Чемпіонат району – сезон 2019 року

Турнірна таблиця Чемпіонату району після 8 туру.

 м команда І В Н П Мз Мп Різн О
1 “Горинь” (Воскодави) 8 6 2 0 23 6 +17 20
2 “Дедденс” (Русивель) 8 6 1 1 36 13 +23 19
3 ФК “Гоща-АГАТ” 8 6 0 2 18 7 +11 18
4 “Чайка” (Малинівка) 8 4 0 4 16 12 +4 12
5 “Калина-2” (Бугрин) 7 3 1 3 10 9 +1 10
6 ФК “Великі Межирічі” 8 2 0 6 10 29 -19 6
7 “Агат” (Симонів) 8 2 0 6 9 21 -12 6
8 “Штурм” (Гоща) 7 0 0 7 6 31 -25 0

Шахматка Чемпіонату району після 8 туру.

 команда 1 2 3 4 5 6 7 8
1. “Горинь” (Воскодави) -X- 2:2 2:1 1:0 1:0
2. “Дедденс” (Русивель) -X- 2:1 3:1 3:2
3. ФК “Гоща-АГАТ” 3:2 -X- 2:1 3:0 3:0
4. “Чайка” (Малинівка) 1:3 1:5 -X- 3:0 7:1 1:0
5. “Калина-2” (Бугрин) 1:1 0:2 -X- 3:0 1:0
6. ФК “Великі Межирічі” 1:7 0:3 0:4 -X- 4:1
7. “Агат” (Симонів) 1:9 0:2 1:2 -X- 4:3
8. “Штурм” (Гоща) 0:6 2:10 0:3 -X-

Результати матчів

Дата Глядачі Тур Господарі Гості
18.08.2019 100 8 “Горинь” (Воскодави) “Чайка” (Малинівка) 1 0
18.08.2019 100 8 “Агат” (Симонів) “Штурм” (Гоща) 4 3
18.08.2019 100 8 “Дедденс” (Русивель) ФК “Гоща-АГАТ” 2 1
18.08.2019 тех.рез. 8 “Калина-2” (Бугрин) ФК “Великі Межирічі” 3 0
11.08.2019 100 3 “Агат” (Симонів) “Дедденс” (Русивель) 1 9
11.08.2019 100 3 ФК “Великі Межирічі” “Горинь” (Воскодави) 1 7
11.08.2019 100 3 ФК “Гоща-АГАТ” “Чайка” (Малинівка) 2 1
04.08.2019 100 7 “Калина-2” (Бугрин) ФК “Гоща-АГАТ” 0 2
04.08.2019 100 7 “Агат” (Симонів) ФК “Великі Межирічі” 1 2
04.08.2019 100 7 “Штурм” (Гоща) “Горинь” (Воскодави) 0 6
04.08.2019 100 7 “Чайка” (Малинівка) “Дедденс” (Русивель) 1 5
28.07.2019 100 6 “Горинь” (Воскодави) “Дедденс” (Русивель) 2 2
28.07.2019 тех.рез. 6 ФК “Гоща-АГАТ” “Агат” (Симонів) 3 0
28.07.2019 100 6 ФК “Великі Межирічі” “Штурм” (Гоща) 4 1
28.07.2019 тех.рез. 6 “Чайка” (Малинівка) “Калина-2” (Бугрин) 3 0
21.07.2019 тех.рез. 5 ФК “Великі Межирічі” ФК “Гоща-АГАТ” 0 3
21.07.2019 100 5 “Штурм” (Гоща) “Дедденс” (Русивель) 2 10
21.07.2019 100 5 “Агат” (Симонів) “Чайка” (Малинівка) 0 2
21.07.2019 100 5 “Калина-2” (Бугрин) “Горинь” (Воскодави) 1 1
07.07.2019 100 4 ФК “Гоща-АГАТ” “Штурм” (Гоща) 3 0
07.07.2019 100 4 “Горинь” (Воскодави) “Агат” (Симонів) 1 0
07.07.2019 100 4 “Дедденс” (Русивель) “Калина-2” (Бугрин) 3 1
07.07.2019 100 4 “Чайка” (Малинівка) ФК “Великі Межирічі” 7 1
23.06.2019 50 2 “Калина-2” (Бугрин) “Агат” (Симонів) 1 0
23.06.2019 50 2 “Дедденс” (Русивель) ФК “Великі Межирічі” 3 2
23.06.2019 50 2 “Чайка” (Малинівка) “Штурм” (Гоща) 1 0
23.06.2019 50 2 “Горинь” (Воскодави) ФК “Гоща-АГАТ” 2 1
16.06.2019 50 1 “Чайка” (Малинівка) “Горинь” (Воскодави) 1 3
16.06.2019 50 1 ФК “Гоща-АГАТ” “Дедденс” (Русивель) 3 2
16.06.2019 50 1 ФК “Великі Межирічі” “Калина-2” (Бугрин) 0 4
16.06.2019 50 1 “Штурм” (Гоща) “Агат” (Симонів) 0 3