Друга ліга – сезон 2019 року

Турнірна таблиця Першості області на 13 жовтня.

 м команда І В Н П Мз Мп Різн О
1 “Случ” (Березне) 19 14 3 2 61 19 +42 45
2 ФК “Садове-2” 19 12 4 3 50 29 +21 40
3 “Лісівник” (Дубровиця) 19 10 4 5 41 19 +22 34
4 “Полісся” (Рокитне) 19 9 5 5 31 24 +7 32
5 ФК “Зарічне” 19 8 4 7 36 31 +5 28
6 “Моноліт” (Вараш) 19 8 4 7 31 32 -1 28
7 “Енергія” (Володимирець) 19 6 7 6 29 35 -6 25
8 “Граніт” (Томашгород) 19 7 4 8 34 38 -4 25
9 ФК “Рачин” 19 7 3 9 34 31 +3 24
10 “ОТГ Клевань-Оржів” 19 7 1 11 31 42 -11 22
11 ФЦ “Дубно” 19 1 5 13 11 37 -26 8
12 “Стандарт-Водник” (Рівне) 19 1 4 14 8 60 -52 7

Шахматка Першості області на 13 жовтня.

 команда 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
1. “Случ” (Березне) -X- 3:3 1:0 4:1 3:2 1:1 4:0 2:1 4:1 5:0
2. ФК “Садове-2” 3:3 -X- 3:2 5:4 2:0 2:2 3:3 1:0 4:0 4:1
3. “Лісівник” (Дубровиця) 2:0 1:2 -X- 1:1 0:0 2:0 5:0 3:0 3:1 2:1 4:0
4. “Полісся” (Рокитне) 0:2 1:2 -X- 2:1 2:2 2:1 4:0 1:1 2:0 1:0
5. ФК “Зарічне” 1:3 3:2 3:1 1:3 -X- 0:0 1:1 4:0 6:1 5:1
6. “Моноліт” (Вараш) 3:1 0:3 1:5 2:3 -X- 2:0 2:3 1:0 1:2 2:1 5:2
7. “Енергія” (Володимирець) 0:5 1:0 1:1 1:1 3:1 -X- 1:1 6:2 3:2 1:1
8. “Граніт” (Томашгород) 1:5 1:1 1:2 3:1 1:1 2:3 -X- 4:1 3:2 3:0
9. ФК “Рачин” 1:2 1:2 1:3 1:0 6:0 0:1 3:2 -X- 5:1 3:0 3:0
10. “ОТГ Клевань-Оржів” 0:6 3:1 1:4 0:0 3:4 1:2 1:0 2:3 -X- 3:0 5:1
11. ФЦ “Дубно” 0:2 2:2 1:2 0:1 0:2 2:0 0:1 1:1 0:2 -X- 0:0
12. “Стандарт-Водник” (Рівне) 0:10 0:3 1:0 0:2 0:3 1:1 0:7 1:1 0:2 0:0 -X-

