ФК “Гоща-Садове” переміг у битві лідерів зимового Чемпіонату Рівненського району + ФОТО

У грі шостого туру зимового Чемпіонаті Рівненського району 2020 року зійшлися два лідери Групи А. “РОКО” з Городка, який до цього матчу ще взагалі не втрачав очок, зустрічався з ФК “Гоща-Садове”, котрий д до цього несподівано вперше у змаганнях поступився у попередній своїй зустрічі. В підсумку, в упертій боротьбі представник Гощанського району зумів здобути мінімальну перемогу та очолити, нарешті, турнірку своєї групи.

Звіт про матч ФК “Гоща-Садове” – “РОКО”від Івана Гапончука:

ФК “Гоща-Садове” зазнала першої поразки на Зимовому чемпіонаті Рівненського району з футболу 2020 року. Кривдниками Гощанців стала ФК “Обарів”. Після першого тайму Гощанці вели у рахунку, з комфортним 2-0, але в другому таймі команду немов підмінили, в результаті, матч закінчився з рахунком 2-3 на користь ФК “Обарів”.

До слова кажучи, до цієї гри Гощанці впевнено обігрували усіх своїх опонентів. Гра з ФК “Обарів” не віщувала нічого загрозливого, але, швидше за все, у знаки далася рослабленість і впевненість у перемозі, чим і скористалися суперники, а Гощанська команда за це поплатилася і втратила перше місце у своїй групі, яке ділила з командою “РОКО” (Городок).

А уже в шостому турі Гощанцям протистояв лідер групи – “РОКО” (Городок). У цій грі, практично, вирішувалася доля першого місця. “РОКО” влаштовувала і нічия, щоб зберегти за собою першу сходинку, але команда з Городка була налаштована лише на перемогу. У свою чергу ФК “Гоща-Садове”, потрібна була лише перемога, щоб підтвердити свої амбіції у боротьбі за перше місце в групі.

Першими рахунок у матчі відкрили Гощанці, у першому таймі Леонід Шелест реалізував одинадцятиметровий удар. У другому таймі “РОКО” вдалося зрівняти рахунок, хоча Олександр Рокунець був близьким до того, щоб парирувати удар з одинадцятиметрової позначки. Обидві команди прагнули перемогти у цьому матчі, та все ж ФК “Гоща-Садове” демонструвала видовищнішу гру та була ближчою до перемоги. В одній з атак Гощанської команди, Роман Клімчук вийшов віч-на-віч з голкіпером “РОКО”, останній вийшов переможцем дуелі, але першим на добиванні виявився Леонід Шелест, який оформив дубль та встановив остаточний рахунок в матчі – 2:1 на користь ФК “Гоща-Садове”. Ця перемога дозволила Гощанцям порівнятися за очками з “РОКО” та очолити турнірну таблицю у своїй групі за рахунок перемоги в очній зустрічі.

Наступний матч ФК “Гоща-Садове” відбудеться 8 березня, Гощанській команді протистоятиме ФК “Понебель”.

ПЕРЕГЛЯНУТИ ФОТО З МАТЧУ ФК “ГОЩА-САДОВЕ” – “РОКО”

Також перший заліковий бал у цьогорічному турнірі здобув ще один гощанський колектив, котрий виступає у Групі Б. Мова про ФК “Рясники”, котрий зіграв у результативну нічию з командою “Злагода” (Малий Шпаків).

РЕЗУЛЬТАТИ МАТЧІВ 6-го туру групи «А» Зимового чемпіонату Рівненського району з футболу 2020 року на призи газети «Слово і час» (29.02.2020 р.) :

ФК «Тайкури» : ФК «Обарів» – 2:4

«РОКО» (Городок) : ФК «Гоща-Садове» – 1:2

ФК «Тинне» : «Продторгобладнання» (Забороль) – 1:4

«Зірка» (В.Житин) : «Вікторія» (Кустин) – 3:2

ФК «Понебель» – вихідний

Матчі наступного 6-го туру групи «А» заплановані на неділю 8 березня.

РЕЗУЛЬТАТИ МАТЧІВ 6-го туру групи «Б» Відкритого зимового чемпіонату Рівненського району з футболу 2020 року на призи газети «Слово і час» (01.03.2020 р.) :

«Мрія» (Рівне) : «Інтеркарс» (Бармаки) – 0:3

«Славія» (В.Омеляна) : «БМ Маяк-Дядьковичі» – 2:0

«Рівес» (В.Олексин) : ФК «Мізоч» – 0:3

«ГолДар» (Голишів) : «Оріон» (Грабів) – 0:0

ФК «Рясники» : «Злагода» (М.Шпаків) – 3:3

Наступний 6-й тур групи «Б» запланований на суботу 7 березня.