Після двох поспіль перемог у Першості та Чемпіонаті Гощанського району в двох перших сезонах, третій – 2017 року – ФК “Садове-2” почав з доволі успішних дебютів в передсезонних турнірах – зимовій Першості міста Рівне та Меморіалі Молчановського. Проте далі справи пішли не настільки вдало і захистити чемпіонський титул садівчани не зуміли, фінішувавши лише третіми в районних змаганнях. Щоправда, під керівництвом нового тренера Ігоря Вакульчика ФК “Садове-2” зумів завоювати Кубок Гощанщини.

Сезон 2018 року – повернення звання чемпіона Гощанського району, друге місце в Першості міста Рівне

На відміну від попереднього сезону ФК “Садове-2” на початку року взагалі не грав на зимово-весняних турнірах, адже участі команди в районних змаганнях не планувалося, як і першої обласної – в Чемпіонаті Рівненщини. Проте, фактично, перед самісіньким початком змагань садівчани отримали дозвіл від обласної федерації стартувати в Першій лізі. Відтак, і друга команда отримала шанс повернути втрачену найвищу позицію у Чемпіонаті району.

У 2018 році в районних змаганнях виявило бажання зіграти найнижче за останні роки число команд – лише сім клубів із Гощанщини. Восьмим учасником став представник Корецького району – ФК “Великі Межирічі”. Зрозуміло, що ділити на першу-другу лігу чи по групам таку кількість учасників було б недоцільно, тому районна федерація організувала двоколовий турнір, де кожен зустрічався з кожним по разу – вдома та на виїзді.

ФК “Садове-2” почав Чемпіонат району з несподіваної поразки в Русивелі від “Дедденса”, коли, виграючи перший тайм 2:0, примудрився, в підсумку, програти 2:4. Саме ці суперники, а також симонівський “Агат” стали головними конкурентами садівчан у боротьбі за чемпіонство.

“Дедденс” очолював турнірну таблицю рівно половину турнірної дистанції. А ФК “Садове-2” поступово підбирався до першої сходинки на протязі всього першого кола, аж поки в стартовій грі другої частини Чемпіонату району на власному полі віддав боржок Русивелю, розгромивши “Дедденс” з рахунком 4:0. Після цього садівчани піднялися на першу сходинку Чемпіонату Гощанського району і вже нікому її не віддали.

Щоправда, симонівський “Агат” мав усі шанси наздогнати садівчан. Тим більше, що у першій частині Чемпіонату району вперше за три роки зумів переграти ФК “Садове-2”, при чому, на його ж полі. Поєдинок другого кола у Симонові ці команди взагалі не дограли через інцидент, котрий трапився у середині другого тайму. Гравець “Агату” спровокував сутичку між футболістами, після чого матч достроково завершили. В подальшому ФК “Садове-2” відмовився перегравати зустріч, за що поплатився технічною поразкою. Проте дана втрата очок виявилася в другому колі єдиною і команда вдруге за три роки фінішувала на першому місці. Цього разу перевага ФК “Садове-2” над найближчим конкурентом, яким виявився симонівський “Агат”, склала лише один заліковий бал і визначення чемпіона довелося чекати до останнього туру.

А от в Кубку Гощанського району ФК “Садове-2” відіграв лише один поєдинок на етапі 1/4 фіналу, який також не дограв. За нічийного результату 1:1 в домашній зустрічі проти малинівської “Чайки” виявилося, що на матчі відсутній лікар. Таким чином, садівчани продовжили для себе неприємну традицію попередніх років дострокового “вильоту” з кубків без безпосереднього програшу на полі (згадаємо історію з обласною Лігою чемпіонів та “Горинню” з Великих Цепцевичів).

В кінцівці сезону ФК “Садове-2” вдруге в своїй історії взяв участь у Першості міста Рівне з великого футболу, в якому змагалися вісім колективів – представників обласного центру та Рівненського району. Садівчанам було цілком до снаги перемогти в даному турнірі, проте у ключовому поєдинку вони не зуміли переграти головного конкурента – рівненський “Водник”, звівши цей матч до єдиної нічиєї в сезоні. Таким чином, студенти фінішували першими, а ФК “Садове-2” став другим, покращивши свій результат 2016 року, коли клуб завоював бронзові нагороди цих змагань.

Статистика сезону 2018

1 thought on “ФК “Садове-2”: за п’ять років від переможця другої ліги району – до срібного призера Першості області. Частина 3