Сезон 2019-2020 років

ЗМАГАННЯ РМФФ


Результати усіх матчів Чемпіонату міста Рівне з футзалу.

Дата Глядачі Тур Команда 1 Команда 2 Рахунок
18.01.2020 50 9 “Вікінг” “Mozart” 0 6
18.01.2020 50 9 “Поліська Січ” “Ребелс” 5 2
18.01.2020 50 9 “Облдитлікарня” “SumiAgro” 9 2
18.01.2020 50 9 РДГУ “Ямуна” 8 5
18.01.2020 50 9 “Хімік” МФК “Дядьковичі” 6 3
16.01.2020 50 5 “Поліська Січ” “Ямуна” 10 3
12.01.2020 50 8 “Облдитлікарня” РДГУ 9 3
12.01.2020 50 8 “Mozart” “Ямуна” 8 2
12.01.2020 50 8 “SumiAgro” МФК “Дядьковичі” 7 0
12.01.2020 50 8 “Поліська Січ” “Вікінг” 4 2
11.01.2020 50 8 “Ребелс” “SumiAgro” 3 2
11.01.2020 50 7 “Ямуна” “Облдитлікарня” 1 0
11.01.2020 50 7 “Mozart” “Поліська Січ” 3 4
11.01.2020 50 7 “Вікінг” “Хімік” 3 8
09.01.2020 50 7 РДГУ “Вікінг” 5 5
09.01.2020 50 3 “Поліська Січ” “Облдитлікарня” 5 2
04.01.2020 50 7 МФК “Дядьковичі” “Облдитлікарня” 4 7
04.01.2020 50 9 “Хімік” “Ребелс” 6 5
04.01.2020 50 7 “SumiAgro” “Поліська Січ” 7 5
29.12.2019 50 6 “Ямуна” “Ребелс” 5 5
29.12.2019 50 6 “Облдитлікарня” “Вікінг” 1 6
29.12.2019 50 6 “Хімік” “Mozart” 2 4
29.12.2019 50 6 РДГУ МФК “Дядьковичі” 2 4
28.12.2019 50 5 “Ребелс” МФК “Дядьковичі” 2 6
21.12.2019 50 4 “Вікінг” “Ребелс” 4 4
21.12.2019 тех. рез. 5 “Mozart” “SumiAgro” 5 0
21.12.2019 50 5 “Хімік” РДГУ 7 1
14.12.2019 50 1 “Mozart” МФК “Дядьковичі” 7 3
07.12.2019 50 4 “Ямуна” “SumiAgro” 3 5
07.12.2019 50 4 “Mozart” РДГУ 3 1
07.12.2019 50 4 “Поліська Січ” МФК “Дядьковичі” 4 2
07.12.2019 50 4 “Хімік” “Облдитлікарня” 5 1
30.11.2019 50 3 “Ямуна” “Хімік” 2 2
30.11.2019 50 3 “Mozart” “Ребелс” 4 3
30.11.2019 50 3 РДГУ “SumiAgro” 0 4
30.11.2019 50 3 “Вікінг” МФК “Дядьковичі” 5 2
16.11.2019 50 2 “Ямуна” МФК “Дядьковичі” 5 4
16.11.2019 50 2 “SumiAgro” “Вікінг” 2 4
16.11.2019 50 2 РДГУ “Ребелс” 4 6
16.11.2019 50 2 “Поліська Січ” “Хімік” 3 4
16.11.2019 50 2 “Mozart” “Облдитлікарня” 4 2
02.11.2019 50 1 “Хімік” “SumiAgro” 8 3
02.11.2019 50 1 “Облдитлікарня” “Ребелс” 2 0
02.11.2019 50 1 “Вікінг” “Ямуна” 3 1
02.11.2019 50 1 “Поліська Січ” РДГУ 4 0

Підсумкова турнірна таблиця Чемпіонату міста Рівне з футзалу.

