У матчі 6 туру Чемпіонату Рівненської області серед ветеранів 35+ “Ветеран” (Бугрин/Гоща) вдруге поспіль удома приймав команду з Півночі та знову здобув переконливу перемогу з результатом 3:0. Цього разу суперником представника Гощанщини було “Полісся” з Рокитного, яке минулого сезону боролося з “Ветераном” за третє місце.

Поточний сезон рокитнівський колектив проводить не так вдало, як попередній. За п’ять попередніх турів він не здобув жодної перемоги, двічі зігравши нічию та опинившись на передостанньому місці. Ось і в матчі у Бугрині всі сподівання гостей були лише на надійність оборони та на максимальне затягування часу.

Вже у першому таймі перевага господарів мала вимірюватися у 3-4 м’ячі. Двічі голкіпера гостей підстраховувала поперечина після ударів Володимира Ніколайчука та Вадима Замороки, ще у кількох епізодах гравці “Ветерана” просто не влучали у ворота зі зручних позицій.

Відкрити ж рахунок у зустрічі вдалося Олексію Грицаку, котрий отримав передачу від Юрія Гордійчука та без перешкод вразив ворота суперника. Подвоїти перевагу “Ветерана” ще до перерви зумів Олексій Бовтієв, котрому асистував Олександр Гуда.

ПЕРЕГЛЯНУТИ ФОТО З МАТЧУ “ВЕТЕРАН” – “ПОЛІССЯ”

У другому таймі господарі продовжували прасувати оборону суперника, який лише зрідка наважувався на контратаки. І знову “Полісся” порятували поперечка та неточність в завершальній стадій атак гравців “Ветерана”. Крапку ж у зустрічі поставив Юрій Гаркуша, котрий наважився на удар з-за меж карного майданчика. М’яч укотре поцілив у верхню частину каркасу воріт, але зрикошетив у спину кіпера та від неї все ж влетів до сітки – 3:0!

“Ветеран” (Бугрин/Гоща)

Ця перемога та втрата очок сарненським “Маяком” та вараським “Ізотопом” дозволила “Ветерану” одноосібно закріпитися на третій сходинці турнірної таблиці. На першому місці залишився рівненський “Понеділок”, котрий лише в кінцівці зустрічі завдяки голу Віктора Панасюка здобув домашню перемогу над березнівським “Динамо”.

6 тур, 12.06, субота,
“Autoplus” (Млинів) – “Маяк” (Сарни) 4:0 “Понеділок” (Рівне) – “Динамо” (Березне) 1:0 “Енергія” (Володимирець) – “Колос” (Березне) 2:1 ФК “Здолбунів” – “Ізотоп” (Вараш) 2:2 “Ветеран” (Бугрин/Гоща) – “Полісся” (Рокитне) 3:0

Турнірна таблиця Чемпіонату Рівненської області серед ветеранів 2021 після 6 туру