Новини обласного футболу

Турнірна таблиця Чемпіонату області на 23 вересня.

 м команда І В Н П Мз Мп Різн О
1 “Маяк” (Сарни) 19 17 2 0 50 10 +40 53
2 ФК “Малинськ” 18 14 2 2 71 10 +61 44
3 ОДЕК (Оржів) 15 12 2 1 63 12 +51 38
4 “Ізотоп-РАЕС” (Вараш) 19 11 2 6 29 24 +5 35
5 “Калина” (Бугрин) 19 9 5 5 26 35 -9 32
6 ФК “Садове” 18 9 2 7 38 31 +7 29
7 ФК “Рафалівка” 17 9 1 7 41 32 +9 28
8 “Колос” (Кричильськ) 18 5 2 11 27 44 -17 17
9 “Вілія” (Млинів) 18 5 1 12 19 44 -25 16
10 “Сокіл” (Радивилів-Крупець) 18 4 2 12 18 43 -25 14
11 ФК “АГАТ” (Гоща) 17 4 1 12 23 23 0 13
12 “Коливань” (Клевань) 18 3 3 12 17 45 -28 12
13 “Полісся” (Рокитне) 18 1 1 16 9 78 -69 4

Шахматка Чемпіонату області на 23 вересня.

 команда 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
1. “Маяк” (Сарни) -X- 0:0 1:0 1:0 3:2 6:0 6:4 3:0 2:1 4:0 3:0
2. ФК “Малинськ” 0:1 -X- 4:2 7:0 5:0 3:1 3:1 3:0 6:2 9:0
3. ОДЕК (Оржів) 1:1 -X- 0:0 6:0 6:3 6:1 6:1 12:1
4. “Ізотоп-РАЕС” (Вараш) 1:2 0:5 -X- 1:1 3:2 3:1 3:1 3:0 3:0 2:1 2:0
5. “Калина” (Бугрин) 1:1 0:4 0:3 3:0 -X- 2:0 2:0 3:1 2:1 2:1
6. ФК “Садове” 0:3 1:7 5:1 -X- 1:0 2:2 2:0 1:0 6:0 5:0
7. ФК “Рафалівка” 0:1 2:0 1:1 3:1 -X- 7:0 2:3 3:1 3:1
8. “Колос” (Кричильськ) 1:3 1:0 1:2 0:1 1:1 2:1 -X- 5:3 2:2 0:2 3:1
9. “Вілія” (Млинів) 0:2 0:6 0:1 0:1 1:5 2:3 -X- 2:4 1:0 2:0
10. “Сокіл” (Радивилів-Крупець) 0:3 0:5 1:6 1:3 1:3 0:1 0:1 -X- 3:2 0:2
11. ФК “АГАТ” (Гоща) 0:1 1:2 1:2 1:1 2:1 0:1 0:1 -X- 2:0 7:0
12. “Коливань” (Клевань) 0:4 1:2 1:1 0:1 2:4 2:0 1:1 -X- 0:0
13. “Полісся” (Рокитне) 0:5 0:9 0:2 1:2 0:3 3:7 1:2 0:5 0:2 -X-

Турнірна таблиці Першості області на 23 вересня. Фінальний етап.

 м команда І В Н П Мз Мп Різн О
1 ФК “Вельбівне” 7 5 1 1 20 11 +9 16
2 “Полісся” (Малятин) 7 4 1 2 12 7 +5 13
3 “Колос” (Рачин) 7 3 2 2 11 10 +1 11
4 “Локомотив” (Здолбунів) 7 3 1 3 12 10 +2 10
5 “Енергія” (Володимирець) 7 2 3 2 10 11 -1 9
6 “ОТГ Клевань-Оржів” 7 2 1 4 5 8 -3 7
7 “Свиспан” (Костопіль) 7 1 3 3 6 13 -7 6
8 “Лісівник” (Дубровиця) 7 0 4 3 11 17 -6 4

Шахматка Першості області на 23 вересня. Фінальний етап.