м команда І В Н П Мз Мп Різн О
1 “Mozart” 9 8 0 1 44 17 +27 24
2 “Хімік” 9 7 1 1 48 25 +23 22
3 “Поліська Січ” 9 7 0 2 44 25 +19 21
4 “Вікінг” 9 4 2 3 32 33 -1 14
5 “Облдитлікарня” 9 4 0 5 33 30 +3 12
6 “SumiAgro” 9 4 0 5 32 37 -5 12
7 “Ребелс” 9 2 2 5 30 38 -8 8
8 “Ямуна” 9 2 2 5 27 45 -18 8
9 МФК “Дядьковичі” 9 2 0 7 28 45 -17 6
10 РДГУ 9 1 1 7 24 47 -23 4

Шахматка Чемпіонату міста Рівне з футзалу

 команда 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
1. “Mozart” -X- 4:2 3:4 6:0 4:2 5:0 4:3 8:2 7:3 3:1
2. “Хімік” 2:4 -X- 4:3 8:3 5:1 8:3 6:5 2:2 6:3 7:1
3. “Поліська Січ” 4:3 3:4 -X- 4:2 5:2 5:7 5:2 10:3 4:2 4:0
4. “Вікінг” 0:6 3:8 2:4 -X- 6:1 4:2 4:4 3:1 5:2 5:5
5. “Облдитлікарня” 2:4 1:5 2:5 1:6 -X- 9:2 2:0 0:1 7:4 9:3
6. “SumiAgro” 0:5 3:8 7:5 2:4 2:9 -X- 2:3 5:3 7:0 4:0
7. “Ребелс” 3:4 5:6 2:5 4:4 0:2 3:2 -X- 5:5 2:6 6:4
8. “Ямуна” 2:8 2:2 3:10 1:3 1:0 3:5 5:5 -X- 5:4 5:8
9. МФК “Дядьковичі” 3:7 3:6 2:4 2:5 4:7 0:7 6:2 4:5 -X- 4:2
10. РДГУ 1:3 1:7 0:4 5:5 3:9 0:4 4:6 8:5 2:4 -X-

Бомбардири Чемпіонату міста Рівне з футзалу.

