В одинадцятому турі Першої ліги Чемпіонату Рівненської області на ФК “СОКІЛ” у Садовому чекало серйозне випробування у вигляді непоступливої бугринської команди. На важкому мокрому полі потрібно було будь-що обігрувати “Калину”, аби зберегти шанси на боротьбу за медалі найвищого гатунку.  Із завданням господарі справилися, вдруге у сезоні обігравши суперника і зробивши це вдома набагато переконливіше, ніж у першому колі в Бугрині.

Щоправда, першими відкрити рахунок у звітній зустрічі мали саме гості. Вже на 5-й хвилині, уникнувши офсайдної пастки, Микола Щербачук викотився віч-на-віч з голкіпером, проте обіграти Юрія Балаушка не зумів. Далі гостріше попереду діяли, в основному, господарі. І саме вони в середині тайму провели перший гол у матчі – Дмитро Серховець навісив з кутового, а ніким не прикритий Володимир Гайдук в один дотик переправив мяч до сітки.

Володіючи ініціативою, садівчани продовжували нагнітати атмосферу біля воріт Івана Одинця, проте не тільки не зуміли подвоїти свою перевагу, але й дозволили візаві зрівняти рахунок. Шедевральний дальній удар вдався Дмитру Кончуку, який поцілив прямісінько у верхній дальній кут. Відчайдушний стрибок Балаушка вже нічим зарадити його команді не міг…

І все ж, ФК “СОКІЛ” пішов на перерву, маючи перевагу в один гол. На останній компенсованій до першого тайму хвилині садівчани отримали право пробити штрафний удар по центру воріт майже з лінії карного майданчика. Анатолій Пархомчук сильно і точно пробив під ближню штангу, а закритий своїми і чужими гравцями Одинець не зумів вчасно зреагувати на цей постріл – 2:1!

ПЕРЕГЛЯНУТИ ФОТО З МАТЧУ ФК “СОКІЛ” – “КАЛИНА”

Друга частина пройшла за повного домінування господарів поля, котрі будь що намагалися збільшити рахунок та зняти всі запитання щодо переможця зустрічі. Атаки накочувалися на ворота “Калини” одна за одною і черговий гол у ворота гостей став тільки питанням часу. Розв’язка настала на 66-й хвилині, коли Дмитро Серховець відважився на удар метрів з 30, після якого м’яч низом влетів у нижній кут – 3:1. За 10 хвилин по цьому швидка контратака ФК “СОКІЛ” закінчилася пасом Гайдука на Малиновського і Олександр, опинившись сам біля голкіпера, без проблем прокинув м’яч повз нього у ворота.

Останній гол садівчан до свого активу записав Пархомчук, котрий знову реалізував стандарт. Цього разу Анатолій зі штрафного перекинув стінку і вразив той же кут, у який перед цим поцілив його земляк Серховець.

Щоправда, за дві хвилини після п’ятого пропущеного м’яча гості один відквитали. Навіс зі штрафного у карний майданчик завершився невдалим виносом захисників, сфера відлетіла до Давида Терещука, який відразу ж переправив їй у дальній кут воріт. Станіслав Горнік, котрий на цей момент змінив у рамці Балаушка, навіть не встиг зреагувати на цей постріл зблизька.

Перемога у дербі стала для ФК “СОКІЛ” дев’ятою у сезоні, команда продовжує лідирувати у Чемпіонаті області, щоправда, поступаючись за втраченими очками ОДЕКу. Оржівський колектив 11 тур пропускав за календарем, ще один конкурент садівчан – “Маяк” – у найближчу середу, 22 вересня, має приймати ФК “Грем’яче”.

Крім матчу у Садовому 19 вересня в Першій лізі відіграли лише одну зустріч – у Здолбунові місцевий “Локомотив” здолав “Коливань” з результатом 2:1. Ця поразка, швидше за все, позбавила клеванський колектив реальних шансів втрутитися в боротьбу за медалі Чемпіонату Рівненщини 2021.

Ще один поєдинок туру мав відбутися у Вараші, проте “Случ” повідомив, що на гру проти “Ізотоп-РАЕС” не прибуде. В ситуації з командою із Березного все йде до того, що її остаточно знімуть зі змагань, а результати поєдинків за її участю анулюють. Щоправда, у всіх своїх попередніх поєдинках березнівчани жодного разу не зіграли, навіть, унічию.

P. S. У середу, 22 вересня, відбувся перенесений поєдинок туру у Сарнах, де на запасному полі стадіону “Мрія” місцевий “Маяк” обіграв ФК “Грем’яче” з рахунком 4:2.