ФК “Садове-2”: за п’ять років від переможця другої ліги району – до срібного призера Першості області. Частина 1

Після сезону 2012 року, коли представник Садового – команда “Сокіл” – завершила змагання на шостому місці у Чемпіонаті Гощанського району (з 9 учасників), у 2013-2014 роках садівчани у районних змаганнях участі не брали.

Сезон 2015 року – перемога у Першості Гощанського району (друга ліга)

Тому в 2015 році ФК “Садове-2” довелося по-новому починати з Першості Гощанського району – другій лізі. На старт у змаганнях вийшли шість команд, але основна боротьба за перемогу розгорнулася між представниками Садового та Рясників. Завдяки перемозі у гостьовій грі першого кола, у другій половині змагань ФК “Садове-2” достатньо було зіграти вдома внічию з ФК “Рясники”, щоб гарантувати собі перше місце у районній Першості.

ФК “Садове-2” пройшов турнірну дистанцію без поразок, лише два матчі звівши до нічиїх. Кістяк команди складали гравці з Садового та Тучина, тренер – Дмитро Глущук, капітан – Петро Лижнюк.

Крім змагань у Першості району команда взяла участь у двох кубкових турнірах. Сезон ФК “Садове-2” розпочав домашнім поєдинком 1/8 фіналу Кубку району, в якому поступився горбаківському “Прогресу” 0:3 та, відповідно, припинив подальшу участь у змаганнях. Після завершення змагань у Першості району відбувся ще розіграш Кубку Другої ліги, в якому садівчани в 1/2 фіналу натужно переграли ФК “Бабин” (рахунки поєдинків 5:2 і 1:3), але у фіналі поступилися ФК “Рясники” 0:2.

Статистика сезону 2015
Сезон 2016 року – перемога у Чемпіонаті Гощанського району (перша ліга), здобуття Суперкубку району, третє місце в Першості міста Рівне

ФК “Садове-2” вийшов на старт нових районних змагань, практично, повністю оновленим, у клубі з минулорічного складу залишилися лише одиниці. Щодо особливостей турніру, у 2016 році вперше з 2010 року районна федерація відмовилася від поділу учасників на першу та другу лігу, натомість розподілили команди на дві групи по 8 клубів (достроково, зігравши лише один поєдинок, від участі в Чемпіонаті району відмовився СК “Тучин”). Після першого етапу вісім найсильніших колективів продовжили боротьбу за медалі з урахуванням “золотих очок”.

ФК “Садове-2” потужно пройшов усю дистанцію, спочатку вигравши свою групу зі 100% показником (14 перемог у 14 матчах), а згодом здобув ще 7 перемог на фінальному етапі, поступившись лише в одній своїй зустрічі. Районне чемпіонство команда здобула за чотири тури до завершення турніру, головний тренер – Сергій Кресанов, капітан – Володимир Шокур.

А стартували садівчани у сезоні номінально домашньою грою 1/8 фіналу Кубку Гощанського району проти воскодавської “Горині” 7 квітня у Гощі. Основний і додатковий час матчу завершився нічиєю, а в серії пенальті перемогли гості з результатом 2:1.

Саме з Воскодавами, володарем Кубку району, зустрівся ФК “Садове-2” у завершальній грі сезону – 6 листопада у матчі за Суперкубок Гощанщини. Основний час поєдинку знову не виявив переможця (1:1), за регламентом змагань команди відразу ж пробили пенальті, але цього разу вдаліше їх виконали садівчани, вигравши серію 4:3 і сам трофей.

Також, у серпні ФК “Садове-2” взяв участь у Лізі чемпіонів районів та міст Рівненської області. В 1/8 фіналу команда двічі здолала ФК “Рачин” з Дубенщини (1:0 та +:-), а в 1/4 фіналу в першій домашній грі суперник – “Горинь” з Великих Цепцевичів Володимирецького району – зійшов з поля в кінцівці зустрічі, програючи 0:1. Пізніше ФК “Садове-2” було зараховано поразку 0:3 через відсутність лікаря і команда на гру-відповідь до Володимирця не поїхала.

На протязі жовтня ФК “Садове-2” відіграв бліц-турнір у Рівному – Першість міста – та посів там третю сходинку, “віддавши” срібло змагань малятинському “Поліссю”, в якого була краща різниця забитих і пропущених м’ячів.