Центральним матчем 12 туру у ветеранському Чемпіонаті Рівненщини стала гра в Млинові, де чинний чемпіон приймав функціонуючого бронзового призера. “Автоплюс”, втративши в попередній грі очки в протистоянні з “Понеділком”, йшов на другому місці та відчайдушно намагався ліквідувати відрив у два залікові пункти від рівнян. У той же час, “Ветерану” для збереження шансів на боротьбу за більш високі місця, ніж третє, також не можна було поступатися.

Як і в поєдинку першого кола в Бугрині команда з Гощанщини вдало провела перший тайм, вистоявши “на нуль”. Зокрема, декілька разів партнерів на останньому рубежі врятував голкіпер Іван Одинець. Більше того, гості повинні були самі забивати в середині першої половини, коли Олексій Грицак та Юрій Кухар викотилися двоє на одного захисника, проте не зуміли як слід розіграти комбінацію.

По перерві Млинів ще більше збільшив тиск на ворота “Ветерана” і, навіть, один раз господарі зуміли забити, проте з положення “поза грою”, коли м’яч після штрафного поцілив у поперечину та відлетів у поле. Все ж перший гол “Автоплюс” провів на 10 хвилині другої частини матчу, коли Ігор Махнюк першим зорієнтувався у карному майданчику гостей після скидки партнера головою та “розстріляв” з близької відстані Одинця…

Але пропущений м’яч ніби став стимулом для гощанців, котрі самі кинулися відігруватися і створили декілька непоганих нагод для взяття чужих воріт. У одній з атак спочатку Олексій Грицак завершив прохід у штрафний майданчик ударом у хрестовину, після чого на добиванні першим опинився Микола Ємець і в один дотик з-за лінії карного майданчика “вистрілив”, проте і цього разу потрапив у поперечину!

Все ж, перший раз зрівняти рахунок “Ветерану” вдалося. На 56-й хвилині Сергій Цимбалюк увійшов у штрафну зону і подав на дальню стійку, де вже чекав Грицак і ударом голови відновив паритет у зустрічі. А незабаром той же Цимбалюк мав ставати гравцем матчу. Сергій майже в центрі поля в оточенні відразу трьох опонентів прокинув м’яч собі на хід та чисто вийшов тет-а-тет з голкіпером. На жаль, гравець “Ветерана” занадто затягнув із завершальним ударом і в останній момент оборонець “Автоплюса” у відчайдушному стрибку вибив м’яч з під його ноги…

Розв’язка у поєдинку трапилася за шість хвилин до фінального свистка. Відчайдушний натиск Млинова приніс свої результати, коли одна з чергових флангових атак господарів завершилася прострілом вздовж воріт, котрий замкнув все той же Махнюк. Схожий м’яч на першій компенсованій хвилині провів також і Тарас Кабанов, проте він вже особливої ролі не відіграв, адже через шістдесят секунд прозвучав фінальний свисток.

ПЕРЕГЛЯНУТИ ФОТО З МАТЧУ “АВТОПЛЮС” – “ВЕТЕРАН”

“Autoplus” Млинів

Щодо лідера ветеранських перегонів, то “Понеділок” у Володимирці переконливо обіграв місцеву “Енергію”. Хет-триком відзначився Юрій Козлюк, ще один м’яч до свого активу записав Віктор Оніщук. Господарі свій гол престижу забили лише наприкінці зустрічі.

“Понеділок” Рівне

12 тур, 11.09, субота,
“Автоплюс” (Млинів) – “Ветеран” (Бугрин/Гоща) 3:1 “Ізотоп” (Вараш) – “Маяк” (Сарни) 4:0 “Енергія” (Володимирець) – “Понеділок” (Рівне) 1:4
16.09, четвер,
17:30 ФК “Здолбунів” – “Полісся” (Рокитне)

Турнірна таблиця Чемпіонату Рівненської області серед ветеранів 2021 після 12 туру