КАЛЕНДАР 2 КОЛА НА САЙТІ РОФФ – ДРУГА ЛІГА

КАЛЕНДАР 1 КОЛА НА САЙТІ РОФФ – ДРУГА ЛІГА

Дата Глядачі Тур Господарі Гості
13.10.2019 0 19 “Лісівник” (Дубровиця) ФК “Садове-2” 1 2
13.10.2019 0 19 “Стандарт-Водник” (Рівне) “Полісся” (Рокитне) 0 2
13.10.2019 0 19 “Моноліт” (Вараш) ФК “Зарічне” 2 3
12.10.2019 0 19 “ОТГ Клевань-Оржів” “Случ” (Березне) 0 6
12.10.2019 0 19 ФК “Рачин” “Енергія” (Володимирець) 3 2
12.10.2019 0 19 ФЦ “Дубно” “Граніт” (Томашгород) 0 1
06.10.2019 0 18 ФК “Садове-2” “Стандарт-Водник” (Рівне) 4 1
06.10.2019 0 18 “Граніт” (Томашгород) “Моноліт” (Вараш) 1 1
06.10.2019 0 18 “Енергія” (Володимирець) “Полісся” (Рокитне) 1 1
05.10.2019 0 18 ФК “Рачин” “ОТГ Клевань-Оржів” 5 1
05.10.2019 0 18 “Случ” (Березне) ФЦ “Дубно” 4 1
05.10.2019 0 18 ФК “Зарічне” “Лісівник” (Дубровиця) 3 1
29.09.2019 0 17 “Полісся” (Рокитне) ФК “Садове-2” 1 2
29.09.2019 0 17 “ОТГ Клевань-Оржів” “Енергія” (Володимирець) 1 2
29.09.2019 тех. рез. 17 “Стандарт-Водник” (Рівне) ФК “Зарічне” 0 3
28.09.2019 0 17 “Моноліт” (Вараш) “Случ” (Березне) 3 1
28.09.2019 0 17 “Лісівник” (Дубровиця) “Граніт” (Томашгород) 3 0
28.09.2019 0 17 ФЦ “Дубно” ФК “Рачин” 1 1
22.09.2019 72 16 “Енергія” (Володимирець) ФК “Садове-2” 1 0
22.09.2019 0 16 ФК “Зарічне” “Полісся” (Рокитне) 1 3
22.09.2019 0 16 “Граніт” (Томашгород) “Стандарт-Водник” (Рівне) 3 0
22.09.2019 тех. рез. 16 “ОТГ Клевань-Оржів” ФЦ “Дубно” 3 0
21.09.2019 0 16 ФК “Рачин” “Моноліт” (Вараш) 0 1
21.09.2019 0 16 “Случ” (Березне) “Лісівник” (Дубровиця) 1 0
08.09.2019 0 15 “Моноліт” (Вараш) “ОТГ Клевань-Оржів” 1 2
08.09.2019 0 15 “Полісся” (Рокитне) “Граніт” (Томашгород) 4 0
08.09.2019 0 15 “Лісівник” (Дубровиця) ФК “Рачин” 3 1
08.09.2019 0 15 ФК “Садове-2” ФК “Зарічне” 2 0
07.09.2019 0 15 “Стандарт-Водник” (Рівне) “Случ” (Березне) 0 10
07.09.2019 0 15 ФЦ “Дубно” “Енергія” (Володимирець) 2 0
01.09.2019 50 14 “Граніт” (Томашгород) ФК “Садове-2” 1 5
01.09.2019 100 14 “ОТГ Клевань-Оржів” “Лісівник” (Дубровиця) 1 4
01.09.2019 250 14 “Енергія” (Володимирець) ФК “Зарічне” 1 1
31.08.2019 200 14 “Случ” (Березне) “Полісся” (Рокитне) 4 1
31.08.2019 60 14 ФК “Рачин” “Стандарт-Водник” (Рівне) 3 0
31.08.2019 100 14 ФЦ “Дубно” “Моноліт” (Вараш) 0 2
25.08.2019 0 13 “Лісівник” (Дубровиця) ФЦ “Дубно” 4 0
25.08.2019 0 13 “Полісся” (Рокитне) ФК “Рачин” 1 1
25.08.2019 0 13 ФК “Зарічне” “Граніт” (Томашгород) 4 0
24.08.2019 50 13 ФК “Садове-2” “Случ” (Березне) 3 3
24.08.2019 0 13 “Моноліт” (Вараш) “Енергія” (Володимирець) 2 0
24.08.2019 0 13 “Стандарт-Водник” (Рівне) “ОТГ Клевань-Оржів” 0 2
18.08.2019 200 12 “Енергія” (Володимирець) “Граніт” (Томашгород) 1 1
18.08.2019 200 12 “Моноліт” (Вараш) “Лісівник” (Дубровиця) 1 5
18.08.2019 50 12 “ОТГ Клевань-Оржів” “Полісся” (Рокитне) 0 0
17.08.2019 150 12 ФК “Рачин” ФК “Садове-2” 1 2
17.08.2019 80 12 “Случ” (Березне) ФК “Зарічне” 3 2
17.08.2019 50 12 ФЦ “Дубно” “Стандарт-Водник” (Рівне) 0 0
07.07.2019 70 6 ФК “Садове-2” “Полісся” (Рокитне) 5 4
30.06.2019 0 6 “Енергія” (Володимирець) “ОТГ Клевань-Оржів” 3 2
29.06.2019 50 6 “Граніт” (Томашгород) “Лісівник” (Дубровиця) 1 1
23.06.2019 0 11 “Лісівник” (Дубровиця) “Енергія” (Володимирець) 5 0
23.06.2019 30 11 “ОТГ Клевань-Оржів” ФК “Садове-2” 3 1
23.06.2019 0 11 ФЦ “Дубно” “Полісся” (Рокитне) 1 2
23.06.2019 0 11 “Моноліт” (Вараш) “Стандарт-Водник” (Рівне) 5 2