Гравець Команда Голи З пен.
Ходак Мирослав “Поліська Січ” 16
Окерешко Микола МФК “Дядьковичі” 15 (1)
Босюк Микола “Облдитлікарня” 11
Любар Олександр “Хімік” 11 (1)
Зубарєв Павло “Mozart” 10
Кулініч Георгій “SumiAgro” 10
Панасюк Віктор “Ребелс” 10
Жак Вадим “Хімік” 9
Симончук Дмитро “Вікінг” 9
Трофімчук Михайло “Хімік” 9
Кишиєв Рустам “Mozart” 7
Овсійчук Олександр “Поліська Січ” 7
Булейко Сергій “Ребелс” 6
Величко Володимир “Ямуна” 6
Ящук Вадим “SumiAgro” 6
Резніченко Андрій “Облдитлікарня” 6 (1)
Деркач Володимир “Облдитлікарня” 5
Загнибіда Денис “Вікінг” 5
Лушпанов Євгеній “SumiAgro” 5
Редька Сергій “Ребелс” 5
Семенчук Едуард “Mozart” 5
Цехместрук Дмитро РДГУ 5
Ридванський Андрій “Вікінг” 5 (1)
Анічкін Артем МФК “Дядьковичі” 4
Білан Олександр “SumiAgro” 4
Бондар Дмитро РДГУ 4
Бондарчук Андрій “Поліська Січ” 4
Величко Василь РДГУ 4
Газицький Віктор “Хімік” 4
Гнатюк Тарас “Поліська Січ” 4
Гуменюк Юрій “Ямуна” 4
Нагайник Ілля РДГУ 4
Парух Дмитро “Mozart” 4
Абрамович Андрій “Облдитлікарня” 3
Білий Євген “Ямуна” 3
Гаркуша Юрій “Ямуна” 3
Годун Олексій “Поліська Січ” 3
Груша Олег “Ребелс” 3
Дмитрук Олександр “Ямуна” 3
Дрикін Владислав “Вікінг” 3
Оксенюк Андрій “Mozart” 3
Сасько Андрій “SumiAgro” 3
Сачук Вадим “Поліська Січ” 3
Тиндюк Ярослав “Mozart” 3
Ткачук Андрій МФК “Дядьковичі” 3
Ткачук Володимир “Хімік” 3
Чикалюк-Козакевич Сергій “Хімік” 3
Шило Вадим “Поліська Січ” 3
Берташ Тарас “Хімік” 2
Гончаров Андрій “Облдитлікарня” 2
Гребень Станіслав “Mozart” 2
Дерман Максим РДГУ 2
Каранюк Павло МФК “Дядьковичі” 2
Кулай Володимир “Ямуна” 2
Ніколайчук Віктор “Mozart” 2
Нагорнюк Богдан “Вікінг” 2
Огібовський Андрій “Ребелс” 2
Попчук Олександр “Ребелс” 2
Ражик Владислав “SumiAgro” 2
Сьох Роман “Mozart” 2
Троцьковець Максим “Облдитлікарня” 2
Хомончак Володимир “Хімік” 2
Цвик Сергій “Хімік” 2
Цимбал Роман “Ямуна” 2
Юзепчук Віктор “Облдитлікарня” 2
Переходько Максим “Вікінг” 2 (1)
Агеєв Дмитро РДГУ 1
Арістов Сергій “Поліська Січ” 1
Басовець Василь “Поліська Січ” 1
Вітерук Михайло “Mozart” 1
Ващук Олександр “Ребелс” 1
Веремчук Максим РДГУ 1
Гарбарук Владислав “Рівнестандарт” 1
Грицак Олексій “Ямуна” 1
Гудима Євген “Вікінг” 1
Давидов Денис “Вікінг” 1
Демчук Тарас “Вікінг” 1
Жилінський Максим “Облдитлікарня” 1
Каранюк Андрій МФК “Дядьковичі” 1
Кнапець Андрій МФК “Дядьковичі” 1
Конюх Кирил “Хімік” 1
Літвінчук Сергій РДГУ 1
Луцовят Вячеслав МФК “Дядьковичі” 1
Малеш Сергій “Хімік” 1
Малиновський Олександр “Поліська Січ” 1
Михальчук Назарій МФК “Дядьковичі” 1
Мороз Вадим “Ямуна” 1
Наумець Андрій “Хімік” 1
Пінчук Володимир “Вікінг” 1
Поліщук Назар “Вікінг” 1
Прокопчук Денис РДГУ 1
Сістук Дмитро РДГУ 1
Семенюк Данило “SumiAgro” 1
Сидорук Тарас “Облдитлікарня” 1
Стейкаль Андрій “SumiAgro” 1
Шаюк Сергій “Ямуна” 1
Яконюк Валентин “Вікінг” 1

Штрафники Чемпіонату міста Рівне з футзалу.

