Перенесена зустріч Першої ліги Чемпіонату Рівненської області та один з центральних поєдинків ФК “СОКІЛ”, в якому садівчани протистоятимуть команді з Сарн, відбудеться у неділю, 12 вересня на “Садове-Арена”.

Матч 15 туру Першої ліги Рівненщини ФК “СОКІЛ” (Садове) – “Маяк” обслуговуватиме суддівська бригада з Рівного в такому складі: головний арбітр – Андрій Ганіченко, асистенти – Олександр Беденко та Сергій Швидун, четвертий рефері – Т. Подерні, спостерігач арбітражу – Іван Коваль.

У минулом сезоні Ганіченко-молодший відпрацював на п’яти поєдинках Першої ліги Чемпіонату Рівненської області, двічі – за участю ФК “САДОВЕ” (домашні матчі проти гошанського “Аграрія” 30 вересня і клеванського “Коливаня” 8 листопада, в якому господарі, відповідно, поступилися 2:3 і перемогли 2:0).

Статистика Андрій Ганіченка в Першій лізі сезону 2020 року

У сезоні 2021 Андрій Ганіченко обслуговував дві гри за участю ФК “СОКІЛ”, в яких садівчани двічі мінімально перемагали суперників – 16 травня у Бугрині “Калину” (1:0) та 6 червня вдома “Ізотоп-РАЕС” (4:3). В цих матчах він показав 3 жовті картки гравцям з Садового і 8 – їх суперникам, одного разу призначав пенальті у ворота команди-опонента.

Крім поєдинку в Садовому в неділю у Млинові пройде фінал Кубку області, в якому ОДЕК (Оржів) зіграє проти сарненського “Олімпа”. Матч обслуговуватиме суддівська бригада в такому складі: головний рефері Андрій Шевчук, асистенти – Родіон Никорович та Володимир Остимчук, четвертий арбітр Дмитро Шекель, спостерігач арбітражу – Олег Кучер (уся бригада – з Рівного).

В суботу, 11 вересня пройдть матчі 12 туру Чемпіонату Рівненщини 2021 серед ветеранів 35+ і одна гра  – у четвер, 16 вересня.

Дата/ Час Матч Арбітр Асистент Асистент
11.09.2021 16:00 «Autoplus»

(Млинів)

«Ветеран»  (Бугрин) Н.Мамчур В.Кулай М.Полукеєв
16.09.2021 17:30 ФК «Здолбунів»

 

«Полісся» (Рокитне) О.Ганіченко В.Саварин С.Свірідов
11.09.2021 16:00 «Ізотоп» (Вараш) «Маяк» (Сарни) О.Котяш В.Правник О..Мазур
11.09.2021 16:00 МФК «Енергія» (Володимирець) «Понеділок»

(Рівне)

С.Ротов П.Галагуз А.Іванов

ПРИЗНАЧЕННЯ АРБІТРІВ на фіналу Кубку Рівненського району та перенесені матчі Чемпіонату Рівненського району з футболу (12 вересня)

ФІНАЛ КУБКА
11 вересня (субота)
«Славія» (В.Омеляна) – РОКО (Городок) – 16.00.
Арбітр: С. Швидун, асистенти: В. Левчик, І. Серветник, А. Каліш.
Спостерігач арбітражу: В. Марчук.
ПЕРЕНЕСЕНИЙ МАТЧ 10 ТУРУ ЮНАЦЬКОЇ ЛІГИ
11 вересня (субота)
«Юпітер» (Дядьковичі) – «Атака» (Бармаки) – 11.00.
Арбітр: С. Бородавкін.
ПЕРЕНЕСЕНИЙ МАТЧ 11 ТУРУ ВИЩОЇ ЛІГИ
12 вересня (неділя)
«Оріон» (Грабів) – «Вікторія-Агро» (Кустин) – 11.00.
Арбітр: О. Оверчук, асистенти: В. Тимощук, Т. Подерня.
ПЕРЕНЕСЕНИЙ МАТЧ 7 ТУРУ ДРУГОЇ ЛІГИ
12 вересня (неділя)
ФК «Клевань» – АГАТ (Симонів) – 11.00.
Арбітр: А. Менько, асистенти: А. Каліш, Т. Гаврилюк.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *