Лідер Першої ліги Чемпіонату Рівненської області – ФК «СОКІЛ» – проводив поєдинок у Клевані проти місцевого «Коливаня», котрий за підсумками першого кола розглядався як один з прямих претендентів на призові місця за підсумками сезону. Гості вдало почали поєдинок і вже на 17-й хвилині повели у рахунку, коли Олександр Малиновський реалізував пенальті, який було призначено за фол проти нього ж у карному майданчику.

Майже відразу по перерві садівчани подвоїли перевагу. Це на 53-й хвилині ударом з-за меж карного майданчика відзначився новачок ФК «Сокіл» Сергій Вишневський. Саме за рахунку 2:0 на користь команди з Садового гра і завершилася, а гості здобули свою восьму поспіль перемогу в Чемпіонаті області та залишилися на вершині турнірної таблиці.

В цей же день у недалеко від Клеваня відбувся ще один матч 10 туру Першої ліги. В Оржеві місцевий ОДЕК без особливих проблем розібрався з “Локомотивом” та обіграв здолбунівський колектив з рахунком 5:1