Минулого вік-енду в Чемпіонаті області відбувся лише один поєдинок, в якому зустрічалися два лідери Першої ліги. ФК “СОКІЛ”, який очолює турнірну таблицю, на власному полі приймав сарненський “Маяк”, котрий йде третім. Фактично, на кону в цій зустрічі стояла доля як мінімум другого місця за підсумками сезону. Адже, у випадку ще однієї поразки Сарни, фактично, втрачали шанси втрутитися в боротьбу садівчан та ОДЕКа за найвищі місця.

Як виявилося пізніше, долю звітної зустрічі вирішили два голи Артема Корольчука в другій частині першого тайму. Спочатку форвард гостей продемонстрував високу індивідуальну майстерність, прийнявши на груди передачу Дмитра Луцюка та з розвороту ефектно і, головне, ефективно пробивши з лінії карного майданчика – 0:1. А за 9 хвилин після цього височенний нападник сповна скористався своїми антропометричними даними, легко виграв боротьбу в карній зоні після подачі зі штрафного Сергія Жданюка і головою вдруге переправив м’яч у сітку за спиною Юрія Балаушка.

Шанс відігратися ФК “СОКІЛ” отримав в останні 25 хвилин зустрічі, коли сарненчани опинилися у меншості. Поле через перебір жовтих карток залишив оборонець “Маяка” Сергій Тимошицький, який, до речі, минулого сезону захищав саме кольори клубу з Садового. Проте, навіть, перевага в одного футболіста не дозволила господарям бодай раз примусити голкіпера сарненчан Миколу Фокіна діставати м’яч із власних воріт.