МФК “Кардинал-Рівне” зазнав розгрому в Києві у матчі проти столичного ХІТа + ВІДЕО

“Кардинал-Рівне” втретє у нинішньому сезоні поступився “ХІТу”. І втретє – із розгромним рахунком.

“ХІТ” – “Кардинал-Рівне” – 8:2 (5:2)

Чемпіонат України з футзалу, Favbet Екстра-ліга, 15 тур

12 лютого 2020 року, Київ, СК ЗСУ

“ХІТ”: Іваняк – І.Борсук, Журба, Педяш, Боргун – Колесников, Сірий, Чепорнюк, Жук – Шамлі, Цілик, Корнійчук, А.Борсук.

Головний тренер: Олег Лук’яненко.

“Кардинал-Рівне”: Бакінський – Поночовний, Ардашніков, Мілінький, Шпигар – Басич, Концеба, Кручок, Горпинич – Кравчук, Лисенко. Запасний: Масалов.

Головний тренер: Ігор Москвичов.

Голи: Жук (9, 23, 14), Боргун (11), Педяш (13), Шамлі (16, 28), Колесников (30) – Горпинич (8, з пенальті), Концеба (20)

Попередження: Сірий (8), Боргун (12) – Поночовний (8)

Вилучення: Поночовний (12, повторне попередження).

Звітний поєдинок обидві команди розпочали із кадровими втратами. “ХІТу” через дискваліфікацію не міг допомогти голкіпер Олександр Сухов. Тому Євген Іваняк опинився єдиним воротарем у заявці на матч. У складі рівнян також через дискваліфікацію гру пропускав Ігор Салтанов.

Лише чотири дні тому у Києві “Кардинал-Рівне” у драматичному матчі пропустив “ХІТ” у чвертьфінал Кубка України. Вирішальний гол наша команда пропустила за двадцять секунд до сирени. І гра чемпіонату стала ніби продовженням кубкового протистояння. Вже в дебюті гри кияни двічі могли вийти вперед. “Кардинал-Рівне” врятував каркас воріт і голкіпер Ілля Бакінський.

Втім, саме наша команда першою відкрила рахунок. Євген Сірий зіграв рукою перед власними воротами, а Роман Горпинич чітко реалізував пенальті – 0:1. Перевага, проте, трималася недовго. Вже за хвилину Євген Жук першим зорієнтувався у ситуації і зрівняв рахунок. Ще за дві хвилини Орест Боргун замкнув передачу Сергія Журби і вивів “ХІТ” вперед – 2:1. Після цього арбітр вилучив Володимира Поночовного. Першу жовту картку Володимир отримав за порушення правила зміни, а повторну – за дотик до Олександра Колесникова. Останній встиг набрати швидкість і навіть від невеликого контакту втратив рівновагу.

Після цього упродовж трьох хвилин кияни спершу у більшості, а потім і в рівних складах забили ще тричі. Гол Павла Концеби на заключній хвилині тайму став лише слабкою втіхою. Бо після перерви розгром продовжився. Все завершилося повним фіаско – 2:8.

Пресслужба ФК “Кардинал-Рівне”

12 лютого завершилися поєдинки 15-го туру Favbet Екстра-ліги. За його підсумками перемоги здобули усі команди, які посідають місця з першого по четверте у турнірній таблиці.

Пропонуємо вашій увазі турнірну таблицю лише з «золотими» очками за результатами 15-ти зіграних турів.

1. «Продексім» (Херсон) – 22 очки («ХІТ» – «Продексім» – 2:4, «Ураган» – «Продексім» – 2:2, «Енергія» – «Продексім» – 1:3, «ІнБев» – «Продексім» – 0:7, «Продексім» – «Кардинал-Рівне» – 8:0, «Продексім» – «ХІТ» – 4:2, «Продексім» – «Ураган» – 4:1, «Продексім» – «Енергія» – 4:2).

2. «ХІТ» (Київ) – 18 очок («ХІТ» – «Продексім» – 2:4, «ХІТ» – «Енергія» – 2:1, «ХІТ» – «ІнБев» – 4:1, «Кардинал-Рівне» – «ХІТ» – 2:6, «Ураган» – «ХІТ» – 3:2, «Продексім» – «ХІТ» – 4:2, «Енергія» – «ХІТ» – 0:3, «ІнБев» – «ХІТ» – 2:4, «ХІТ» – «Кардинал-Рівне» – 8:2).

3. «Ураган» (Івано-Франківськ) – 11 очок («Ураган» – «Продексім» – 2:2, «Ураган» – «Енергія» – 4:0, «Ураган» – «ІнБев» – 1:5, «Кардинал-Рівне» – «Ураган» – 1:2, «Ураган» – «ХІТ» – 3:2, «Продексім» – «Ураган» – 4:1, «Енергія» – «Ураган» – 1:1).

4. «ІнБев» (Житомир) – 10 очок («ІнБев» – «Енергія» – 4:2, «ІнБев» – «Кардинал-Рівне» – 1:5, «ХІТ» – «ІнБев» – 4:1, «Ураган» – «ІнБев» – 1:5, «ІнБев» – «Продексім» – 0:7, «Енергія» – «ІнБев» – 1:5, «Кардинал-Рівне» – «ІнБев» – 2:2, «ІнБев» – «ХІТ» – 2:4).

5. «Енергія» (Львів) – 5 очок («ІнБев» – «Енергія» – 4:2, «Енергія» – «Кардинал-Рівне» – 3:0, «ХІТ» – «Енергія» – 2:1, «Ураган» – «Енергія» – 4:0, «Енергія» – «Продексім» – 1:3, «Енергія» – «ІнБев» – 1:5, «Кардинал-Рівне» – «Енергія» – 2:2, «Енергія» – «ХІТ» – 0:3, «Енергія» – «Ураган» – 1:1, «Продексім» – «Енергія» – 4:2  ).

6. «Кардинал-Рівне» (Рівне) – 5 очок («Енергія» – «Кардинал-Рівне» – 3:0, «ІнБев» – «Кардинал-Рівне» – 1:5, «Кардинал-Рівне» – «ХІТ» – 2:6, «Кардинал-Рівне» – «Ураган» – 1:2, «Продексім» – «Кардинал-Рівне» – 8:0, «Кардинал-Рівне» – «Енергія» – 2:2, «Кардинал-Рівне» – «ІнБев» – 2:2, «ХІТ» – «Кардинал-Рівне» – 8:2).