Ведучи з рахунком 2:0 після першого тайму, “Кардинал Рівнестандарт” у бойовому матчі та за рівної гри поступився чинним чемпіонам України у першому спарингу цього міжсезоння, повідомляє прес-служба рівненського клубу.

“Кардинал Рівнестандарт” – “Ураган” – 3:4 (2:0)

товариський матч

31 липня 2021 року, Рівне, ДЮСШ №4

“Кардинал Рівнестандарт”: Бакінський (Дяченко, 21) – Волянюк, Горпинич, Рибіцький, Фетько (на перегляді) – Басич, Кручок, Малиновський, Скибчик – Кравчук, Панкратій. Запасні: Новак, Тютюрай, Мартиненко.

Головний тренер: Олександр Бондар.

Голи: Горпинич (5), Кравчук (17), Малиновський (32) – Онуфрак (3 голи), Мик. Грицина.

Рівняни, у чиєму складі у стартовій четвірці вийшов потенційний новачок команди Олексій Фетько, активніше розпочали товариський матч із чемпіоном України і доволі швидко повели в рахунку. Роман Горпинич на дальній стійці замкнув багатоходову комбінацію партнерів по команді – 1:0. Дуже швидко подвоїти рахунок міг Олександр Басич, але його удар прийняла на себе поперечина воріт.

А наприкінці тайму успіх рівнянам принесла швидка контратака, яку завершив Сергій Кравчук, розстрілявши Романа Колтка – 2:0.

По перерві “ураганівці” вийшли більш мобілізованими і ще до середини тайму не лише відігралися, а й вийшли вперед. На таке у команди Олександра Бондаря знайшлася відповідь. Максим Малиновський найшвидше зорієнтувався у ситуації після затяжної атаки господарів і проштовхнув м’яча у сітку воріт – 3:3.

Пропустивши вчетверте, “Кардинал Рівнестандарт” міг знову відігратися. Але цього разу “Ураган” врятувала стійка воріт.

Наприкінці гри гості також могли збільшити перевагу у рахунку. Втім, не реалізували дабл-пенальті (мимо).

Наступного тижня, 7 та 8 серпня, “Кардинал Рівнестандарт” зіграє у Рівному ще два спаринг-матчі. Суперниками рівнян будуть львівська “Енергія” та “Славута”.