Уродженець Рівненщини Микола Кухаревич уперше вийшов у стартовому складі “Труа”. У товариській зустрічі проти “Метца” вже на сьомій хвилині українець відзначився голом, котрий став для нього дебютним у футболці “фермерів”.

Щоправда, після цього його команда двічі пропустила (Ібраїма, 9, Джозеф, 49) та поступилася з рахунком 1:2. При чому другий м’яч “Метц” забив у більшості після вилучення партнера Кухаревича за “фол останньої надії”. Щодо нападника, то він відіграв увесь перший тайм та був замінений на 50-й хвилині зустрічі.

Нагадаємо, офіційний сезон для “Труа” стартує 7 серпня матчем проти “Парі Сен-Жермен”.

Один коментар до “Микола Кухаревич забив свій перший м’яч за французьких “фермерів” + ВІДЕО”