Перша ліга – сезон 2019 року

Турнірна таблиця Чемпіонату області на 30 червня.

 м команда І В Н П Мз Мп Різн О
1 ФК “Малинськ” 10 9 1 0 51 6 +45 28
2 “Маяк” (Сарни) 10 8 1 1 34 6 +28 25
3 ФК “Садове” 9 6 1 2 21 10 +11 19
4 “Коливань” (Клевань) 10 4 3 3 16 15 +1 15
5 СФК “Іква” (Млинів) 10 4 1 5 8 21 -13 13
6 “Сокіл” (Радивилів-Крупець) 10 4 0 6 9 19 -10 12
7 ФК “Гоща-РІТТЕР” 9 3 2 4 9 16 -7 11
8 ФК “Рафалівка” 10 3 2 5 16 16 0 11
9 “Ізотоп-РАЕС” (Вараш) 10 3 1 6 21 30 -9 10
10 “Калина” (Бугрин) 10 3 1 6 11 23 -12 10
11 “Локомотив” (Здолбунів) 10 0 1 9 7 41 -34 1

Шахматка Чемпіонату області на 30 червня.

 команда 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
1. ФК “Малинськ” -X- 1:1 6:0 5:0
2. “Маяк” (Сарни) 0:2 -X- 5:0 2:0 6:0 4:1 4:0
3. ФК “Садове” 2:5 1:1 -X- 1:0 3:0 3:2
4. “Коливань” (Клевань) 2:1 -X- 2:0 0:0 0:2 4:0 1:1
5. СФК “Іква” (Млинів) 0:6 1:5 0:3 -X- 0:0 1:0
6. “Сокіл” (Радивилів-Крупець) 1:3 3:2 2:0 -X- 2:1 0:1
7. ФК “Гоща-РІТТЕР” 1:7 0:4 4:0 -X- 3:2 0:1
8. ФК “Рафалівка” 0:4 0:2 1:2 1:0 -X- 1:1 7:0
9. “Ізотоп-РАЕС” (Вараш) 1:7 2:4 1:2 2:0 2:2 -X- 4:1 8:3
10. “Калина” (Бугрин) -X-
11. “Локомотив” (Здолбунів) 1:8 0:5 1:2 0:1 0:1 1:4 -X-


КАЛЕНДАР НА САЙТІ РОФФ – ПЕРША ЛІГА

Календар матчів першого кола.