22.06.2019 0 11 ФК “Рачин” ФК “Зарічне” 6 0
22.06.2019 0 11 “Случ” (Березне) “Граніт” (Томашгород) 4 0
16.06.2019 0 10 “Енергія” (Володимирець) “Случ” (Березне) 0 5
16.06.2019 0 10 “Граніт” (Томашгород) ФК “Рачин” 4 1
15.06.2019 75 10 ФК “Садове-2” ФЦ “Дубно” 4 0
15.06.2019 0 10 “Стандарт-Водник” (Рівне) “Лісівник” (Дубровиця) 1 0
15.06.2019 0 10 “Полісся” (Рокитне) “Моноліт” (Вараш) 2 2
15.06.2019 0 10 ФК “Зарічне” “ОТГ Клевань-Оржів” 6 1
09.06.2019 0 9 ФК “Рачин” “Случ” (Березне) 1 2
09.06.2019 0 9 “Лісівник” (Дубровиця) “Полісся” (Рокитне) 1 1
09.06.2019 0 9 “ОТГ Клевань-Оржів” “Граніт” (Томашгород) 1 0
08.06.2019 70 9 “Моноліт” (Вараш) ФК “Садове-2” 0 3
08.06.2019 0 9 “Стандарт-Водник” (Рівне) “Енергія” (Володимирець) 1 1
08.06.2019 0 9 ФЦ “Дубно” ФК “Зарічне” 0 1
02.06.2019 0 8 “Полісся” (Рокитне) “Стандарт-Водник” (Рівне) 1 0
01.06.2019 50 8 ФК “Садове-2” “Лісівник” (Дубровиця) 3 2
01.06.2019 0 8 ФК “Зарічне” “Моноліт” (Вараш) 0 0
01.06.2019 0 8 “Случ” (Березне) “ОТГ Клевань-Оржів” 2 1
01.06.2019 0 8 “Граніт” (Томашгород) ФЦ “Дубно” 3 2
01.06.2019 0 8 “Енергія” (Володимирець) ФК “Рачин” 6 2
26.05.2019 50 7 “Стандарт-Водник” (Рівне) ФК “Садове-2” 0 3
26.05.2019 150 7 “Лісівник” (Дубровиця) ФК “Зарічне” 0 0
25.05.2019 0 7 “ОТГ Клевань-Оржів” ФК “Рачин” 2 3
25.05.2019 40 7 ФЦ “Дубно” “Случ” (Березне) 0 2
25.05.2019 0 7 “Моноліт” (Вараш) “Граніт” (Томашгород) 2 3
25.05.2019 0 7 “Полісся” (Рокитне) “Енергія” (Володимирець) 2 1
19.05.2019 50 6 ФК “Зарічне” “Стандарт-Водник” (Рівне) 5 1
18.05.2019 100 6 ФК “Рачин” ФЦ “Дубно” 3 0
18.05.2019 100 6 “Случ” (Березне) “Моноліт” (Вараш) 1 1
15.05.2019 0 5 “Полісся” (Рокитне) ФК “Зарічне” 2 1
12.05.2019 100 5 ФК “Садове-2” “Енергія” (Володимирець) 2 2
12.05.2019 0 5 “Моноліт” (Вараш) ФК “Рачин” 1 0
12.05.2019 0 5 ФЦ “Дубно” “ОТГ Клевань-Оржів” 0 2
12.05.2019 0 5 “Стандарт-Водник” (Рівне) “Граніт” (Томашгород) 0 7
11.05.2019 0 5 “Лісівник” (Дубровиця) “Случ” (Березне) 2 0
09.05.2019 50 4 ФК “Зарічне” ФК “Садове-2” 3 2
09.05.2019 0 4 ФК “Рачин” “Лісівник” (Дубровиця) 1 3
09.05.2019 0 4 “Граніт” (Томашгород) “Полісся” (Рокитне) 1 2
09.05.2019 0 4 “Енергія” (Володимирець) ФЦ “Дубно” 1 1
09.05.2019 0 4 “Случ” (Березне) “Стандарт-Водник” (Рівне) 5 0
09.05.2019 0 4 “ОТГ Клевань-Оржів” “Моноліт” (Вараш) 3 4
04.05.2019 50 3 ФК “Садове-2” “Граніт” (Томашгород) 3 3
04.05.2019 0 3 “Стандарт-Водник” (Рівне) ФК “Рачин” 1 1
04.05.2019 0 3 “Полісся” (Рокитне) “Случ” (Березне) 0 2
04.05.2019 0 3 ФК “Зарічне” “Енергія” (Володимирець) 1 1
04.05.2019 0 3 “Лісівник” (Дубровиця) “ОТГ Клевань-Оржів” 2 1
04.05.2019 0 3 “Моноліт” (Вараш) ФЦ “Дубно” 2 1
01.05.2019 100 2 “Случ” (Березне) ФК “Садове-2” 3 3
01.05.2019 0 2 “Енергія” (Володимирець) “Моноліт” (Вараш) 3 1
01.05.2019 0 2 “ОТГ Клевань-Оржів” “Стандарт-Водник” (Рівне) 5 1
01.05.2019 0 2 ФЦ “Дубно” “Лісівник” (Дубровиця) 2 2
01.05.2019 0 2 ФК “Рачин” “Полісся” (Рокитне) 1 0
01.05.2019 0 2 “Граніт” (Томашгород) ФК “Зарічне” 3 1
21.04.2019 0 1 “Полісся” (Рокитне) “ОТГ Клевань-Оржів” 2 0
21.04.2019 0 1 “Стандарт-Водник” (Рівне) ФЦ “Дубно” 0 0
20.04.2019 0 1 “Лісівник” (Дубровиця) “Моноліт” (Вараш) 2 0
20.04.2019 0 1 ФК “Зарічне” “Случ” (Березне) 1 3
20.04.2019 0 1 “Граніт” (Томашгород) “Енергія” (Володимирець) 2 3
20.04.2019 60 1 ФК “Садове-2” ФК “Рачин” 1 0