Перша ліга – сезон 2019 року

Турнірна таблиця Чемпіонату області після 7 туру.

 м команда І В Н П Мз Мп Різн О
1 ФК “Садове” 7 5 1 1 16 5 +11 16
2 ФК “Малинськ” 5 5 0 0 30 3 +27 15
3 “Маяк” (Сарни) 6 4 1 1 21 4 +17 13
4 ФК “Рафалівка” 5 2 2 1 6 5 +1 8
5 “Коливань” (Клевань) 6 2 1 3 9 12 -3 7
6 “Ізотоп-РАЕС” (Вараш) 6 2 1 3 16 21 -5 7
7 СФК “Іква” (Млинів) 6 2 1 3 5 16 -11 7
8 “Сокіл” (Радивилів-Крупець) 4 2 0 2 4 4 0 6
9 “Калина” (Бугрин) 5 1 1 3 5 12 -7 4
10 ФК “Гоща-РІТТЕР” 5 1 1 3 2 12 -10 4
11 “Локомотив” (Здолбунів) 7 0 1 6 6 26 -20 1

Шахматка Чемпіонату області після 7 туру.

 команда 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
1. ФК “Садове” -X- 1:1 1:0 3:2
2. ФК “Малинськ” -X-
3. “Маяк” (Сарни) 0:2 -X- 5:0 6:0
4. ФК “Рафалівка” 0:2 -X- 1:0 1:1
5. “Коливань” (Клевань) 2:1 0:2 -X- 4:0 1:1
6. “Ізотоп-РАЕС” (Вараш) 1:7 2:2 -X- 1:2 4:1 8:3
7. СФК “Іква” (Млинів) 0:3 0:6 1:5 -X- 0:0
8. “Сокіл” (Радивилів-Крупець) 3:2 -X-
9. “Калина” (Бугрин) -X-
10. ФК “Гоща-РІТТЕР” 1:7 0:4 0:1 -X-
11. “Локомотив” (Здолбунів) 0:5 1:8 1:2 0:1 0:1 -X-


КАЛЕНДАР НА САЙТІ РОФФ – ПЕРША ЛІГА

Календар матчів першого кола.

Дата Тур Господарі Гості
20.04.2019 – 0:1 1 “Локомотив” (Здолбунів) “Сокіл” (Радивилів)
20.04.2019 – 1:1 1 ФК “Рафалівка” “Калина” (Бугрин)
21.04.2019 – 1:7 1 “Ізотоп-РАЕС” (Вараш) ФК “Малинськ”
21.04.2019 – 0:3 1 СФК “Іква” (Млинів) ФК “Садове”
21.04.2019 – 0:5 1 “Маяк” (Сарни) “Коливань” (Клевань)
01.05.2019 – 1:2 2 “Ізотоп-РАЕС” (Вараш) СФК “Іква” (Млинів)
01.05.2019 – 1:1 2 “Коливань” (Клевань) “Локомотив” (Здолбунів)
перенесено 2 “Сокіл” (Радивилів) “Калина” (Бугрин)
01.05.2019 – 1:7 (1:1) 2 ФК “Гоща-РІТТЕР” ФК “Малинськ”
01.05.2019 – 1:1 (0:1) 2 ФК “Садове” “Маяк” (Сарни)
04.05.2019 – 0:0 (0:5) 3 СФК “Іква” (Млинів) ФК “Гоща-РІТТЕР”
04.05.2019- 4:0 (0:1) 3 “Коливань” (Клевань) “Калина” (Бугрин)
04.05.2019- 0:5 (0:1) 3 “Локомотив” (Здолбунів) ФК “Садове”
04.05.2019- 6:0 (0:0) 3 “Маяк” (Сарни) “Ізотоп-РАЕС” (Вараш)
04.05.2019 – 1:0 (9:1) 3 ФК “Рафалівка” “Сокіл” (Радивилів)
09.05.2019- 8:3 (3:0) 4 “Ізотоп-РАЕС” (Вараш) “Локомотив” (Здолбунів)
09.05.2019 – 0:2 (1:0) 4 “Коливань” (Клевань) ФК “Рафалівка”
09.05.2019 – 0:4 (0:1) 4 ФК “Гоща-РІТТЕР” “Маяк” (Сарни)
09.05.2019 – 0:6 (0:2) 4 СФК “Іква” (Млинів) ФК “Малинськ”
09.05.2019 – 3:2 (2:0) 4 ФК “Садове” “Калина” (Бугрин)
12.05.2019 – 4:1 (3:0) 5 “Ізотоп-РАЕС” (Вараш) “Калина” (Бугрин)
12.05.2019 – 0:1 (0:5) 5 “Локомотив” (Здолбунів) ФК “Гоща-РІТТЕР”
15.05.2019 – 0:2 (2:0) 5 “Маяк” (Сарни) ФК “Малинськ”
12.05.2019 – 3:2 (2:4) 5 “Сокіл” (Радивилів) “Коливань” (Клевань)
12.05.2019 – 0:2 (2:4) 5 ФК “Рафалівка” ФК “Садове”