Перший після літньої перерви матч у Першій лізі Чемпіонату Рівненської області – 2021 ФК “СОКІЛ” (Садове) зіграє у неділю, 5 вересня. У цей день у Клевані садівчани зустрінуться з місцевим “Коливанем”.

Зустріч 10 туру Першої ліги Рівненщини “Коливань” (Клевань) – ФК “СОКІЛ” (Садове) обслуговуватиме суддівська бригада з Рівного в такому складі: головний арбітр – Андрій Шевчук, асистенти – Володимир Остимчук та Радіон Никорович, четвертий рефері – Андрій Ганіченко, спостерігач арбітражу – Володимир Гуменний (Сарни).

У нинішньому сезоні Шевчук судив відразу три зустрічі за участю ФК “СОКІЛ” – гру 3 туру в Садовому проти ФК “Грем’яче”, котрий господарі виграли з рахунком 4:1, матч 6 туру в Сарнах проти “Маяка”, в якому гості перемогли 2:1 і 27 червня домашній поєдинок 8 туру проти “Локомотива” (1:0). У цих зустрічах головний рефері показав два “гірчичники” садівчанам і дев’ять – їх суперникам.

Статистика арбітра Андрія Шевчука у Першій лізі сезону 2020

Арбітри ще одного матчу Першої ліги, який відбудеться у неділю, 5 вересня.

ОДЕК (Оржів) – “Локомотив” (Здолбунів): головний арбітр – Андрій Приймачук, асистенти – Олександр Беденко та Володимир Демянович, четвертий – Т. Подерня, спостерігач – Володимир Чирков (усі – Рівне).

Також у неділю, 5 вересня, відбудуться перші матчі другого кола Другої ліги Чемпіонату Рівненщини 2021.

Дата/ Час Матч    Арбітр Асистент арбітра Асистент арбітра
05.09.2021 14:00 ФК «Гоща» «Енергія» (Володимирець) Сергій Каращук (Рівне) Максим Полукеєв (Здолбунів) Юрій Карпович (Млинів)
05.09.2021 15:00 «Моноліт»

(Вараш)

«Атака» (Шпанівська ОТГ) Сергій Ротов (Березне) Андрій Іванов (Березне) Павло Галагуз (Березне)

ПРИЗНАЧЕННЯ АРБІТРІВ на матчі 12 туру чемпіонатів (вища, юнацька ліги) та матчів 13 туру чемпіонатів (перша, друга ліги) Рівненського району з футболу

ВИЩА ЛІГА
5 вересня (неділя)
«Вікторія-Агро» (Кустин) – «Продторгобладнання» (Забороль) – 11.00.
Арбітр: С. Швидун, асистенти: В. Тимощук, І. Українець.
«Оріон» (Грабів) – «Горинь» (Кустин) – 11.00.
Арбітр: А. Менько, асистенти: Ю. Кукса, І. Конончук.
«ГолДар» (Голишів) – РОКО (Городок) – 11.00.
Арбітр: Я. Рабштина, асистенти: М. Буднік, Т. Гаврильчик.
«Єдність» (Квасилів) – «Славія» (В.Омеляна) – 11.00.
Арбітр: С. Яремчук, асистенти: І. Серветник, Ю. Остаповець.
«Інтеркарс» (Бармаки) – ХФК «Надія» (Рівне) – 15.00.
Арбітр: В. Присяжнюк, асистенти: М. Таргонський, С. Кральковський.

ПЕРША ЛІГА
5 вересня (неділя)
ФК «Новожуків» (Новожуків) – «Рівес» (В.Олексин) – 11.00.
Арбітр: Т. Гаврилюк, асистенти: О. Оверчук, С. Бородавкін.
ФК «Шубків» (Шубків) – «Стандарт» (Тайкури) – 11.00.
Арбітр: М. Таргонський, асистенти: В. Присяжнюк, С. Кральковський.
«Олімпік»(Олександрія) – «Альянс» (Б.Криниця) – 14.00.
Арбітр: В. Тимощук, асистенти: С. Швидун, І. Українець.
ФК «Обарів» (Обарів) – ФК «Корнин» (Корнин) – 14.00.
Арбітр: М. Рудика, асистенти: Н. Повар, А. Каліш.
ФК «Шпанів» (Шпанів) – «Переможець» (Грушвиця) – 14.00.
Арбітр: А. Менько, асистенти: Ю. Кукса, І. Конончук.

ДРУГА ЛІГА
5 вересня (неділя)
«Фаворит» (Колоденка) – «Злагода» (М. Шпаків) – 10.30.
Арбітр: М. Рудика, асистенти: Н. Повар, А. Каліш.
ФК «Верхівськ» (Верхівськ) – «АГАТ» (Симонів) – 11.00.
Арбітр: М. Буднік, асистенти: Я. Рабштина, Т. Гаврильчик.
ФК «Омелянець» (В. Омеляна) – ФК «Кунів-Вельбівно» (Вельбівно) – 14.00.
Арбітр: С. Яремчук, асистенти: І. Серветник, Ю. Остаповець.
ФК «Понебель» (Понебель) – «Чайка» (Малинівка) – 14.00.
Арбітр: О. Оверчук, асистенти: Т. Гаврилюк, С. Бородавкін.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *