У середу, 22 вересня, оржівський ОДЕК у Києві відіграв поєдинок проти місцевого “Локомотива”. Нагадаємо, організатори включили “залізничників” до учасників Чемпіонату ААФУ вже “на ходу”, тому доводиться саме за таких матчів по будням надолужувати згаяний раніше час. Щодо самого перебігу подій на полі, то вже в дебюті зустрічі рівненська команда забезпечила собі комфортний результат, забивши два швидких голи. Як підсумок – переконлива перемога, котра дозволила до мінімуму скоротити відставання Оржева від “Аргона”.

В цей же день відбувся матч-відповідь 1/8 фіналу Кубку ААФУ, в якому визначився суперник ОДЕКа в чвертьфіналі цих змагань – ним стала “Дружба” з Мирівки, котра пройшла ЯСКО з Шаргорода.

Звіт про гру в Києві від Артура Валерка, портал SportArena:

Група 1 – 5-й тур

• Локомотив (Київ) – ОДЕК (Оржів) – 0:3 (0:2)
  • Голи: Шахраюк, 5, Наумець, 11, Ніколайчук, 78 (пен.)

Локомотив: Митрушин, К.Романюк (Науменко, 70), Б.Романюк, Шевченко, Лазорик, Ломія (Чайка, 90), Гаркавченко (В.Хоменко, 74), Михайлов (Гільченко, 56), Мілованцев (А.Хоменко, 60), Литвинов (Погребняк, 79), Коваленко (Вуанту, 56). Запасних не залишилося

ОДЕК: Вертей (Омелянюк, 88), Наумець, Кадепський, Мучак, Фесенко (Красномовець, 62), Кошка (Савицький, 46), Семенчук (Коляда, 60), Ніколайчук, Шахраюк (Брикса, 62), Апанчук (Трофімчук, 60), Антонюк (Дерман, 74). Запасних не залишилося

• 14:00; 22.09.2021. Київ. Стадіон “Локомотив”. 100 глядачів; поле 3 (шт.); +8С
  • Суддя: Орендочка Владислав (Полтава)
  • Попередження: Михайлов, 49, Семенчук, 49, Шевченко, 51, Б.Романюк, 57, Ломія, 77, Науменко, 77

Перенесений матч 5-го туру мав важливе значення для обох команд. Локомотив, який пізніше приєднався до учасників чемпіонату та додав низку гравців у свою заявку, проводив перший домашній матч. ОДЕК же в випадку перемоги над новачком турніру мав нагоду впритул наблизитися до лідера й гарантувати собі місце не нижче другого за підсумками цього тижня.

І вже в дебюті зіграв свою роль новачок оржівців ‒ Шахраюк. Олег стартував на довгу передачу Кошки, прокинув воротаря, який біг йому навперейми, й забивав уже в порожні ворота ‒ 0:1 на 5-й хвилині. Невдовзі Андрій Наумець замкнув головою подачу Апанчука з лівого флангу після розіграшу кутового ‒ 0:2 на 11-й хвилині.

Маючи солідну перевагу вже після дебютного відрізку зустрічі, ОДЕК впевнено зіграв по рахунку. В другому таймі, після розіграшу штрафного Ніколайчука та Коляди, м’яч влучив у руку гравця Локомотива. Рефері дав жовту картку Ломія та призначив пенальті, який впевнено виконав усе той же Ніколайчук. Олександр розвів м’яч і воротаря по різних кутах ‒ 0:3.

Герой матчу – Олександр Ніколайчук (ОДЕК)

Хороший матч в цілому для всієї команди гостей. Ми ж відзначимо Ніколайчука – гравця, чий штрафний призвів до пенальті під третій гол і він сам його реалізував. Олександр звично продуктивно відіграв у центрі поля.