 команда 1 2 3 4 5 6 7 8
1. ФК “Вельбівне” -X- 3:0 3:1 2:2
2. “Полісся” (Малятин) -X- 1:2 4:1 1:0 1:1
3. “Колос” (Рачин) 1:2 -X- 2:0 3:1
4. “Локомотив” (Здолбунів) 4:0 1:2 -X- 2:0
5. “Енергія” (Володимирець) 2:0 -X- 2:1 2:2 1:1
6. “ОТГ Клевань-Оржів” 1:3 1:1 1:0 -X- 1:0
7. “Свиспан” (Костопіль) 0:5 0:2 2:2 1:0 -X-
8. “Лісівник” (Дубровиця) 3:5 2:2 2:2 -X-

Підсумкові турнірні таблиці Першості області в групах.

Група А.

 м команда І В Н П Мз Мп Різн О
1 “Полісся” (Малятин) 12 10 1 1 46 8 +38 31
2 “ОТГ Клевань-Оржів” 12 6 1 5 21 16 +5 19
3 “Енергія” (Володимирець) 12 5 4 3 22 18 +4 19
4 “Свиспан” (Костопіль) 12 5 4 3 28 16 +12 19
5 ФК “Зарічне” 12 4 1 7 19 43 -24 13
6 “Імпульс” (Дубно) 12 3 1 8 16 29 -13 10
7 “Експрес” (Здолбунів) 12 2 2 8 16 38 -22 8

Група Б.

 м команда І В Н П Мз Мп Різн О
1 ФК “Вельбівне” 14 11 1 2 38 18 +20 34
2 “Колос” (Рачин) 14 7 3 4 28 21 +7 24
3 “Лісівник” (Дубровиця) 14 7 3 4 34 20 +14 24
4 “Локомотив” (Здолбунів) 14 6 3 5 30 18 +12 21
5 “Граніт” (Томашгород) 14 6 1 7 22 25 -3 19
6 “Сокіл” (Осова) 14 4 2 8 21 30 -9 14
7 “Кобра” (Острог) 14 4 2 8 21 31 -10 14
8 “Стир” (Демидівка) 14 3 1 10 20 51 -31 10

Підсумкові шахматки Першості області в групах.

Група А.

 команда 1 2 3 4 5 6 7
1. “Полісся” (Малятин) -X- 1:0 4:1 1:1 9:0 1:0 6:1
2. “ОТГ Клевань-Оржів” 1:3 -X- 1:0 1:0 3:0 3:0 4:1
3. “Енергія” (Володимирець) 2:0 2:1 -X- 2:2 3:0 1:1 3:0
4. “Свиспан” (Костопіль) 0:2 1:0 2:2 -X- 2:1 3:1 4:1
5. ФК “Зарічне” 0:9 1:2 2:2 0:11 -X- 5:1 5:0
6. “Імпульс” (Дубно) 0:6 5:3 1:2 3:0 1:2 -X- 3:0
7. “Експрес” (Здолбунів) 2:4 2:2 4:2 2:2 0:3 3:0 -X-

Група Б.

 команда 1 2 3 4 5 6 7 8
1. ФК “Вельбівне” -X- 3:0 2:2 3:1 2:3 3:0 3:2 5:0
2. “Колос” (Рачин) 1:2 -X- 3:1 2:0 3:2 3:0 2:2 4:2
3. “Лісівник” (Дубровиця) 3:5 2:2 -X- 2:2 3:0 3:1 2:0 1:0
4. “Локомотив” (Здолбунів) 4:0 1:2 2:0 -X- 0:1 2:0 4:0 7:2
5. “Граніт” (Томашгород) 1:3 1:3 1:5 3:0 -X- 2:0 3:0 3:0
6. “Сокіл” (Осова) 1:2 1:1 2:1 1:1 4:1 -X- 3:0 2:4
7. “Кобра” (Острог) 0:2 2:1 0:3 1:1 1:0 4:2 -X- 7:2
8. “Стир” (Демидівка) 0:3 2:1 0:6 1:5 1:1 3:4 3:2 -X-