Рівненський “Верес” перший спаринг у новому році зіграв проти луцької “Волині” + ФОТО + ВІДЕО

У середу, 12 лютого, рівненський “Верес” у Ковелі провів товариську зустріч проти луцької “Волині”. Перший спаринг у 2020 році рівняни звели до нічиєї – рахунок зустрічі 1:1. Першими у матчі відзначилися гості, коли на 18-й хвилині м’яч у ворота суперників провів Юрій Соломка. Відігралися волиняни на 40-й хвилині зусиллями Олександра Мартинюка.

ФК «Верес» Рівне 1 тайм: Когут (Ющишин, 30) – Солдат, Зубков, Махнєв, Саутін, Кучеров, Євдокимов, на перегляді, Іваночко, Соломка, Шестаков.

2 тайм: Ющишин (Бабійчук, 60) – Дударенко, Гончаренко, Махнєв, Пінчук, Микитин, Кучеров, Євдокимов, на перегляді, Панасенко, Яременко (Демчук, 85).

ПЕРЕГЛЯНУТИ ФОТО З МАТЧУ “ВОЛИНЬ” – “ВЕРЕС”

Тим часом, «Верес» підписав ще двох новачків. Ними стали півзахисник Артем Хоцяновський та нападник Тарас Демчук.

Артем Хоцяновський 1998 року народження. Вихованець житомирського «Полісся» та київського «Динамо». У своїй футбольній кар’єрі захищав кольори ФК «Сталь» (м. Кам’янське), ФК «Динамо» (Київ) та ФК «Авангард» (м. Краматорськ).

Тарас Демчук 2002 року народження. Вихованець ДЮСШ «Верес» та футбольної академії «Карпати».

З обома гравцями контракти підписані до кінця сезону.