У першому колі гощанці у Горбакові неочікувано поступилися спартаківцям з мінімальним рахунком. Тому в перенесеному поєдинку 9 туру вже на стадіоні “Гірка” у Франківську ФК “Гоща АТО” цілком розраховував на реванш, тим більше, що суперник є одним із безпосередніх конкурентів за вихід до фінальної частини. Двічі протягом звітної зустрічі гості виходили вперед, проте господарі не тільки зуміли в обох випадках вирівняти ситуацію, але й в підсумку здобути крупну перемогу.

Цікаво, що всі два голи у ворота “Спартака” гравці команди господарів забили собі самі. А єдиний м’яч гощанців, який вдалося провести власними силами, головний арбітра матчу відмінив через положення “поза грою”.

Вже на 20-й хвилині в штовханині у воротарському майданчику після подачі кутового м’яч відлетів у сітку від Андрія Портецького. Проте через п’ять хвилин то й же Портецький реалізував пенальті, призначений у ворота гостей за фол у карному майданчику ФК “Гоща АТО”.

ПЕРЕГЛЯНУТИ ФОТО З МАТЧУ “СПАРТАК АТО” – ФК “ГОЩА АТО”

Після перерви гощанці вдруге вийшли уперед, коли голкіпер суперників невдало вибивав м’яч і влучив у свого ж партнера – куля від ноги відлетіла прямісінько у ворота, а їх взятті записали на Петра Базаріна (46′). Відігратися господарі знову зуміли за п’ять хвилин, коли вдруге відзначився Портецький. І майже відразу провалом в обороні ФК “Гоща АТО” скористався Володимир Гамкало, котрий реалізував вихід сам-на-сам з Василем Мазурцем – 3:2.

Далі господарі почали грати за результатом, натомість у гостей сил переломити перебіг подій на полі вже на залишилося. Під завісу зустрічі спартаківці ще двічі скористалися неузгодженістю дій гощанців і на 69-й хвилині Дмитро Івашко провів четвертий м’яч, а на другій компенсованій Портецький поставив крапку у зустрічі, оформивши хет-трик – 5:2 знову на користь Франківська.

Найближчу свою гру ФК “Гоща АТО” проведе на стадіоні ДЮСШ у Гощі в суботу, 18 вересня, проти хмельницького “Поділля-Прикордонник”. Початок матчу – об 11:00.