11 та 14 липня відбулись матчі фінальної серії чемпіонату України серед команд Першої ліги сезону 2020/2021 р. р. За право стати переможцем Першої ліги боролись донецький “АРПІ” та луцький “Любарт”. За підсумками двох матчів переможцем став клуб з Волині, за яких виступають гравці ФК “СОКІЛ” Владислав Козачок, Станіслав Горнік та Владислав Сизик.

Нагадаємо, що їх партнерами по луцькій команді є три відомі на Рівненщині Сергії – Піддубний, Степанюк та Вишневський.

Звіт про матч від Руслана Пилипчука, ФК “Любарт”:

Основну частину роботи лицарі зробили ще в неділю у Луцьку, обігравши в «АРПІ» в першому матчі з рахунком 5:2. Вже наступного ранку вони сіли в автобус та вирушили до Запоріжжя, подолавши за день майже 1000 кілометрів.

«Зараз основне завдання полягає у тому, щоб відновитися від складної та далекої дороги і належним чином психологічно та емоційно налаштуватися на цю гру», – розповідав головний тренер Назар Бугайчук напередодні матчу.

Особисто для мене головним питанням перед вирішальним протистоянням була готовність «Любарта» грати без м’яча та протистояти можливому позиційному натиску супернику. І підопічні Бугайчука цю відповідь дали – вони готові.

Вже на четвертій хвилині «АРПІ» зробило серйозну заявку на інтригу, забивши швидкий гол. Яссін Ессаргіні розпочав комбінацію, відпасувавши на Добровольського. Олексій протягнув круглястого на фланг та віддав у карний майданчик, де Олександр Міщук з другої спроби додав його у сітку.

Упродовж усього першого тайму підопічні Євгена Рогачова продовжували насідати на ворота Андрія Янчука, проте молодий голкіпер повністю реабілітувався за помилку у минулій грі та неодноразово врятував князівську команду, зберігши для неї мінімальне відставання.

А вже на 22-й хвилині Владислав Сизик відновив паритет у матчі. На пару зі Степанюком 77-й номер організував перехоплення та побіг відкриватися під розрізаючий пас Сергія. І якщо перший удар гравця юнацької збірної України Павло Пучка парирув, то другий полетів прямісінько у ворота.

Згодом «АРПІ» знову вийшов вперед. Рогачов на фланзі обіграв Баденчука та прострілив точно на ногу Олександра Бугая. Молодий футзаліст свою роботу виконав на відмінно.

У господарів залишалося ще чимало часу і нервова напруга на паркеті наростала з кожною новою хвилиною. Але в якийсь момент Богдан Мізюк Богдан Мизюк обікрав Ессаргіні на своїй половині поля, втік та шикарним обвідним ударом у правий кут не залишив Пучці жодних шансів на сейв.

У підсумку наприкінці матчу Олександр Міщук оформить дубль та приніс перемогу своїй команді, проте загальний тріумф святкуватимуть князі.

7:5 після двох ігор. Історичний для «Любарта» кубок чемпіона Першої ліги приїде до Луцька та стане першим професійним трофеєм найвищого гатунку для волинського футзалу.

Надалі на команду чекає відпустка, а потім повернення та робота для підкорення нових вершин.