ФК “Гоща-Садове” перервав свою переможну серію на зимовому Чемпіонаті Рівненського району + ФОТО + ВІДЕО

Першої поразки зазнав ФК “Гоща-Садове” на зимовому Чемпіонаті Рівненського району 2020 року. Трапилося це у п’ятому поєдинку на турнірі, в якому представник Гощанщини зійшовся з ФК “Обарів” і поступився з мінімальною різницею. А от головний конкурент гощанців із Городка свій матч знову виграв, при чому з аналогічним рахунком, що дозволило “РОКО” одноосібно очолити турнірну таблицю групи “А”, маючи в активі максимальні 15 очок.

РЕЗУЛЬТАТИ МАТЧІВ 5-го туру групи «А» Зимового чемпіонату Рівненського району з футболу 2020 року на призи газети «Слово і час» (23.02.2020 р.) :

ФК «Обарів» : ФК «Тинне» – 2:2

ФК «Понебель» : ФК «Тайкури» – 2:5

«Продторгобладнання» (Забороль) : «Зірка» (В.Житин) – 1:2

«Вікторія» (Кустин) : «РОКО» (Городок) – 2:3

ФК «Гоща-Садове» – вихідний

ФК “Гоща-Садове” : ФК “Обарів” – 2:3 – рахунок наперед зіграного матчу 8-го туру групи “А” відкритого Зимового чемпіонату Рівненського району з футболу (22.02.2020 р.)

Матчі наступного 6-го туру групи «А» заплановані на суботу 29 лютого.

РЕЗУЛЬТАТИ МАТЧІВ 5-го туру групи «Б» Відкритого зимового чемпіонату Рівненського району з футболу 2020 року на призи газети «Слово і час» (22.02.2020 р.) :

ФК «Мізоч» : «Мрія» (Рівне) – 0:1

«Злагода» (М.Шпаків) : «ГолДар» (Голишів) – 0:6

«Оріон» (Грабів) : «Славія» (В.Омеляна) – 1:9

«Інтеркарс» (Бармаки) : ФК «Рясники» – 7:0

«БМ Маяк-Дядьковичі» : «Рівес» (В.Олексин) – 3:0

ФК “МАЯК-ДЯДЬКОВИЧІ” : ФК “ІНТЕРКАРС” – 3:0 – рахунок наперед зіграного матчу 8-го туру групи “Б” відкритого Зимового чемпіонату Рівненського району з футболу (23.02.2020 р.)

Наступний 6-й тур у групі “Б” запланований на неділю 1 березня 2020 р.

Стабільно невтішними залишаються результати ФК “Рясники”. Ще один повпред Гощанського району цього разу пропустив сім “сухих” м’ячів від “Інтеркарса” з Бармаків та залишився на дні турнірної таблиці Групи “Б”.

Звіт про гру “Інтеркарс” – ФК “Рясники” від команди з Бармаків:

“Легкою прогулянкою” виявився матч 5-го туру відкритого зимового чемпіонату Рівненського району з футболу 2020 року для нашої команди. З перших секунд матчу інтеркарсівці взяли ініціативу гри у свої руки, коли у перші п’ять хвилин мали тричі відзначатись, однак відкрили рахунок наші гравці блище до 15-ї хвилини, коли влучно пробив Ніколаєв Валерій. А далі голи посипались, як “із рогу достатку”. Авторами результативних ударів до перерви ставали Поліщук Назар, Барихін Максим, Вашай Богдан (з пенальті) та Мельничук Олександр.

У другій половині гри були проведені тактичні заміни, але суть гри не змінилася і наша команда продовжувала нагнітати ситуацію на половині поля ФК “Рясники”. У цій частині матчу ще двічі відзначились наші гравці – авторами голів стали Боровець Микола і Ніколаєв Валерій. Отже, остаточний рахунок цього матчу 7-0 на користь “Інтеркарсу”.

ПЕРЕГЛЯНУТИ ФОТО ТА ВІДЕО З МАТЧУ “ІНТЕРКАРС” – ФК “РЯСНИКИ”