асистенти: С. Кральковський, С. Бородавкін.
ФК «Шпанів» (Шпанів) – «Альянс» (Б.Криниця) – 12.00.
Арбітр: Я. Рабштина, асистенти: М. Буднік, М. Степура.
«Олімпік»(Олександрія) – ФК «Обарів» (Обарів) – 14.00.
Арбітр: О. Степанюк, асистенти: В. Коздровський, Т. Гаврильчик.
«Стандарт» (Тайкури) – «Переможець» (Грушвиця) – 15.00.
Арбітр: В. Левчик, асистенти: В. Тимощук, Ю. Остаповець.
ДРУГА ЛІГА
25 вересня (субота)
Перенесена гра 13 туру
«Зірка» (В. Житин) – ФК «Клевань» (Клевань) – 17.00.
Арбітр: С. Яремчук, асистенти: С. Кральковський, І. Серветник.
26 вересня (неділя)
ФК «Кунів-Вельбівно» (Вельбівно) – «Фаворит» (Колоденка) – 11.00.
Арбітр: В. Тимощук, асистенти: В. Левчик, Ю. Остаповець.
«Зірка» (В. Житин) – АГАТ (Симонів) – 14.00.
Арбітр: О. Оверчук, асистенти: В. Карпюк, А. Каліш.
ФК «Понебель» (Понебель) – «Злагода» (М. Шпаків) – 14.00.
Арбітр: С. Яремчук, асистенти: С. Кральковський, С. Бородавкін.
ФК «Верхівськ» (Верхівськ) – ФК «Омелянець» (В. Омеляна) – 14.30.
Арбітр: А. Менько, асистенти: Ю. Кукса, Р. Форсюк.
ФК «Клевань» (Клевань) – «Чайка» (Малинівка) – 15.00.
Арбітр: О. Беденко, асистенти: В. Присяжнюк, І. Серветник.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *