Другий свій виїзний матч Першої ліги сезону 2021 року ФК “СОКІЛ” проводив у Березному проти місцевого “Случа”. І вже в перші чверть години зустрічі гості забезпечили собі гандикап у два м’ячі завдяки голам Сергія Непомнящего (відзначився після передачі Владислава Козачка) та Олександра Овсійчука (забив ударом з-за меж карного майданчика).

Щоправда, майже відразу інтригу в поєдинок повернув колишній гравець ФК “Садове” Іван Попович, котрий примусив капітулювати Станіслава Горніка. Мінімальна перевага садівчан в один гол протрималася не більше 20 хвилин – Володимир Гайдук виявився першим на добиванні і команди пішли на перерву за рахунку 1:3 на користь гостей.

Завдання здобути чергові три очки Садовому полегшив сам суперник. Вже на початку другого тайму гравець “Случа” Леонід Каменчук примудрився за дві хвилини двічі отримати по “гірчичнику” та залишити своїх партнерів у меншості. Далі довести справу до четвертої поспіль перемоги ФК “Сокіл” виявилося лише справою техніки. Крім того, тренери гостей дали змогу зіграти в зустрічі всім заявленим на матч гравців, крім травмованого воротар Юрія Балаушка.

Ще в одній зустрічі туру здолбунівський “Локомотив” в Острозі влаштував гольову перестрілку з ФК “Грем’яче”. Гості спочатку вигравали 2:0, потім поступалися 2:3 і врешті-решт вирвали перемогу 4:3. За “залізничників” хет-триком відзначився Павло Левечко, який поточний сезон починав у складі ФК “СОКІЛ” (зіграв за Суперкубок Рівненщини проти ОДЕКа) – ПЕРЕГЛЯНУТИ ЗВІТ ПРО ГРУ від СпортНаРайоні + ФОТО + ВІДЕО.

Технічні дані матчів 4 туру.

“Случ” (Березне) – ФК “СОКІЛ” (Садове) – 1:3 (1:3)

30.05.2021. 4 тур. Березне. Стадіон “Колос”. 300 глядачів.

Головний арбітр: Каращук Сергій (Рівне)

Голи:
Непомнящий Сергій (Козачок Владислав), 14 (0:1)
Овсійчук Олександр, 15 (0:2)
Попович Іван, 20 (1:2)
Гайдук Володимир, 38 (1:3)

“Случ” (Березне): 1.Іванчук Владислав; 5.Каменчук Леонід; 88.Прокопчук Марк
“Сокіл” (Садове): 35.Горнік Станіслав; 22.Пархомчук Анатолій; 4.Марченко Олександр (5.Цвик Сергій, 61); 15.Хомончак Володимир; 19.Овсійчук Олександр; 23.Козачок Владислав (25.Шурпик Віктор, 69); 3.Серховець Дмитро (16.Парфенюк Любомир, 81); 11.Лозян Вадим (9.Мельник Юрій, 73); 14.Жак Вадим (к); 7.Гайдук Володимир (21.Малиновський Олександр, 65); 10.Непомнящий Сергій (2.Тумко Сергій, 83).
Запасний: 27.Балаушко Юрій
Середній вік: 27,8 року.

Попередження: Козачок Владислав, 21; Марченко Олександр, 32; Каменчук Леонід, 54; Прокопчук Марк, 79; Мельник Юрій, 90+1; Пархомчук Анатолій, 90+2
Вилучення: Каменчук Леонід, 55 (2ЖК)

ФК “Грем’яче” – “Локомотив” (Здолбунів) – 3:4 (0:2)

30.05.2021. 4 тур. Острог. Стадіон Острозької академії. 100 глядачів.

Головний арбітр: Приймачук Андрій (Рівне)

9. “Случ” (Березне) 1:3 0:2 -X-
2 коментар до “ФК “СОКІЛ” у Березному оформив четверту перемогу в поточному Чемпіонаті Рівненщини”