ФК “Гоща-Садове” стартував у зимовому Чемпіонаті Рівненського району з крупної перемоги + ФОТО

Вдалим виявився дебютний матч ФК “Гоща-Садове” у зимовому районному Чемпіонаті 2020 року. У грі проти переможця Першої ліги Рівненського району минулого сезону представники Гощанщини переконливо переграли “Вікторію” з Кустина. Ще одна гощанська команда – ФК “Рясники” – на жаль не зуміла в буквальному значенні слова зібратися на поєдинок першого тур і їй зарахували технічну поразку.

Результати матчів.

Група Б, 1 тур, 25 січня.

Мрія – Рясники – 3:0 (тех. рез.), Рівес – ГолДар – 2:0, Маяк-Дядьковичі – Оріон – 2:2, Мізоч – Злагода – 1:0, Інтеркарс – Славія – 1:3

Група А, 1 тур, 26 січня.

Тайкури – Тинне – 2:1, ФК Гоща-Садове – Вікторія – 3:0, Понебель – Продторгобладнання – 1:7, Обарів – РОКО – 3:8, Зірка – вихідний.

ПЕРЕГЛЯНУТИ ФОТО З МАТЧУ ФК “ГОЩА-САДОВЕ” – “ВІКТОРІЯ”

Звіт про гру ФК “Гоща-Садове” від Івана Гапончука:

ФК “Гоща-Садове” вдало стартувала на ЗИМОВОМУ ЧЕМПІОНАТІ Рівненського району з футболу 2020 року.

Впевнена перемога у першому турі над командою “Вікторія” (Кустин).

Забитими м’ячами у матчі відзначилися Роман Клімчук, який відкрив рахунок у матчі, подвоїв перевагу Гощанців Леонід Шелест ударом з одинадцятиметрової позначки, і остаточний рахунок у матчі встановив Роман Клімчук, розкішним ударом з тридцяти метрів, “знявши павутинку” з дев’ятки воріт суперників.

Представник :Іван Гапончук.

Кістяк Гощанської команди складають вихованці Гощанської ДЮСШ.

Загалом, упродовж матчу ФК “Гоща-Садове” контролювала хід поєдинку, постійно створюючи тиск на ворота суперників, завдяки високому пресингу, гравці “Вікторії” часто втрачали м’яч, або ж вибивали його за межі поля. Уже в середині першого тайму Гощанці повели в рахунку – після прекрасного пасу від Романа Кравчука зі штрафного, Роман Клімчук вдало зіграв у штрафному майданчику суперників, переправивши м’яч головою у сітку воріт. Ще через 7 хвилин, той таки Роман Кравчук, розкішною, діагональною передачею, вивів на побачення з голкіпером Максима Гуду, захит суперника був безсилим, тому залишалося лише порушувати правила у карному майданчику. “Вирок” з одинадцятиметрової позначки вдало виконав Леонід Шелест, який змусив вдруге капітулювати кіпера “Вікторії”. На старті другого тайму, після передачі Артема Ковтуновича, форвард Гощанців Роман Клімчук зірвав оплиски вболівальників, пославши кулястого в один дотик до сітки воріт суперників з за меж штрафного майданчика. Далі Гощанці на класі, довели гру до логічного та переможного завершення.

Уся команда проявила свої найкращі якості, окремо слід відзначити атмосферу в середині колективу, яка позитивно впливає на результат.