Дубль Вадима Жака забезпечив “Рівненстандарту” перемогу в стартовій грі Другої ліги + ФОТО + ВІДЕО

Успішно стартував у Другій лізі представник Рівненщини – команда “Рівнестандарт”. У першому турі у виїзній грі проти луцького “Любарта” рівняни здобули перемогу. Дублем у цій зустрічі відзначився капітан ФК “Садове” Вадим Жак, який в першому таймі реалізував пенальті, а в другій половині провів ще один м’яч з гри і, фактично, забезпечив перемогу гостям.

Протокольні дані.

“Любарт” (Луцьк) – “Рівнестандарт-ДЮСШ №4” (Рівне) – 1:4

Любарт: 1. Андрій Янчук, 70. Сергій Піддубний, 77. Владислав Сизик, 22. Владислав Козачок, 7. Микола Жук – 8. Дмитро Романюк, 23. Роман Кузьмич, 21. Олег Нечепуренко, 92. Сергій Вишневський, 89. Ігор Заболотний, 69. Антон Дригульський, 9. Олександр Лисенко, 9. Олександр Шитов.

“Рівнестандарт”: 1. Юрій Свинарчук, 3. Павло Дармовіс, 7. Віктор Чудля, 13. Дмитро Ситник, 9. Роман Дацюк, 8. Сергій Москалик, 10. Дмитро Жовтун, 14. Вадим Жак, 11. Владислав Гарбарук, 2. Вадим Басюк, 6. Олександр Крук, 5. Володимир Сондак, 20. Юрій Колодюк.

ПЕРЕГЛЯНУТИ ФОТО З МАТЧУ “ЛЮБАРТ” – “РІВНЕСТАНДАРТ”

Звіт про гру від ФК “Любарт”:

Цікавий, драматичний поєдинок мали можливість поспостерігати вболівальники минулого тижня на матчі Другої ліги України з футзалу між ФК «Любарт» та ФК «Рівнестандарт».

В цілому рівна гра і шальки терезів могли зміститися як в одну так і в іншу сторону. Вкінці першого тайму рівненчани провели разючу атаку, що завершилася 6 метровим ударом у наші ворота, який став результативним.

2 тайм. Любарт у ролі наздоганяючих, чинить тиск на ворота суперників, деякі атаки чудом не стали гольовими. Але в такий момент зіграв досвід нашим суперників, які одну з не багато чисельних атак у 2 таймі перетворили в гол і комфорту перевагу 2-0.

В певний момент могло б здатися, що у наших хлопців опустилися руки, проте ні, вболівальники, які гнали свою команду вперед не дали цього зробити. Гол Миколи Жука вселив надію на порятунок, і зароблений дабл пенальті, хороший шанс на зрівняний рахунок, але використати його нам не вдалося.

Втрачені можливості, які суперник такого рівня не пробачає, ще вкінці підтвердив це через необачні дії в захисті.

Як наслідок 2 пропущені голи на останній хвилині матчу та в підсумкову 4-1.

Нагадаємо, в іншому матчі Групи 2 господарі також поступилися – “Галицька Здоба” Сергія Тригубця крупно програла СК “Городенка” з рахунком 1:7.