Гравець Команда ЧК ЖК ЧК*5+ЖК
Гаркуша Юрій “Ямуна” 1 2 7
Оксенюк Андрій “Mozart” 1 2 7
Агеєв Дмитро РДГУ 1 0 5
Давидов Денис “Вікінг” 1 0 5
Дрикін Владислав “Вікінг” 1 0 5
Малиновський Олександр “Поліська Січ” 1 0 5
Михальчук Назарій МФК “Дядьковичі” 1 0 5
Шаюк Сергій “Ямуна” 1 0 5
Лушпанов Євгеній “SumiAgro” 0 4 4
Нагайник Ілля РДГУ 0 3 3
Ящук Вадим “SumiAgro” 0 3 3
Анічкін Артем МФК “Дядьковичі” 0 2 2
Басовець Василь “Поліська Січ” 0 2 2
Зіньков Олександр “SumiAgro” 0 2 2
Каранюк Андрій МФК “Дядьковичі” 0 2 2
Нагорнюк Богдан “Вікінг” 0 2 2
Ридванський Андрій “Вікінг” 0 2 2
Ткачук Володимир “Хімік” 0 2 2
Юзепчук Віктор “Облдитлікарня” 0 2 2
Ємець Микола МФК “Дядьковичі” 0 1 1
Білан Олександр “SumiAgro” 0 1 1
Білий Євген “Ямуна” 0 1 1
Бакшин О. “Облдитлікарня” 0 1 1
Булейко Сергій “Ребелс” 0 1 1
Газицький Віктор “Хімік” 0 1 1
Глаз Володимир РДГУ 0 1 1
Гудима Євген “Вікінг” 0 1 1
Гузь Вадим “Ямуна” 0 1 1
Гуменюк Юрій “Ямуна” 0 1 1
Демчук Тарас “Вікінг” 0 1 1
Дмитрук Олександр “Ямуна” 0 1 1
Дудось Євген “Ребелс” 0 1 1
Жак Вадим “Хімік” 0 1 1
Жилінський Максим “Облдитлікарня” 0 1 1
Кишиєв Рустам “Mozart” 0 1 1
Кнапець Андрій МФК “Дядьковичі” 0 1 1
Ковальчук Олексій “Ямуна” 0 1 1
Коломис Назар “SumiAgro” 0 1 1
Конюх Кирил “Хімік” 0 1 1
Костюк-Гринюк Артем “SumiAgro” 0 1 1
Кулай Володимир “Ямуна” 0 1 1
Літвінчук Сергій РДГУ 0 1 1
Луцовят Вячеслав МФК “Дядьковичі” 0 1 1
Любар Олександр “Хімік” 0 1 1
Мартинчук Віталій “Поліська Січ” 0 1 1
Пінчук Володимир “Вікінг” 0 1 1
Парух Дмитро “Mozart” 0 1 1
Поліщук Назар “Вікінг” 0 1 1
Прокопчук Денис РДГУ 0 1 1
Редька Сергій “Ребелс” 0 1 1
Сістук Дмитро РДГУ 0 1 1
Савончук Володимир РДГУ 0 1 1
Сачук Вадим “Поліська Січ” 0 1 1
Семенчук Едуард “Mozart” 0 1 1
Семенюк Данило “SumiAgro” 0 1 1
Сидорук Тарас “Облдитлікарня” 0 1 1
Соколов Дмитро “Облдитлікарня” 0 1 1
Тиндюк Ярослав “Mozart” 0 1 1
Ткачук Андрій МФК “Дядьковичі” 0 1 1
Хомончак Володимир “Хімік” 0 1 1
Хропатий Віталій “Вікінг” 0 1 1
Цвик Сергій “Хімік” 0 1 1
Цехместрук Дмитро РДГУ 0 1 1
Штундер Василь “Ребелс” 0 1 1
Якимчук Віталій “SumiAgro” 0 1 1

ЗМАГАННЯ АФРО

Підсумкова таблиця групового етапу сезону 2019/2020 років.

 

“Вікторія” з Кустина стала переможцем Другої ліги сезону 2019-2020 років, котра проводилася під егідою Асоціацією футзалу Рівненської області. Золоту медаль у складі цієї команди, котра перемогла в 10 матчах із 11, завоював гравець ФК “Садове-2” Андрій Бондарчук. Другою у змаганнях фінішувала “Штанга”, третьою – “Інваспорт”.

Цікаво, що в минулому році “Вікторія” посіла останнє місце (!) у тій же другій лізі, “Інваспорт” фінішував передостаннім, а найвищу сходинку посіла “Штанга” – п’яте.

Підсумкова турнірна таблиця Другої Аматорської ліги 2019-2020
Андрій БОНДАРЧУК
Кращі бомбардири Другої Аматорської ліги 2019-2020
Віктор Панасюк – кращий бомбардир Другої Аматорської ліги 2019-2020