Дата Глядачі Тур Господарі Гості
30.06.2019 0 2 “Сокіл” (Радивилів-Крупець) “Калина” (Бугрин) 0 1
29.06.2019 0 11 ФК “Садове” ФК “Малинськ” 2 5
23.06.2019 0 11 “Сокіл” (Радивилів-Крупець) “Маяк” (Сарни) 1 3
23.06.2019 0 11 ФК “Рафалівка” “Локомотив” (Здолбунів) 7 0
22.06.2019 0 11 “Ізотоп-РАЕС” (Вараш) ФК “Гоща-РІТТЕР” 2 0
22.06.2019 0 11 “Коливань” (Клевань) СФК “Іква” (Млинів) 2 0
16.06.2019 0 10 “Маяк” (Сарни) ФК “Рафалівка” 2 0
16.06.2019 0 10 “Сокіл” (Радивилів-Крупець) СФК “Іква” (Млинів) 2 0
15.06.2019 0 10 “Локомотив” (Здолбунів) “Калина” (Бугрин) 1 4
14.06.2019 0 10 ФК “Малинськ” “Коливань” (Клевань) 1 1
15.06.2019 0 10 “Локомотив” (Здолбунів) “Калина” (Бугрин) 1 4
14.06.2019 0 10 ФК “Малинськ” “Коливань” (Клевань) 1 1
09.06.2019 0 9 “Коливань” (Клевань) ФК “Гоща-РІТТЕР” 0 0
09.06.2019 0 9 “Маяк” (Сарни) “Калина” (Бугрин) 4 1
08.06.2019 0 9 ФК “Рафалівка” СФК “Іква” (Млинів) 1 2
08.06.2019 0 9 ФК “Садове” “Ізотоп-РАЕС” (Вараш) 3 0
02.06.2019 500 8 ФК “Рафалівка” ФК “Малинськ” 0 4
02.06.2019 300 8 “Маяк” (Сарни) “Локомотив” (Здолбунів) 4 0
02.06.2019 400 8 ФК “Гоща-РІТТЕР” “Сокіл” (Радивилів-Крупець) 4 0
02.06.2019 234 8 СФК “Іква” (Млинів) “Калина” (Бугрин) 1 0
01.06.2019 50 8 “Ізотоп-РАЕС” (Вараш) “Коливань” (Клевань) 2 4
29.05.2019 150 9 ФК “Малинськ” “Сокіл” (Радивилів-Крупець) 6 0
28.05.2019 150 7 ФК “Малинськ” “Калина” (Бугрин) 5 0
26.05.2019 150 7 ФК “Гоща-РІТТЕР” ФК “Рафалівка” 3 2
26.05.2019 800 7 “Сокіл” (Радивилів-Крупець) “Ізотоп-РАЕС” (Вараш) 2 1
25.05.2019 100 7 “Коливань” (Клевань) ФК “Садове” 2 1
25.05.2019 150 7 “Локомотив” (Здолбунів) СФК “Іква” (Млинів) 1 2
19.05.2019 100 6 ФК “Гоща-РІТТЕР” “Калина” (Бугрин) 0 1
19.05.2019 350 6 “Локомотив” (Здолбунів) ФК “Малинськ” 1 8
19.05.2019 150 6 СФК “Іква” (Млинів) “Маяк” (Сарни) 1 5
18.05.2019 50 6 ФК “Садове” “Сокіл” (Радивилів-Крупець) 1 0
18.05.2019 200 6 “Ізотоп-РАЕС” (Вараш) ФК “Рафалівка” 2 2
15.05.2019 400 5 “Маяк” (Сарни) ФК “Малинськ” 0 2
12.05.2019 500 5 ФК “Рафалівка” ФК “Садове” 0 2
12.05.2019 200 5 “Ізотоп-РАЕС” (Вараш) “Калина” (Бугрин) 4 1
12.05.2019 250 5 “Локомотив” (Здолбунів) ФК “Гоща-РІТТЕР” 0 1
12.05.2019 510 5 “Сокіл” (Радивилів-Крупець) “Коливань” (Клевань) 3 2
09.05.2019 55 4 “Ізотоп-РАЕС” (Вараш) “Локомотив” (Здолбунів) 8 3
09.05.2019 300 4 “Коливань” (Клевань) ФК “Рафалівка” 0 2
09.05.2019 100 4 ФК “Гоща-РІТТЕР” “Маяк” (Сарни) 0 4
09.05.2019 250 4 ФК “Садове” “Калина” (Бугрин) 3 2
09.05.2019 150 4 СФК “Іква” (Млинів) ФК “Малинськ” 0 6
04.05.2019 150 3 “Коливань” (Клевань) “Калина” (Бугрин) 4 0
04.05.2019 250 3 “Локомотив” (Здолбунів) ФК “Садове” 0 5
04.05.2019 150 3 “Маяк” (Сарни) “Ізотоп-РАЕС” (Вараш) 6 0
04.05.2019 150 3 СФК “Іква” (Млинів) ФК “Гоща-РІТТЕР” 0 0
04.05.2019 300 3 ФК “Рафалівка” “Сокіл” (Радивилів-Крупець) 1 0
01.05.2019 100 2 ФК “Гоща-РІТТЕР” ФК “Малинськ” 1 7
01.05.2019 200 2 “Коливань” (Клевань) “Локомотив” (Здолбунів) 1 1
01.05.2019 100 2 “Ізотоп-РАЕС” (Вараш) СФК “Іква” (Млинів) 1 2
01.05.2019 150 2 ФК “Садове” “Маяк” (Сарни) 1 1
21.04.2019 100 1 СФК “Іква” (Млинів) ФК “Садове” 0 3
21.04.2019 100 1 “Ізотоп-РАЕС” (Вараш) ФК “Малинськ” 1 7
21.04.2019 300 1 “Маяк” (Сарни) “Коливань” (Клевань) 5 0
20.04.2019 150 1 “Локомотив” (Здолбунів) “Сокіл” (Радивилів-Крупець) 0 1
20.04.2019 200 1 ФК “Рафалівка” “Калина” (Бугрин) 1 1