Чемпіонат області серед ветеранів – 2020

Турнірна таблиця Чемпіонату Рівненської області серед ветеранів 2020 після 6 туру

м команда І В Н П Мз Мп Різн О
1 “Autoplus” (Млинів) 6 5 1 0 27 7 +20 16
2 “Понеділок” (Рівне) 6 5 1 0 12 1 +11 16
3 “Полісся” (Рокитне) 6 4 0 2 14 11 +3 12
4 “Ветеран” (Гощанський район) 6 3 1 2 10 11 -1 10
5 ФК “Здолбунів” 6 2 0 4 13 15 -2 6
6 ФК “Березне” 6 2 0 4 4 9 -5 6
7 “Енергія-V” (Володимирець) 6 1 1 4 3 9 -6 4
8 “Горизонт” (Костопіль) 6 0 0 6 2 22 -20 0

Шахматка Чемпіонату Рівненської області серед ветеранів 2020 року після 6 туру

 команда 1 2 3 4 5 6 7 8
1. “Autoplus” (Млинів) -X- 1:1 5:4 6:0 3:2 3:0 9:0
2. “Понеділок” (Рівне) 1:1 -X- 2:0 3:0 3:0 2:0 1:0
3. “Полісся” (Рокитне) 4:5 0:2 -X- 3:2 3:2 1:0 3:0
4. “Ветеран” (Гощанський район) 0:6 2:3 -X- 3:2 2:0 0:0 3:0
5. ФК “Здолбунів” 2:3 0:3 2:3 2:3 -X- 2:1 5:2
6. ФК “Березне” 0:3 0:3 0:1 0:2 -X- 2:0 2:0
7. “Енергія-V” (Володимирець) 0:2 0:3 0:0 1:2 0:2 -X- 2:0
8. “Горизонт” (Костопіль) 0:9 0:1 0:3 2:5 0:2 0:2 -X-

КАЛЕНДАР ПЕРШОГО КОЛА НА САЙТІ РОФФ

Результати матчів

Дата Глядачі Тур Господарі Гості
26.09.2020 тех.рез. 6 “Ветеран” (Гощанський район) “Горизонт” (Костопіль) 3 0
26.09.2020 тех.рез. 6 “Полісся” (Рокитне) “Енергія-V” (Володимирець) 3 0
26.09.2020 тех.рез. 6 “Autoplus” (Млинів) ФК “Березне” 3 0
26.09.2020 10 6 ФК “Здолбунів” “Понеділок” (Рівне) 0 3
19.09.2020 10 5 “Енергія-V” (Володимирець) “Ветеран” (Гощанський район) 0 0
19.09.2020 10 5 “Полісся” (Рокитне) “Autoplus” (Млинів) 4 5
19.09.2020 10 5 “Понеділок” (Рівне) ФК “Березне” 3 0
19.09.2020 10 5 “Горизонт” (Костопіль) ФК “Здолбунів” 2 5
12.09.2020 10 4 “Autoplus” (Млинів) “Понеділок” (Рівне) 1 1
12.09.2020 10 4 “Ветеран” (Гощанський район) “Полісся” (Рокитне) 2 3
12.09.2020 10 4 ФК “Березне” “Горизонт” (Костопіль) 2 0
12.09.2020 10 4 ФК “Здолбунів” “Енергія-V” (Володимирець) 2 1
05.09.2020 10 3 “Горизонт” (Костопіль) “Понеділок” (Рівне) 0 1
05.09.2020 10 3 “Полісся” (Рокитне) ФК “Здолбунів” 3 2
05.09.2020 10 3 “Енергія-V” (Володимирець) ФК “Березне” 0 2
05.09.2020 10 3 “Ветеран” (Гощанський район) “Autoplus” (Млинів) 0 6
29.08.2020 10 2 “Autoplus” (Млинів) “Горизонт” (Костопіль) 9 0
29.08.2020 10 2 “Понеділок” (Рівне) “Енергія-V” (Володимирець) 2 0
29.08.2020 10 2 ФК “Березне” “Полісся” (Рокитне) 0 1
29.08.2020 10 2 ФК “Здолбунів” “Ветеран” (Гощанський район) 2 3
22.08.2020 10 1 “Ветеран” (Гощанський район) ФК “Березне” 2 0
22.08.2020 10 1 ФК “Здолбунів” “Autoplus” (Млинів) 2 3
22.08.2020 10 1 “Енергія-V” (Володимирець) “Горизонт” (Костопіль) 2 0
22.08.2020 10 1 “Полісся” (Рокитне) “Понеділок” (Рівне) 0 2